Zavinovačka do autosedačky Emitex

mirka755
29. dub 2009

ahojky maminky
máte některá tuto zavinovačku - v letní verzi? Ondrášek se má narodit začátkem července, přeci jenom pořád teplo nebude. Vím, že se dá použít i deka, ale tak nějak furt dumám nad touto zavinovačkou 😉. Může se použít i do kočárku

marion
21. led 2011

@matilko skus takto malu zavinut, mna to naucili sestrickym ked mala v 6tyzdni lezala v nemocnici. Aby bola kludna zaviazali jej rucicky do plienky a pomohlo to. 🙂 Postup je taky ze plienku das na1/2 ako trojuhonik malu polozis tak aby pliecka mala na nej, a potom jednu stranu das pod pliecko a druhu tiez trosku stiahnes aby mala rucicky skruyte, je to podobe ako na foto, ale nozicky nezakryvaj, lebo mala je uz dlha. 😉

renabr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janka2345
18. bře 2011

Ahojte,chcem sa poradiť babetko čakame v aprili a neviem sa rozhodnuť ci kupiť letnu zavinovačku emitex alebo prechodnu.Diky za rady 🙂

georgine
18. bře 2011

@janka2345 ahojky já koupila zavinku která má zvenku flees a zevnitř bavlnu a ta mi na to předjaří a jaro připadá nej..

janka2345
18. bře 2011
ciernavila
25. bře 2011

@janka2345 Ahoj Janka, ja tiez cakam babo v polke aprila, a kupila som tu prechodnu - tvoj druhy link. Konkretne posledna farebna verzia - limetkovo biela. Je taka makucka hebucka, Vnutri je na rozdiel od tej letnej material micro chinielle - co vyzera zblizka ako jemnucke biele vlasky. K comu by som to prirovnala tazko povedat, to je podobne ako keby si mala frote - len frote je zlozene z takych sluciek, toto mas tie nitky take vystrete, zvlnene, maksie. Ako taky jemny strapaty plysak s kratkou srstou 🙂 Ono to na tych webkach nikde nevidno poriadne zblizka, ale ja ju mam uz doma, opratu a je to fakt prijemne makucke a jemne. Ja si myslim ze tu letnu vyuzijes najma v lete, ale toto je take nieco medzi, cize ju vyuzijem aj na jar aj na prechodne obdobia a mozno aj v zime ak dieta poriadne obleciem , pripadne pridam deku. Prijde mi taka univerzalnejsia.

janka2345
25. bře 2011

@ciernavila Ahoj ďakujem za radu 😉 dnes som si z modrého konika z bazariku kupila tu prechodnu a urcite ju vyuzijeme aj teraz,keď sa nam narodia babatka aj na jeseň pytala som sa a vyzužiteľna je cca do 9-10 mesiacov babatka 🙂 takže dobra investicia 🙂

ciernavila
25. bře 2011

@janka2345 To ano, tak uz sa neviem dockat kedy maleho do nej zabalime. Este som to aj vzala v tej istej farbe ako mame kocik.

marion
11. dub 2011

Maminky neviete mi poradit do kolko mesiacov asi je tato emitex zimna deka. Mala mi ma 7 mesiacov a ci sa mi este oplati nechat si ju, alebo sa uz v roku do nej nezmesti. Dakujem. 🙂 🙂

miselka11
11. dub 2011

ahojte maminky, my cakame babo 07.07.2011, tiež sa neviem rozhodnut ci letnu, zimnu, alebo prechodnu? poradte ak mate skusenosti. dakujem 🙂

mis_ka
13. dub 2011

ja mam prechodnu, kde je vnutri bavlna, pouzivame ju od narodenia (zaciatok marca) do sedacky aj do kocika a je vyborna. ked bolo chladnejsie pridala som deku, ktoru som v aute dala prec, aby sa maly nepotil.

weri1
14. dub 2011

@janka2345 já mám tu na přechodné období a je teplá, moc příjemnej vnitřní materiál. Já osobně si ale myslím, že je to zbytečnost, u mě nevyužitá, párkrát v kočárku, mám ji na prodej ale modrou-330,- původně 600,-

donika
14. dub 2011

Tak já za nás můžu říct, že jsme je užily hodně- naprosto super věc! 😉 Malýho jsem měla jednoho v květnu a druhej srpen- měla jsem tu letní verzi- jaro/léto/a pak už na podzim a zimu jsem používala tu přechodovou. Měla jsem to v sedačce a malýho vždycky strčila pěkně do teploučka. Mimčo je tam krásně zabalený.. V autě jsem prcka rozbalila a když se někam šlo zase zabalila. Prostě u nás opravdu dost využit, ale je fakt, že jsme taky pořád někde trajdali. Ale myslím, že se každopádně neztratí.. však do kočíku se dá dát kdykoliv taky..
Obě dvě jsou fajn.. 🙂 ta přechodová spíš do větší zimy. A ten zimní fusak je taky supr! Máme ho v kočíku taky.. 😉

katka2610
8. zář 2011

a babky akej cene sa ohybuju tie zavinovacky na zimu do autosedacky

kukucg
20. zář 2011

Ahojte chcela by som sa opytat, ci je v pohode aj pre novorodenca, ci nie je moc velka 😉 Diky

usjak
22. zář 2011

@kukucg ja deticky este nemam, ale uz ju mam nachystanu a co baby pisu par prispevkov vyssie, tak vyuzili od narodenia do cca. 9-10 mesiacov.

