rencatupa
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.
rencatupa
31. bře 2016

Já mám sedačku v této kategorii, šla sem do toho co mi přišlo jako nejlepší poměr cena/výkon a hlavně bezpečnost a stavila jsem na osvědčený Romer a nemůžu říct nic špatného 🙂

rencatupa
31. bře 2016

Souhlasím s maminkama, taky se mi zdá že je tam ještě vložka, zkuste ji vyndat 🙂 jinak když se vám to tedy nezdá tak mrkněte na kategorii 0-18kg, třeba Romer nebo Cam Gara či Chicco, ale nejlepší je si to zkusit přímo v prodejně i s prckem 🙂

rencatupa
29. únor 2016

My máme cestovní Zopa a je fajn ale taky ji máme spíš jako ohrádku, když něco dělám dávám mimi spíš do lehátka, to máme Brightstars s vibracemi a dobře tam vydrží 🙂

rencatupa
29. únor 2016

Já nemám zkušenost s tímhle modelem ale mám taky Cam a je to podle mně dobrá značka, mají kvalitní kočáre, mám od nich i jídelní židličku a ta je taky fajn takže já bych se nebála do toho 🙂

rencatupa
29. únor 2016

Koukni ještě na Cam Fluido Allegria, je prostorný i pěkný, záda jsou polohovatelná a je moc lehký má jen kolem 8 kil nebo o něco míň 🙂

rencatupa
29. únor 2016

Tenhle Easywalker má kámoška, ona má dvojčátka a když jsme někde spolu byli bylo to v pohodě, vypadal že je kvalitní, neměli sme problém nikam vlézt ani do šířky takže asi bez problémů 🙂 jiná kámoška pořizovala pro sourozence ješte Britax B-Agile Double a taky dobrý 🙂

rencatupa
29. únor 2016

Taky bych řekla že asi bude, všechny tyhle světlé až neonové barvy asi budou mít tuto "funkci" ale pokud bude potah snímatelný, pratelný a moc se vám líbí tak se to snad zvládne 🙂

rencatupa
31. led 2016

Já dávám nejčastěji do lehátka, mám od Camu no máme i cestovní postýlku kde se někdy hraje jako v ohrádce, střídáme to 🙂

rencatupa
31. led 2016

Ahoj my máme Cam Giocam ale ségra má Zopa a to je taky pěkné, jinak když chceš jak říkáš fakt super mně se líbilo Brightstars Seneca ale nešla jsem do něj skrz ceny 🙂

rencatupa
31. led 2016

Ahoj my máme lehátko Cam Giocam a využívám ho hodně, jinak prcka jsem do něj dávala cca od 2 měsíců, ale myslím, že i dřív by to bylo v pohodě 🙂

rencatupa
29. lis 2015

Tak zkuste třeba rostoucí Zopa Grow Up http://www.funbaby.cz/eshop/na-doma/zidlicky-lehacky/zidlicky/zopa-rostouci-zidlicka-drevo-col-white/ přizpůsobuje se tomu jako dítě roste a má nosnost až 60 kil :D

rencatupa
29. lis 2015

Já jsem rodila v srpnu a taky byla malá v zavinovačce, já mám značku Baby Matex a určite se nepřehřívala ono ty miminka potřebují teploučku i když nám se to nezdá 🙂

rencatupa
29. lis 2015

Já myslím, že jo protože v téhle kolébce se může rozčilovat časem že na vás nevidí a nevydrží tam možná. Já lehátko mám a je to právě super když třeba vařím tak jí tam dám a ona kouká na všechno, vidí na mně takže je klidná. Já mám Cam Sonnolento a jsem moc spokojená 🙂

rencatupa
29. lis 2015

Mrkněte na Britax B-Agile, má hliníkovou konstrukci a tak nebude těžký jako Concord, nemá ani 10 kilo nebo ještě lehčí značka Cam, některé sporťáky mají jen kolem 7 kilo což je fakt suprové 🙂

rencatupa
29. lis 2015

Já mám jednorázové když někam potřebuji jet nebo tak a na dome jsem bez když to jde a když ne tak mám taky pratelné od Aventu objednávala jsem je na eshopu Funbaby a sajou dobře, ještě neprotekly ani jednou

rencatupa
29. lis 2015

Ahoj, já jsem po porodu používala pás značky Carriwell, stál kolem tisícky no opravdu byl dobrý, nepařila jsem se v něm a účel plnil takže já bych šla do něj znovu. Objednávala jsem ho přes eshop Funbaby 🙂

rencatupa
25. říj 2015

Já mám vaničku Cam Bollicina, líbila se mi a malinké se zatím koupání líbí takže jsem spokojená, vanu nemáme takže vanička byla jistou volbou 🙂

rencatupa
25. říj 2015

Nato asi není univerzální rada, udělej si to tak, aby to hlavně vyhovovalo tobě i s tím, že přebalovat budeš ještě nějaký ten pátek :D Já mám přebalovací komodu Cam Asia Bianco, má 100 cm výšku, pod vyklápěcí podložkou je skrytá vanička a v šuflících mám vše po ruce takže mi to maximálně vyhovuje. Malinká je zatím prcek takže mi nezabere na podložce žádné místo :D a to si říkám, že je dobře protože bude stačit i když podroste 🙂

rencatupa
25. říj 2015

My máme taky letní potah Britax, no malinká se narodila teď v srpnu takže to ještě na sobě moc odzkoušené nemám, ale koupili jsme to naraz se ségrou ona má rok a půl holčičku a ne žeby se vůbec nepotila, to ne v tom vedre ale ten frote potah se lépe opere než ten originál sedačkový třeba i na dovolené když není po ruce pračka, takže za mně jsem pro 🙂

rencatupa
25. říj 2015

My jsme na židličku ještě nedorostli :D ale moje ségra má rostoucí dřevěnou Zopa Grow up, má dva pultíky jeden plastový, ten nechává častěji protože se lépe omývá než dřevěný 🙂

rencatupa
24. říj 2015

Já měla vložky do podprsenky od Chicca a byla som spokojena, jak píšou holky jsou i antibakteriální takže jsem neměla žádný zápal a kalhotky jsem měla Carriwell, obojí jsem objednávala najednou z eshopu Funbaby, protože jsem to řešila dost pozdě a to mi celkem otékaly nohy tak jsem jen ležela a klikala :D :D

rencatupa
29. zář 2015

@danger007 tak jsem ráda i když jsem nepomohla :D ať slouží 🙂

rencatupa
29. zář 2015

Já myslím že Britax celkově je už tak známá a osvědčená značka že snad není co zkazit, já jsem sice nakonec koupila kočárek značky Cam no Britax byl určitě v užším výběru 🙂 třeba ten B-Motion má moje sousedka a je moc spokojená, vozí v něm už druhé dítě 🙂

rencatupa
29. zář 2015

Nejsem si úplně jistá, jestli sháníš korbu od ruky nebo je ti to jedno a jen sháníš :D protože novou jsem našla tady v eshopu www.funbaby.cz/baby-jogger-hl-korba-deluxe-teal/ 🙂 jestli to mělo být pouze od maminek tak pak jsem nic neřekla :D

rencatupa
29. zář 2015

Já myslím že ono to spíš záleží na materiálu kol, jasně ze ta plastová nejsou moc pro terén a více drncaji 🙂 já mam kočárek Cam Fluido Orsobello s gumovými koly a zatím jsem ve městě problém neměla, ale ještě jsme jen v korbičce tak sportovní část co se týče toho padání stříšky ještě nemám odzkoušeno 🙂