Prsní vložky Rossmann, máte zkušenost?

peditka
19. zář 2017

Ahoj holky,

Máte některá zkušenosti s prsnimi vložkami z Rossmannu a jak často vložky vyměňujete? Na krabicce píší,že po každém kojení,ale to by byla neskutecna spotřeba. Díky

chocolady
19. zář 2017

Ahoj, zkusenost s prsnimi vlozkami z Rossmanu nemam, ale radsi si toho predem moc nenakupuj, ja jsem se pred porodem zasobila papirovyma i latkovyma vlozkama, vsecko, abych pak z prvniho baleni vypouzivala pulku, protoze mi mliko skoro neprotikalo, a po doma jsem behala bez podprsenky.. 😀

radulka57
19. zář 2017

Měla sem je a neměnila sem po každém kojení a skončila se zánětem prsu s 40°horečkama na kapačkách! Po druhý takovou blbost neudělám. Pokud ti to poteče jak blázen, musí se to měnit furt aby se tam nestihlo mlíko zkazit a dostat se do prsa a způsobit zánět!

aviho
19. zář 2017

Zkušenosti dobré, měnila jsem, když byly mokré. Spotřeba ze začátku vysoká, když došly a nebyl čas koupit nové, nosila jsem v podprsence látkovou plenu. Tu taky hlavně při kojení, protože mi teklo mlíko i z druhého prsu jako o život 😀
Dají se koupit i hedvábné, které se dají prát, jen ta počáteční investice je velká ☹

chimneysweeper1
19. zář 2017

Lepší jsou Johnsons. Ty vydrží a i když mi mlíko teklo jak blázen, měnila jsem 1x denně a vše v pohodě.

thalia
19. zář 2017

@aviho já si vystačila se čtyřmi páry po 80 kč, měnila jsem po každém kojení. Ušetřilo mi to spooooousty krabic papírových vložek. Hlavně u prvního, u druhýho už mi to tolik neteklo.
@peditka určitě po každém kojení, pokud mlíko i jen trochu vyteče. A právě skrz tu šílenou spotřebu jsem měla látkové. Rozhodně bych nenechávala celý den.

semisovamys
19. zář 2017

Ja mizi doporucit prsni blozky Chicco. Jsou s hydrogelem a velmi antibakterialni. Stacilo menit 1x za den a to mi z prsou teklo mleka stale hodne i kdyz jsem na syna jen pomyslela. Nezapachalo to, na dotyk to bylo suché..maximalni spokojenost.

aviho
19. zář 2017

@thalia dozvěděla jsem se o pratelných prsních vložkách pozdě, už jsem měla nakoupeno 🙂 a nechtěla jsem znovu investovat hodně peněz, tak jsem použila látkové pleny 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru