Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
anetka1701
16. bře 2019 Čtené 78x
Čti celý článek
anetka1701
4. lis 2018 Čtené 28x

Focení je moje vášeň. Ten pocit, když přemýšlím o kompozici, hledám ten nejlepší úhel pro záběr, správnou světelnost... Když se mi pak konečně podaří, aby scéna vypadala tak, jak si představuju (což je hlavně s dětmi občas fakt náročný úkol), a já konečně mačkám spoušť, prožívám pocity opravdového nadšení. Až doteď jsem tím končila. Fotky jsem upravila, v nejlepším dala jednu nebo dvě na nějakou sociální síť a pak se občas radovala prohlížením soukromých alb. K vytištění jsem se nikdy pořádně nedostala - stále jsem na to neměla čas (morál, energii...). Když jsem potřebovala nějakou fotku vytisknout - například jako dárek - na poslední chvíli jsem pak běhala do fotolabu a fotky tiskla v automatech. Můj dům byl plný prázdných rámečků, které jsem občas koupila s tím, že je jednou zaplním. A pak do mého života vstoupil Canon Selphy a tak nějak se to všechno změnilo.

Mám hodně ráda přístroje, které jsou určeny jen pro jeden účel – myslím, že díky tomu nemusí dělat kompromisy a výsledný produkt pak vypadá bezvadně. Canon Selphy je maličká tiskárna, která funguje na principu tepelného tisku a jdou na ní vytisknout jen fotky. Na fotopapír postupně nanáší barevné fólie. Tiskne rychle, efektivně a řekla bych, že za velmi solidní cenu – jedna fotka vyjde zhruba na 7 korun (což je zhruba stejně, kolik platím za fotky v automatu). No a kvalita? Kvalita je srovnatelná. Občas mám pocit, že barva fotek není tak intenzivní, jak si přeji – hlavně některé odstíny červené mi přijdou příliš světlé a málo intenzivní, ale popravdě, já nejsem s kvalitou vytištění fotek na 100% spokojená nikdy.

Tiskárna má několik možností úpravy barvy přímo na displeji, ale tam nevidím jakoukoliv využitelnost – na tak maličkém displeji, doslova na slepo, nejde cokoliv relevantně upravit. Co se mi ale líbí, je možnost tisknout koláže. Sama o sobě si je upravuje docela pěkně (bohužel jí do toho nejde nijak zasáhnout), a je moc fajn, jen tak pro radost si vytisknout pár fotek v koláži a vzít si je třeba do práce :slight_smile: Nebo poslat pohledem babičce!

No, našla jsem i nějaká negativa. První je vedení kabelu vzadu za tiskárnu – je to v místě, kde prochází při tisku papír a mně se podařilo kvůli špatnému vedení kabelu pokazit první fotku. Pak se mi také stalo, že se mi několik fotek prostě nepovedlo vytisknout – tiskárna je nenačetla. Nevím proč – nepomohla změna názvu, nepomohlo přeuložení fotky... Nepomohlo nic :( Asi se naší Selphy ty fotky prostě nechtělo tisknout :slight_smile: Poslední negativum je, že se mi nepovedl spárovat tiskárnu s telefonem přes wifi :( A že se tu o to pokoušela banda IT expertů (bez sarkasmu).

Obecně jsem ale nadšená! Miluju značku Canon (mám už několikátou řadu zrcadlovky Canon a momentálně intenzivně šetřím na další) a miluju svojí malou Selphy. Určitě si musím pořídit i velkou Pixmu, po které už delší dobu pokukuju! Tisk je jednoduchý a rychlý. A ten pocit, když mi fotka, kterou jsem dopoledne vyfotila s dětmi v lese, vyjede večer z tiskárny a já si jí přidám na nástěnku, je naprosto úžasnej! Jediné, čeho lituju, je to, že jsem si jí nepořídila už dřív. Jestli váháte, tak doporučuju – ta tiskárna prostě stojí zato!

#test_canon2 a #recenze

Čti celý článek
anetka1701
24. čer 2018 Čtené 51x

Abych se doma úplně nezbláznila, chodím si jednou týdně odpočinout do práce. Hezky se oblíknu, učesám a vydám se radostně vstříc sociální interakci s lidmi 18+. No a protože tatínek nemá prsa, nechávám ho doma s miminkem a lahvičkou.

Hned na začátku jsem koupila drahou lahvičku pro kojené děti. Podlehla jsem recenzím a zkušenostem a bála jsem se, abych si nepokazila kojení. Proto jsem byla opravdu velmi ráda za možnost vyzkoušet lahvičku levnější, která slibuje to samé - nepokazí kojení. 

A jak to dopadlo?

Začnu klady :slight_smile: Lahvička Lovi se opravdu dobře drží. Má sterilizační kelímek, takže se dá krásně vysterilizovat v mikrovlnce sama - bez nutnosti velkého sterilizátoru. To je obrovské plus. Já do ní nandala i dudlíky, takže za mně 2v1 a velké zjednodušení práce - s lahvičkou mám sterilní i dudlíky, které v domě kde se stále chodí z venku bosky, je plný zvířat a dětí dávám sterilizovat opravdu velmi často. Za tohle OBROVSKE plus. 

Jak si lahvička stála v krmení?

Tam už takové nadšení není. Nejzásadnější je podle mně průtok. Ten byl takový, že mléko teklo z lahvičky už při otočení dnem vzhůru. Malá se mi hned zakuckala a mléko jí teklo do pusy samo. To pro zachování kojení není dobře. Potřebuji, aby z lahvičky musela sát a dalo jí to práci - stejně jako při kojení. V tomto směru je lahvička určitě zklamáním. Ráda jí začnu používat na vodu nebo na mléko po dokojení, ale v kombimaci s kojením jí určitě nedoporučuji.

Společně s lahvičkou jsem testovala i sadu dudlíků s klipem na dudlík.

Design dudlíků je pěkný, malá je přijala bez problémů a krásně dudala - a to je co říct, dudlany si pečlivě vybírá :slight_smile: Klip je praktický, dobře se přichytává na bodýčko a drží. Tyhle dudlíky se určitě stanou součástí naší domácnosti.

Za velkou nevýhodu považuji kroužek u dudlíku u spaní - malá si ho často při spaní vytrhává a pak brečí. To je ale asi záležitost specificky mého dítěte, které spí výhradně na bříšku a potřebuje dudlíky bez kroužku :slight_smile: Jinak dává Lovi dudlíčku přednost před jinými.

Obecně jsem s výrobky Lovi spokojená, dudlíček i Láhev jsou fajn a mají spoustu             pozitivních vlastností. Jenom láhev opravdu nedoporučuji jinak kojeným dětem.

#test_lovi #recenze

Čti celý článek
anetka1701
9. zář 2017 Čtené 1175x vybrali jsme

V pátek jsem se trošku vytočila. Řekla bych, že přetekl pomyslný pohár vody, a protože šlo o matku vracející se z rodičáku, schytá to ode mne modrokůň. Takže lidičky, pokud hledáte práci, píšete životopisy a nevíte jak na to… Tak prosím přečíst.

Hlavička životopisu

Hlavičku by měl obsahovat každý životopis. Jsou v ní základní údaje o vás a může v ní být i fotka.

V hlavičce je nutné uvést celé jméno v základní podobě (tedy ne Anetky, Libušky, Haniny nebo Saši - možná se to zdá logické, ale, divili byste se…). Jméno prosím uvádějte velkými písmeny, klidně kapitálkami - pomůže nám to a hodně. Kontaktní údaje (adresa, telefon a mail) a ideálně i datum narození. Tyto kontaktní údaje nejsou ničím, co by mohl personalista jakkoliv zneužít, ale velmi mu pomůžou daného člověka správě identifikovat a zařadit. Adresu nemusíte dávat trvalého bydliště, pokud se na něm nezdržujete, ale je to třeba do životopisu napsat - hodně personalistů pak podle CVčka připravuje smlouvu. Do životopisu je naopak zbytečné psát váš stav, počet dětí nebo národnost - do toho nikomu nic není.

