Zimní fusak - Emitex Combi Merino?

kajos12
5. pro 2016

Holky,
sháním fusák na zimu pro roční dítě - vhodné jak do kočárku - sporťák bez nánožníku, tak i do sání. Uvažuji o Emitex Combi MERINO, případně Emitex 3v1 a Kaiser Iglu Thermo, ale u něj píšou, že je do -7°C, což je pro naše podmínky málo a také bychom chtěli nějaký s kožíškem, což Kaiser nemá. Máte s nimi zkušenosti? Zajímá mě hlavně ten Emitex merino - jedna paní psala, že je to shit, že z něj vypadávají chlupy a zasekává se zip....

vikysek123
5. pro 2016

My mame Kaiser Iglu Thermo a jsem maximalne spokojena.

arinel
5. pro 2016

my mame ten Emitex merino a zatial super, sme spokojni, par chlpkov vypadlo ale to asi z kazdej novej vlnenej veci na zaciatku...
mne sa velmi paci ze ta spodna odopinacia cast je cela umyvatelna, t.j. mozes supnut male aj v spinavych snehulach, doma odzipsujes a umyjes tu spodnu cast 🙂

kajos12
autor
6. pro 2016

Děkuji vám za reakce. Vyčetla jsem, že Emitex merino pouští chlupy opravdu hodně, takže jsem pak chtěla objednat Emitex Combi 3v1 s kožíškem, ale ten se už nevyrábí. 🙂 Nakonec jsem se přiklonila k Emitex Combi Extra Deluxe. Snad budu i s ním spokojená.

misule8
13. říj 2017

Emitex merino nedoporučuji! Koupila jsem a myslela jak dobre jsem neudelala...Ale opak je pravdou. Opravdu hoooooodne pousti chlupy. Nepomohlo vycesani ani čistírna (po cistirne se dokonce lehce jakoby zdrcl). Vyhozene penize