Prasklý polystyren u autosedačky Maxi cosi

lindaaa10
11. pro 2016

Neřešili jste někdo prasklý polystyren u autosedačky Maxi Cosi? Všimli jsme si, že nám praskla v místě opěrky hlavičky. Máme autosedačku od 9 kg. Jde mi o to, zda je možno koupit nový polystyren nebo jak jste řešili? Děkuji

elisset
11. pro 2016

Nám se to stalo u větší Römer a normálně jsme dokoupili na netu.

luj89
11. pro 2016

@lindaaa10 zkusila bych nejdříve reklamovat.

pkolin
11. pro 2016

Pro Romer se dá koupit, ale pro maxinu nevím 🙂

lindaaa10
autor
11. pro 2016

@luj89 bohužel už není možno reklamovat.

j.a.n.i
11. pro 2016

@luj89 Tak ono by reklamaci stejně zamítli, neb je dost jasné, čím se zlomí polystyren na opěrce hlavy.

luj89
11. pro 2016

@j.a.n.i Tak jasně, ono taky záleží jestli je to po dvou letech nebo po jednom dni. Po tom jednom dni by se na to třeba koukali jinak. Nebo taky ne, ale za zkoušku by to stálo, pokud bych věděla, že nehoda nebyla.

j.a.n.i
11. pro 2016

@luj89 Na to nemusí být nehoda, stačí, když to za to člověk blbě vezme nebo se o to blbě opře, tak to zlomí, koneckonců, je to je polystyren. To je jak s prasklým displejem tu telefonu / tabletu, ani den po koupi, to neuznají na reklamaci.

lindaaa10
autor
11. pro 2016

@pkolin já právě našla jen náhradní na Romer, na Maxi Cosi ne:(

j.a.n.i
11. pro 2016

@lindaaa10 Já mám pocit, že na jiné sedačky se náhradní neprodávají ☹

konidana
11. pro 2016

@lindaaa10 lepila jsem silikonem. Nám se polystyren polámal většinou při manipulaci se sedačkou.

lindaaa10
autor
12. pro 2016

@konidana my právě měli strach lepit kvůli bezpečnosti, ale je pravda, že ten silikon by nemusel být špatné řešení. Děkuji

konidana
12. pro 2016

@lindaaa10 je potřeba vyhodnotit, co je ještě únosné a co už ne. Může se stát, že se polystyren bude dál drobit těsně vedle slepení. Ale toto nastává většinou u starších autosedaček. Je jen na vás, zda pořídíte novou sedačku nebo budete spravovat.