Fotografie

Někteří moji kolegové (a občas i já, pokud reakcí dojde hodně a já nemám podle čeho jiného začít selektovat) životopisy bez fotky rovnou odkládají, nebo nečtou tak důkladně, jako když tam fotka je. Fotka nám pomůže se s člověkem trošku seznámit, vidíme, jak vypadá, jestli je upravený a životopis s fotkou nám řekne mnohem víc, než když tam žádná fotka není. Věnujte výběru fotky dostatek času - neberte "prostě nějakou", i kdybyste se kvůli tomu měli speciálně vyfotit. Na fotce je ptřeba být upravený, v pěkném nevyzývavém oblečení. Určitě se nehodí fotka z akcí, mejdanů, nebo s dětmi. Můžete použít fotku v přírodě, z výletu (ale opět opatrně) ale mějte na paměti, že to, jakou dáte do životopisu fotku, toho o vás hodně řekne. Fotka může i vystihovat váš koníček (na motorce, v lodi, na kole…), ale stále je důležité, aby většinu fotky zabíral obličej, měli jste upravený zevnějšek - tedy žádné sluneční brýle, sluchátka na uších, selfíčka a podobně. Pokud se hlásíte na vyšší pozici, doporučila bych spíše profesionální upravenou fotku. Fotku je ideální vložit přímo do životopisu a nepřikládat zvlášť.

Vzdělání

Prosím vás, do vzdělávání pište všechno od střední (učňáku) vejš. Nám je fakt šumák, kam jste chodili na základku, nebo jestli jste přecházeli na jinou… Do Životopisu pište pouze školy, které jste DOKONČILI. Pokud jste měli rozklad studia, přecházeli na jinou střední, pište tu poslední, rok ukončení a čím jste to vzdělání ukončili (maturitní zkouška, výuční list). Pokud někdo chodil na tři střední a nakonec dostal výuční list, proboha, napište jen ten poslední, datum ukončení a nazdar… To samé s vejškou - pouze relevantní informace a datum ukončení. Pokud vám vystudovat trvalo o dva roky déle, fakt to do CVčka nedávejte. Pokud jste vejšku ukončili po prvním semestru (nebo roce), taky to nepište…

Do vzdělání můžete dát jazykové školy, pomaturitní intenzivní studium, ale i studium jazyků v zahraničí nebo i jednodušší stáže (pokud vám přijde, že se nehodí do praxe). Jo a ještě něco… Autoškola do odstavce "vzdělání" fakt nepatří… Děkuju.

Praxe

U praxe je naopak třeba napsat trvání jednotlivých pracovních poměrů. Patří sem veškeré relevantní zkušenosti. Pokud jste dělali v 15ti u Mekáče a teďka ve třiceti se ucházíte o pozici sekretářky, můžete tuhle praxi vynechat. Každé pracovní pozici se věnujte zvlášť - nejprve uveďte měsíc/rok nástupu, jméno firmy a jméno pracovní pozice. Pod to zkratkovitě náplň práce od té nejdůležitější dolů. Pokud máte nějaké zvláštní pracovní úspěchy, ocenění, nebo něco, na co jste hrdé, můžete to tam dát taky. Postupujte od nejnovější práce dolů k té nejstarší. Pokud chcete ukázat, že pracujete od školy, přesto že tam jsou nějaké odmlky, můžete to napsat úplně dolů (např. 2009-2013 brigády a přivýdělky v administrativě a potravinářství). U praxe si dejte pozor, abyste uváděli pravdu a dobře rozuměli všemu, co napíšete. Někteří personalisti si umí najít jednu jedinou větu životopisu a na ní postavit 20 minut rozhovoru. Věci pište jednoduše, ale ne moc… Pokud do CVčka napíšete "15let jsem dělala prodavačku, pak byla tři roky na mateřský a pak jsem dělala 5 let asistentku“, tak poletí pravděpodobně do koše hned…

Ostatní dovednosti

Excel, Word a PowerPoint se jmenují "Microsoft Office" a nemusíte každý vypisovat na zvláštní řádek - a to ani, v případě že potřebujete vyplnit jinak prázdný životopis. Pokud máte řidičák, je vhodné uvést, jakou máte praxi v řízení (příležitostný řidič, začátečník, aktivní řidič…). U znalosti jazyků se prosím nechlubte ničím, co nemůžete dokázat (každý kdo má u znalosti cizího jazyka napsáno "středně pokročilá" musí dát dohromady pár vět. A ano, už se mi stalo, že když jsem kandidáty poprosila o pár vět v angličtině, tak se zvedli a utekli… Ztracená hodina času pro mne, ale i pro ně… Do této kolonky vpisujte kurzy, školení, certifikáty nebo dovednosti a znalosti v různých programech (programovací jazyky, účetní programy, EET pokladny…). Nepojte se napsat opravdu vše, co umíte - nikdy nevíte, jestli se vám nebude znalost grafického programu hodit i na pozici prodavačky.

