Jj, viděla jsem. Mám i fotku v telefonu a ukazuji ji rodině 😀
1. kvě 2016
V makru prodávají i ve větší množství. 🙂
1. kvě 2016
Fuuj 😂
1. kvě 2016
u nás tady taky prodávají nejaky palmovy tuk
1. kvě 2016
božééé...za chvíli mrksnou krásnou etiketu i na hov.o
1. kvě 2016
No fuuuuj 😝
1. kvě 2016


☹