Vak do vajíčka. Doporučíte, prosím?

baracudakb
22. zář 2020

Ahoj, máte prosím zkušenosti s vaky do vajíčka? V listopadu čekáme a na zimu chceme do vajíčka něco teplého. Můžete prosím doporučit? Díky moc

andyskarsgard
22. zář 2020

Já koupila do vajíčka deku,.. Čekám v prosinci. Řekla jsem si že to bude stačit. Na to předjíždění v autě. Ale viděla jsem teď i krásné zimní fusaky do vajíčka..

prejeta_zaba
22. zář 2020

Nevim, co si představuješ pod pojmem vak, ale třeba Emitex dělá přímo fusaky do vajíčka. Pokud jezdíte kousky, tak je to fajn, auto se nestihne moc vytopit, ale má-li v tom dítě trávit dvouhodinovou cestu, je propocené. 🤨

lucifux
23. zář 2020

Fusak do vajíčka, je to hrozně super věc, já z prvu, než se zahřeje auto dávala ještě deku.

mamikry
23. zář 2020

Lodger mini bunker je fajn, da se cely odklopit, tak mimimku neni horko v aute.

jolana24
23. zář 2020

Nejlepší asi Emitex. Je tenký a zároveň i hřeje. Do autosedačky ideální

rebe
23. zář 2020

Do autosedaček včetně vajíčka nepatří kromě miminka nic! Vak, fusak, to vše tvoří další vrstvu kolem miminka a v případě nehody výrazně snižuje bezpečnost. Proto také žádný výrobce autosedaček nic takového nevyrábí a žádná taková věc nemá atest pro použití v autosedačce. Samotné vajíčko je kvalitně vypolstrováno, takže je měkkoučké a teploučké. V zimě pak stačí miminko přikrýt dekou. Dítě by nemělo mít ani silnou kombinézu nebo bundu, snižuje to bezpečnost.

lovemusicsun
23. zář 2020

Za mě je to strašná blbost. Když pominu bezpečnost, tak moje děti v tom byly strašně rychle zpocené. Abych řekla pravdu, u první jsme to použili tak 5x, u druhé jen na cestu z porodnice. Deka je lepší, zachumláš a odkryješ jak budeš potřebovat.

baracudakb
autor
24. zář 2020