Zájmy

Kolonka, na kterou se každý dívá trošku jinak. Pro mne osobně je to tak trošku okno do toho, co člověk dělá - a pokud se doplňuje velký funkční tým, může mi i pomoct vybrat člověka, který do týmu zapadne. Zájmy ale stačí na jeden, dva řádky. Jednoduše napište, co děláte ve volném čase, co vás baví. Pište jen pozitivní věci (lenošení a sledování TV mezi ně nepatří) a opět se snažte nelhat. Nikdy nevíte, jestli zrovna personalista není hudební fanoušek, nebo jezdec na koni jako vy, a nebude si o tom zájmu chtít popovídat.

A na konec…

V CVčku nelžete!!! Nikdy!! Můžete některé věci neuvést (nedokončená škola, rodičovská dovolená, dlouhodobá nemoc, úřady práce…) ale NIKDY vyloženě nelžete. My na to dřív nebo později přijdeme, a pokud později, jsme schopni nabídku zaměstnání stáhnout nebo, pokud je to velká lež, zaměstnance propustit. Je to fakt strašná ostuda a nedělejte to… Nikdy.

Mějte všechny údaje aktuální! Pokud máte na konci CVčka uvedeno "V Praze dne 9. 9. 2017 - tak to datum aktualizujte podle životopisu - aby taky nebylo 5 let staré. Nemějte tam hrubky, chyby, překlepy! Požádejte klidně víc lidí o kontrolu. Mějte správné a aktuální kontaktní údaje (divili byste se, kolikrát kandidát nejde dohnat a pak se zjistí, že má v CVčku starý nebo špatně uvedený telefon). Cvčko by mělo být přehledné, upravené a pěkné. Doporučuji převést do formátu PDF, zkontrolovat si odrážky, řádkování - vše stejné, precizní. Ideální životopis (pokud se nejedná o šedesátiletého odborníka v oboru) by měl být max. na 2 strany. Pokud vám přesahuje třeba jen do třetiny, upravte, připište - je to vaše vizitka, tak ať vypadá dobře.

To je všechno o životopisech, a pokud bude zájem, můžu časem pokračovat o dalších fázích hledání práce.

Čti celý článek
anetka1701
3. zář 2017 Čtené 266x
Čti celý článek
anetka1701
7. kvě 2017 Čtené 185x
Čti celý článek
anetka1701
14. únor 2017 Čtené 269x

Už jste někdy přemýšleli nad tím, proč je v naší zemi tolik lidí se základním vzděláním? A jak se to vůbec stane? Mysleli jste si, že se jedná převážně o lidi ze sociálně vyloučených oblastí? Že vzdělání chybí hlavně tam, kde jsou i rodiče pouze s vychozenou základní školou? Tak v tom případě je článek určen hlavně pro vás. 

Pracuji jako personalista. Čtení životopisů a pohyb na pracovních webech a profesních sociálních sítí je pro mne denním chlebem. Obsazuji celkem široké spektrum pozic, ale pohybuji se v oblasti s velkou koncentrací fabrik a výrobních závodů, kde hledám pracovníky od dělníků, přes strojaře, mistry výroby, asistentky, koordinátory, ale i vedoucí výroby nebo jiné pozice TOP managementu. Díky této práci přijdu do styku s obrovským množstvím lidí z různých sociálních oblastí a různého vzdělání.


Těch lidí s kolonkou základního vzdělání je tolik! Je to neuvěřitelné - mladí, šikovní a chytří lidé, kolikrát s bohatou praxí ve výrobních závodech, sedí naproti mně při pohovoru a já koukám do životopisu a vyplněného osobního dotazníku, kde je, většinou trošku stydlivě, křížek v kolonce vzdělání - základní. Jak se to mohlo stát? Co je vedlo k tomu, školu nedodělat? Několikrát jsem se zkusila zeptat přímo kandidáta, ale dostalo se mi většinou vyhýbavé, nic neříkající odpovědi. Tuty teda cesta k poznání asi nepovede.

Postupně na to přicházím... Občas, tak jednou za měsíc, dva, se mi stává, že do mé kanceláře přichází maminka - většinou syna. Vypráví mi celkem srdceryvný příběh o tom, jak její Pepíček (Honzíček nebo Jiřík) švihnul po roce (dvou, třech...) se školou. A jak sedí doma, hraje počítačové hry (to je ta lepší varianta) a čeká, že mu spadne do klína nějaká skvělá práce, ideálně s počítačem, minimálě za 20 tisíc čistého měsíčně a jak ona je z něj nešťastná - ale jak mu do toho nechce mluvit, protože on je přeci tak šikovnej a jak mu to s počítačema jde. Pokládám jí několik dobře mířených otázek a podle toho nabízím pocizi ve výrobě. Maminka se jen uchechtne, většinou si ani nevezme nabízenou vizitku s tím, aby se synáček ozval a odchází. Vyjímečně se mi stane, že se maminka za několik měsíců vrátí, syna přitáhne skoro doslova za límec a donutí ho vzít téměř jakoukoliv pozici mu nabídnu (to je ale ta lepší varianta, která se prakticky nestává).

A já si uvědomuji, jak mateřská, občas až opičí láska, umí zkazit dítěti život. Jak může bezmezná láska a podpora vést k tomu, že je dítě nesamostatné, nedostuduje a pak se potácí mezi pracemi výrobního dělníka, přesto, že má na mnohem víc. Ti lidé, kteří pak budou ty životopisy číst,  je pak ihned po zjištění základního vzdělání zavřou a vůbec se jim věnovat nebudou - a děti přijdou o možnost solidního a kvalitního uplatnění na trhu práce... Vysvětlete prosím dětem, jak důležité je studovat, jak moc na tom záleží... 
Čti celý článek
anetka1701
5. pro 2016
Znáte ten pocit, když Vám dítě ráno brečí, protože nemůžete přijít kvůli práci na jeho mikulášskou besídku? Já už jo :o( Asi je na čase změnit práci...
Zobraz celou zprávu
anetka1701
2. pro 2016
Tak si dneska dáme můj oblíbený :oD
Zobraz celou zprávu
anetka1701
15. lis 2016
Snažíme se každý rok s rodinou na Vánoce udělat někomu radost. Letos jsme si vybrali tento projekt :o) Docela mně nadchlo hlavně to, že se můžou zapojit i moje holčičky.
Zobraz celou zprávu
anetka1701
15. lis 2016
Tak dlouho jsem hledala, až jsem našla! Adventní kalendář bez palmového oleje a jako bonus, i bez Santy!!!!
Zobraz celou zprávu
anetka1701
12. lis 2016 Čtené 121x
Čti celý článek
anetka1701
8. lis 2016
Dneska dokončen #test_vileda2 u nás doma na malých plochách. Zítra vezmu windomatic na pořádnou zatěžkávací zkoušku - výlohu v práci. Pocity jsou zatím rozpruplné, uvidím, jestli na velké ploše přesvědčí :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
7. lis 2016
Holky a ježek - den druhý :oD Šárka se poctivě stará (jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží), mění vodu a dává jídlo, ale ježka se bojí :oD Mája by se furt jen mazlila, ale krmit a starat se nebude :oD Stále ale považuju rozhodnutí si jí pořídit za dobré, uvidíme co přinesou další dny :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
anetka1701
5. lis 2016
Tak je doma :slight_smile: Dneska jsem kvůli snadnější aklimatizaci nechala děti doma, ale zítra se vrací, tak jsem fakt zvědavá, co na ní řeknou :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
anetka1701
3. lis 2016
Opravdu jsem odolávala, ale byla jsem uprošená a přehlasovaná... O víkendu budeme mít zvířátko. Schválně kdo uhodne jaké!! :o) První co to zvládne odemně dostane 5 srdíček :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
anetka1701
2. lis 2016
Dneska u nás byl Ježíšek Vileda :o) #test_vileda2 tak se těším, až se o víkendu dáme s dětma do práce :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
anetka1701
31. říj 2016
Pro někoho je pondělí nejhorší den týdne. Pro mně ne :slight_smile: Já mám v pondělí své sladké tajemství, důvod, proč se na něj vždycky tolik těším! V pondělí totiž chodí obě moje holky na výtvarný kroužek. Odvážím je tam vždycky na půl pátou a mám hodinu času pro sebe. Hodinu, kdy nemusím nic! Občas se jen tak potuluji po obchodech, občas se vrátím do kanceláře, uvařím si kafe a koukám do počítače, někdy se jdu projít do parku (dneska ne, je zima - brr :o) ale svou hodinu volna týdne si užívám dosytosti pokaždé :o) Tohle je totiž snad to nejkrásnější, co na tom životě utahané pracující matky mám - ten sladkej pocit toho, když nemusím, ne-mu-sím dělat vůbec, ale vůbec nic :o) Aspoň na těch pár desítek minut týdně :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
18. říj 2016
O víkendu onemocněla Mája... Solidní harakiri, přehazování plánu příbuzenstva i mně, ale povedlo se a zařídila jsem hlídání... Dneska mi volali ze školky že je nemocná i Šárka a harakiri pokračuje... Ta má narozdíl od Máji angínu a vyfasovaná antibiotika... Za co :(
Zobraz celou zprávu
anetka1701
28. zář 2016
Nikdy bych neřekla, jaké drobné životní radosti mi přinese státní svátek coby prací povinnou matku s dětma... Děti jsou od včera u babičky, tak jsem si pospala do devíti, uklidila celej byt a ted si tady tak sedím s kafem uprostřed čistého, voňavého bytu na gauči s notebookem a užívám si klidu...
Zobraz celou zprávu
anetka1701
28. srp 2016
S jednou mojí kamarádkou jsme si říkali, že budeme hrát "chlastací hru". Náhodně procházet koníka a za každé "chlap vydělává peníze a ženská se má starat o domácnost" proneseno v jakékoliv souvislosti by byl panák. Do půl hodiny by jsme byli pod obraz... Otázkou pak ale je, o čem to svědčí... Jestli o nízkém sebevědomí žen, které tohle trpí, nebo o celkové společenské, stále přetrvávající normě chování :o( Jsem zvědavá, jestli se bude tenhle vzorech chování opakovat i v generaci našich dětí, protože jeho četnost mně děsí a mrzí zároveň...
Zobraz celou zprávu
anetka1701
4. srp 2016
Miluju život!! Jsem upřímně, nepopsatelně, šťastná a spokojená :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
14. čer 2016
#s_tatinkem když tady na koníkovi občas čtu, jak se někteří "tatínkové" chovají ke svým dětem a jejich maminkám, jsem opravdu strašně štastná za toho našeho :o) Zdaleka nejlepší táta kterého znám :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
10. čer 2016
Dnešní den jsem si splnila další sen :o) Celá rodina na vyjíždce :o) Hmm... A jo, chce to toho poníka :oD
Zobraz celou zprávu
anetka1701
8. kvě 2016
#s_maminkou mám opravdu hodně fotek dětí :slight_smile: a taky mám spoustu fotek kde jsem já a jedna z mých dcer... Ale fotek s oběma mám opravdu málo - musím to napravit :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
1. kvě 2016
100% Palmovej olej v Tescu, s lákavou zelenou etiketkou, která vzbuzuje dojem, že jde o něco dobrého a zdravého. Chuťovčička!!!!!
Zobraz celou zprávu
anetka1701
12. bře 2016
#modramojesvatebni fotky máme na prd, ale jinak jsem si ten den užila na max :oD Hlavně jsem si splnila sen a přijela k oltáři na své milované kobylce :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
1. bře 2016
Je po mně :o) Miluju jí :o)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
10. únor 2016
#spolu dlouho jsem přemýšlela, jestli se zapojit... Nakonec jsem fotku vybrala. Narozdíl od většiny z vás nemáme s mužem hezké svatební fotky. Na vině je velké vedro, moje těhotenství a to, že mi bylo líto nechat čekat ostatní svatebčany. Tak jsme jeli na hostinu bez fotek a pak už byli jiné starosti, než se fotit. Po pěti letech jsme ale jedné mé kamarádce vezli na svatbu moje koně a za to jsme se, po pěti letech od svatby konečně dočkali té krésné, svatební fotky na koních (vezli nás i na naší svatbu). Takže po čtrnácti letech vztahu, pěti letech jako manželé, dvou dětech, stále #spolu (a zamilovaní stejně jako když nám bylo 16)
Zobraz celou zprávu
anetka1701
2. únor 2016
K tomu se nedá říct nic, jen "HA!!!" Taky si myslíte, že "co zmůžu tím, že se budu palmáku vyhýbat?" tak tady máte důkaz, že to stojí za to!! Emco u mně palec nahoru!!
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další