anetka1701
autor@vondandy v Albertu, ale podle mne bude k sehnání i jinde 😃
15. lis 2016
Že by v Albertu?
15. lis 2016
...a navíc český výrobek: http://chocoland.cz/cz/
15. lis 2016
tak tomu se mi nechce snad ani věřit 😀
15. lis 2016
Díky za tip!!!
15. lis 2016
já dneska v globusu objevila od Jojo krásně ilustrovaný .. to jsem taky ještě neviděla takhle bonbonový 👍
15. lis 2016
anetka1701
autor@karol89 ten od Joja chtěly holky... tam palmák je, tak u nás neprošel :oD
15. lis 2016
@anetka1701 fakt jo? já na něj nekoukala jen jsem se v rychlosti než to viděla Klaudinka pokochala tou ilustrací a tím, že vůbec existuje něco nečoko 😅
15. lis 2016
anetka1701
autor@karol89 je tam. V těch jojo věcech ho používaj po dokončení jako leštidlo... kdyby to nedělali, udělali by líp
15. lis 2016
@anetka1701 no fůůůůůůj 😠
15. lis 2016
anetka1701
autor16. lis 2016
anetka1701
autor16. lis 2016
anetka1701
autorJeště mají kolekci 🙂 taky bez palmáče, ale zase s červenym mužíčkem :D
16. lis 2016




A prozradite kde?