icon
1 / 1
avatar

A prozradite kde?

15. lis 2016
avatar

@vondandy v Albertu, ale podle mne bude k sehnání i jinde 😃

15. lis 2016
avatar

Že by v Albertu?

15. lis 2016
avatar

...a navíc český výrobek: http://chocoland.cz/cz/

15. lis 2016
avatar

tak tomu se mi nechce snad ani věřit 😀

15. lis 2016
avatar

Díky za tip!!!

15. lis 2016
avatar

já dneska v globusu objevila od Jojo krásně ilustrovaný .. to jsem taky ještě neviděla takhle bonbonový 👍

15. lis 2016
avatar

@karol89 ten od Joja chtěly holky... tam palmák je, tak u nás neprošel :oD

15. lis 2016
avatar

@anetka1701 fakt jo? já na něj nekoukala jen jsem se v rychlosti než to viděla Klaudinka pokochala tou ilustrací a tím, že vůbec existuje něco nečoko 😅

15. lis 2016
avatar

@karol89 je tam. V těch jojo věcech ho používaj po dokončení jako leštidlo... kdyby to nedělali, udělali by líp

15. lis 2016
avatar

@anetka1701 no fůůůůůůj 😠

15. lis 2016
avatar
16. lis 2016
avatar
16. lis 2016
avatar

Ještě mají kolekci 🙂 taky bez palmáče, ale zase s červenym mužíčkem :D

16. lis 2016