dendisa
22. zář 2011

@kukucg ahoj, právě jsem ji vyprala po prvním prckovi a když srovnám s tou autosedačkou - vajíčkem (do které jsem dala i novorozeneckou vložku s "vycpávkou" a oblečky vel. 56, tak myslím, že ani náhodou, že by se v tom to děcko ztratilo. Mám tu teplejší verzi, dostali jsme ji, když už se do toho dcera vlezla tak normálně, ale raději jsem používala na autosedačku nánožník a deku. Přijde mi to jako zbytečnost. Deku na novorozeně mají doma všichni a je jednodušší s ní v autě manipulovat.

veve39
22. zář 2011

ja ako som kupila, tak aj ostala celu jesen/zimu v skrini....mne proste nesadla, mala ako novorodenec v nej bola utopena, na druhej strane ked som ju mala v zimnom overali tak sa uz do vajicka zavinovacka nezmestila...cize sa pouzivala na prekrytie samostatna deka.. takze u nas jedna z mnohych zbytocnosti.... 😒

juliam
22. zář 2011

@katka2610 cca 22,- €
@kukucg kupovala som ju teraz pre mimčo na zimu, krásnu hebučkú limetkovú, práve sa suší 😉 odskúšanú ju síce ešte nemám, ale podľa mňa bude super. tiež som objednala od emitexu súpravu do kočíka v podobnej mäkkunkej kvalite a na zimu aj rukávnik na kočík. pri staršej dcérke som mala (a teda ešte aj mám) emitex fusak - je tiež perfektný.

kukucg
22. zář 2011

@juliam Dakujem 😉 fusak mam aj ja, ten 3v1 velky a tiez som velmi spokojna, a uz som objednala aj zavinovacku 😅 v tej suprave do kocika je vlastne co prosim ta??

@dendisa
@usjak dik za info 😉

juliam
22. zář 2011

@kukucg deka a vankúšik. jedna strana je biela bavlnená a druhá je farebná flísová. tiež krásne mäkkučké. kukni link: http://www.babytrend.sk/kategoria/textilie/emit...

ciernavila
22. zář 2011

ja mam tu prechodnu limetkovu a maly tam bol super aj ked bol novorodenec a teraz ked ma 5 mesiacov je dost veliky tak uz ju dlho neponosi ale je super. Urcite sme ju vyuzili casto aj teraz s nou chodime von. Vnutri nemam klasicku bavlnu - uplet ale tie hebucke chlpky chinielle /micro-chinielle materiálu , ktorý je veľmi mäkučký, hebký a príjemný na dotyk a tým aj pre pokožku dieťaťa./
http://www.mamaoblecma.sk/mama/eshop/57-1-EMITE...
Je fakt krasna a makucka. Prikladam foto v nej - novorodenec a 5 a pol mesacny:

ciernavila
22. zář 2011

a idem aj do toho zimneho fusaku..ah len ta cena, ale co uz, su aj drahsie

laloona
22. zář 2011

maminky budu prodávat tuto zavinovačku, v červené barvičce, nemáte některá zájem? používaná jen loňskou zimu.

mamina72
3. únor 2012

dobry den rada by som sa informovala na celkovu dlzku zavinovacky, vyrabaju ich v roznych velkostiach, alebo je unierzalny ? dakujem za odpoved.

mabeli
11. kvě 2012

Jak to funguje s pětibodovými pásy uzavinovačky/fusaku do autosedačky Emitex? Jedná se mi o letní verzi, ale to bude asi stejné jako zimní. Vrchní pásy přes ramínka jsou mi jasné, to je tam nějak na ty druky, ale co ty postranní vedle boků, to se musí pokaždé nějak provlékat nebo tam jenom položím mimčo v zavince a nějak zapnu? Chtěla jsem něco, co by nemuselo být v autosedačce na trvalo provlečené, ale mohla bych to dát s mimčem do kočárku a pak zase do sedačky .... Nikde na fotkách jsem to nenašla, abych si to prohlídla a tady v obchodě jí nemají. Prosím podělí se někdo o zkušenost, děkuju.

livsa
9. srp 2013

Ahojte, mate niekto skusenost s vyuzivanim Emitex zavinovacky do autosedacky Maxi Cosi Cabriofix? Ci sa tam zmesti aj s babatkom?