O víkendu onemocněla Mája... Solidní harakiri, přehazování plánu příbuzenstva i mně, ale povedlo se a zařídila jsem hlídání... Dneska mi volali ze školky že je nemocná i Šárka a harakiri pokračuje... Ta má narozdíl od Máji angínu a vyfasovaná antibiotika... Za co :(
gablona1

18. říj 2016
vítej v realitě, držte se
18. říj 2016