Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Cam Fluido je variací modelu Cam Dinamico hodící se více do města. Fluido je velmi lehký kočárek s menšími umělými kolečky s odpružením. Kočárek složíš do relativně kompaktního rozměru, a to i se sedadlem v kterémkoliv směru. Sportovní část otočíš a napolohuješ až do lehu. Když si koupíš kombinaci, tak je součástí i prostorná hluboká autovanička, případně i autosedačka nakliknutelná přímo na podvozek. V samostatné sportovní verzi se kočárek prodává pod názvem Cam Fluido Allegria.

Modely z roku 2014 a nižší poznáš podle sedadla totožného se starším Cam Dinamico. Při polohování zádové opěrky se současně zvedala i opěrka nožiček. Typické bylo i těžkopádnější spojení zadních koleček s viditelným kabelem brzdy. To se později změnilo na jednu hrubší tyč s výsuvnou tyčkou pro stání po složení.

Cam Fluido byl dostupný i v různých speciálních edicích, např. v limitované Fluido Amore Mio se vzorovanými neoprenovými potahy, Fluido Orsobello (předchůdce Fluido City Orso) s prošívanými potahy s medvídkem, Fluido Stella se vzorem hvězd či Fluido Art s uměleckým urban vzorem a oboustranným potahem. Obnovený Cam Fluido City, nástupce tohoto modelu, je stále znám i pod původním názvem Cam Fluido, jelikož po faceliftu v letech 2015/2016 nebyl okamžitě přejmenován.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
7,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
100 × 56 × 84
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
83 × 56 × 25,5
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.