Pratelný prsní vložky, máte zkušenost?

ronikaaaa
24. únor 2015

Ahoj holky,
máte zkušenosti s pratelnýma prsníma vložkama? Přemyslím, že bych si pořídila i nějaké pratelné at nemusim pak moc utracet za jednorázové. Máte zkusenost s těmito http://www.lekarna.cz/avent-absorp-vlozky-bavln... nebo jaké by jste mi doporučili?

pomykalovak
24. únor 2015

Mám přesně tyto, přes den jsou super, ale v noci na prd - mlíko mi protékalo skrz až na pyžamo, když se malý budil až k ránu a měla jsem nalitá prsa.. takže na noc musím dávat jednorázové, které více absorbují a neprotečou

mandala
24. únor 2015

@ronikaaaa Koupila bych si nejdřív jednorázové, třeba nakonec ani nebudeš potřebovat, tak at se ti tam zbytečně neválí. 😉

ronikaaaa
autor
24. únor 2015

@pomykalovak a z tech jednorázových nemáš náhodou zkusenosti s temito http://www.lekarna.cz/chicco-tampony-antibakter...

pomykalovak
24. únor 2015
mariti
24. únor 2015

Ahoj. Já mám velmi dobré zkušenhosti s pratelnými prsními vložkami, jednorázové jsem pak už vůbec nepoužívala. Jsou různé, bambusové sají víc a s PUL zátěrem by měly být neprotékavé. Docela výběr mají např. v Bráně k dětem (značky Ellas house, Unuo, Haipa Daipa, nebo Imse Vimse). Jsou i krásně barevné 🙂 Já doporučuju.

anyyseek
24. únor 2015

U jednorázových používám chicco i johnsons a obojí jsou skvělé! 🙂

fillipepi
24. únor 2015

Já jsem po všemožných diskuzích taky sáhla po Chicco, prý skvěle drží a nejsou moc patrné pod oblečením. Zatím neozkoušeno, ale snad se reference potvrdí 🙂

katyxq
24. únor 2015
rencatupa
29. lis 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já mám jednorázové když někam potřebuji jet nebo tak a na dome jsem bez když to jde a když ne tak mám taky pratelné od Aventu objednávala jsem je na eshopu Funbaby a sajou dobře, ještě neprotekly ani jednou

monunkaaa
29. lis 2015

Ja používám jen pratelne. Na začátku jsem si koupila jednorázové a nevyhovovaly mi. Pratelne se nelepi na prsa,neprotekaji mi. Mam nějaké bambusove z obchudku s dětským oblečením..

lobella
16. čer 2021

Obnovuji diskuzi....shanim pratelne vlozky do podprsenky, idealne, aby byly diskretni (nosim jen nevyztuzene bezkosticove podprsenky) a aby neprotekaly, vel.mam 65F, doted jsem pouzivala jednoraz Babylove, jsem spokojena, ale nebavi me to porad kupovat a toho odpadu🤦🙈muzete hodit typy, co vam sedi/sedelo?

felixfelicis
16. čer 2021

@lobella seděly mi trojuhelnickove (měla jsem Majab, nevím, jestli tenhle tvar dělá i někdo jiny). Jsou min napadne než kulaté. Když mají jako spodní vrstvu PUL, tak neprotecou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru