Kde obstarat nový zdravotní a očkovací průkaz dítěte?

mrsnikola
30. bře 2017

Ahojte děvčata, neporadí mi tu někdo, kde mohu obstarat nový zdravotní a očkovací průkaz dcerky? Stěhovali jsme se a já ho nemůžu najít :-/ sestřička mě odbyla s tím, že ten mi dali v porodnici a ona mi nový nedá. Tak mám volat do porodnice? V květnu jde malá na první kontrolu zubů a navíc jí čeká ještě jedno očkování, tak já nevím, kam mi údaje napíšou... na dítě asi 😀 prosím o radu a názory! děkuji moc

caverina
30. bře 2017

@mrsnikola tak podle mě by ti ho měla dat sestra...oni mají všechny záznamy o očkování a tak....

betelgeuzz
30. bře 2017

k zubaři průkaz nepotřebuješ, ten zdravotní průkaz je v podstatě jen evidence pro tebe. Všechny záznamy má stejně doktorka a zubařka u sebe.

betelgeuzz
30. bře 2017
mrsnikola
autor
30. bře 2017

@caverina mě právě řekla, že zdravotní a očkovací průkaz vydává jen porodnice, Ona mi dle karty jen doplní druhy a časy očkování. Navíc mě tak lišácky jako odpověděla, jestli ho jako vůbec budu ještě potřebovat 😀
@betelgeuzz no, nutností není, ale zubařka by zas ráda doplnila info kvůli pediatričce...

holky, tak já na to přišla, já jí ho namaluju a hotovo 😀

mrsnikola
autor
30. bře 2017

@betelgeuzz
moc děkuji!

betelgeuzz
30. bře 2017

@mrsnikola dětská mi teda nikdy nekontrolovala tu knížečku pro zubaře. mám dvě děti, 7 a 5 a ještě nikdy jsem ani jeden průkaz nepoužila, kromě toho, že ho nosím na preventivky a doktorky to orazítkují.

caverina
30. bře 2017

@mrsnikola myslím si ze to je spíš její neochota.ale možná se pletu..tak pak ta porodnice...snad tam budou ochotnejsi😒

betelgeuzz
30. bře 2017

@caverina hledala jsem v diskuzích a tohle už prý řeklo více dětských lékařů, že průkaz nemají, že to mají jen porodnice. Že je sháněli třeba přes PA.

caverina
30. bře 2017

@betelgeuzz tak nechci lhát ale mam takový pocit ze jsem jednou u doktorky nové průkazy viděla...zrovna si je sestra odnesla a dávala si je do skříňky...asi je výjimka..právě proto mi přišlo přirozené že by ho mohla vydat ona🙂

rebe
30. bře 2017

Očkovací průkaz mi dala normálně doktorka a od zubařky máme zase další, kam se píšou jenom zuby.