Lepení polystyrenu u autosedačky. Je to možné, nebo raději koupit novou autosedačku?

Zodpovězené
29. čer 2023

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda vadí, když zalepím polystyreny u autosedačky, a nebo je lepší koupit novou. Polystyreny se odlepily od plastu.

Děkuji

Dobrý den,

toto je spíše dotaz na servis výrobce dané autosedačky. Lepení by měl provádět raději servis. Také záleží na životnosti autosedačky. Ta je většinou kolem 6 let a po tu dobu by polystyreny měly bez problémů vydržet.

Podívejte se na životnost své autosedačky, pokud bude ještě v době životnosti, pak poptejte v servisu, kolik by stála oprava a podle toho zvažte nákup nové.
https://www.centrumautosedacek.cz/blog/post/36-...

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz