Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tiskárna Canon SELPHY CP-1300

Canon SELPHY CP-1300

Tato rychlá, elegantní a přenosná fototiskárna podporující sítě Wi-Fi je ideální pro vytváření jedinečných výtisků z kompatibilních chytrých zařízení, fotoaparátů apod. Vytvářejte okamžitě mimořádně kvalitní a odolné výtisky z kompatibilních chytrých zařízení, fotoaparátů apod., ať jdete kamkoli. Podělte se o vzácné vzpomínky jedinečnými způsoby pomocí řady možností rozvržení a náhodného uspořádání.

Tiskárny Canon jsou navíc moc hezké a hodí se do interiéru. Nejsou ani příliš velké a svou praktičností si najdou místo v každé rodině.

Japonská firma Canon je vedoucí světovou společností na poli zpracování obrazu. S přístroji společnosti Canon fotografují jak začátečníci, tak poloprofesionálové i špičky světové fotografie. Kompletní nabídku pro fotografy doplňuje široká nabídka kvalitního příslušenství, videokamer a tiskáren.


Více se o značce Canon dozvíte na: Canon.cz


A maminky, nezapomínejte na službu Canonu - Canon CreativePark, kde můžete tisknout vystřihovánky, ze kterých se dají vytvořit krásná zvířátka, domečky a další dekorace pro veselé hraní. CreativePark jsme s maminkami již otestovali a jejich recenze si můžete přečíst v našich Diskuzích. Tyto hezké vystřihovánky rozzářily očka nejednoho děťátka. ☺

A právě Canon Creative park maminky otestovaly ZDE

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY CP-1300

Máš zkušenost s tiskárnou Canon SELPHY CP-1300?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení