Jsou zimní zavinovačky Emitex opravdu vhodné na zimu?

luckabelinova
13. říj 2014

Uvažuji o koupi zavinovaček Emitex. Jsou opravdu vhodné na zimu? Termín porodu mám 1.2. takže potřebuji opravdu teplou zavinovačku nebo fusak vhodný hlavně do autosedačky. Poraďte prosím kdo máte s touto zavinovačkou zkušenost. Díky Lucka

anetka1701
13. říj 2014

jestli myslíš takovou tu hodně tlustou zavinku do autosedačky, do do auta na zimu super - i na přecházení no problem - rodila jsem 4.2 . Ale do kočárku tu moc není...

santron
13. říj 2014

je super, používala jsem jí celou zimu do autosedačky a na jaře nebo podzim do kočárku.

luckabelinova
autor
13. říj 2014

Fusak do kočárku mám, ale nejde mi do autosedačky a jelikož bydlíme na vesnici všude se dopravujeme autem, takže potřebuju hlavně do autosedačky.

sheeni123
14. říj 2014

Mela jsem zimni zavinovacku do autosedacky emitex a super. Samozrejme mydleno na prechod v zime z auta do domu apod. Dcerka byla v listopadu a vydrzela nam celou zimu. Za me ano. Do kocarku jsem mela emitex fusak zimni.

smisekivuska
14. říj 2014

Taky jsem ji měla do autosedačky na přecházení a dobrý. Když se mi zdálo, že je větší zima, dala jsem na to ještě deku a bez problémů 🙂

terkaz
14. říj 2014

Ja jsem zimni zavinovacku pouzivala u vsech deti spise v kocarku, ale spolu se zimnim fusakem Emitex, nekdy i s dekou navrch 😉

dana3262
14. říj 2014

@luckabelinova ja rodila 12.2. A používala jsem jen tuhle zavinovacku a přes to deku. Pamatuji si, ze býl ještě v březnu sníh. Zimní Fusak jsem vůbec neměla.

misar91
14. říj 2014

já měla zimní fusak od emitexu do autosedašky a používali jsme ho i do kočárku (jsme prosincoví).když byla fakt zima dávala jsem radši ještě navrch deku ale jinak si myslím že je teploučký dost...a stejnak,když budeš mít takovýhle maličký miminko,těžko budeš vylejzat v -20°C ne? 🙂

martina2706
11. lis 2014

Holky,my čekáme miminko v unoru.Je fusak do autosedačky nutný?Kdyz je vlastne jen na přechod do auta a zpet.Kdyz bude mimco v kombineze a pak treba přikryto dekou.Nerada bych utrácela za zbytečně veci.Co myslíte?

molea
24. lis 2014

taky mám zavinovačku do autosedačky Emitex je perfektní.Ted ji mám jako zavinovacku v kocárku a na zimu bude v autosedacce...Nemuzu si stezovat 🙂

miruskapivonka
27. led 2015

souhlasím s molea, zavinovačky do autosedačky od Emitexu jsou super. 🙂 Jinak zimní fusak do kočárku, to jsem dala přednost beránkovi 🙂

rencatupa
29. črc 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já budu rodit v srpnu ale ségra měla malou v lednu a měla tuto zavinovačku http://www.funbaby.cz/catalog/product/view/id/1010/s/baby-emitex-zavinovacka-zimni-do-autosedacky-bezova/category/135/ a byla spokojená, byla na zimu opravdu dostatočně teplá 🙂

janca7
29. črc 2015

asi bych to řešila podle auta. protože zima nezima - naši kluci i synovci šli vždycky z autosedačky spocení jako myši. Spíš jsem to řešila vždycky velkou dekou přes vajíčko a pak v autě po zatopení sundat. nikdy bych nedávala ještě pod dítě do sedačky zavinovačku - to už by se uvařili úplně. ale jestli máte něco co topí asi jako stodvacítka až po 20 km tak to leda :o) člověk nemusí mít koupené úplně všechno :o)) radši investujte do fusaku do kočárku :o)