Bítov a okolí

eithelwing
16. čer 2019

Ahoj,

prosím o tipy na místa k navštívení s dvouletou holčičkou v okolí Bítova. Budeme tam v posledním červnovém týdnu, takže ještě není plná sezóna. Není problém zajet i do Rakouska. 🙂
Všechno v dosahu ideálně 30-40 km. Ideální jsou zvířátka, pěkné hřiště, či procházky schůdné i s kočárkem.

Díky! 🙂

lv
17. čer 2019

Rumburak - rozhledna, hřiště, bazén, cestou na Bitov je minizoo, nebo jak to nazvat, zvířátka (prasátka, kozy, ovce atd., krmit můžete)

hezz17
17. čer 2019

Na hradě bitov je výstava Hračky za totace. V hradní zahradě je taky mi ji zoo, pavi, papousci, husy.
Koupání na vranovske pláži.
Koupani v campu bitov.
Určitě parnikem vranov-bitov.
Da se dojet i na Hardegg, ale to by asi pro 2letou nebylo. Je to docela streka kocarem z kopce a do kopce.
NP Podyji.

hezz17
17. čer 2019

Bludiste na konopne farmě. To je hned vedle Rumburaku. 2v červnu už by mohli mít otevřeno.

veroniquecz
17. čer 2019

@lv nevim jak teď ale před měsícem to vypadalo hrozně a řekla bych ze na otevření to nebylo 😓

veroniquecz
17. čer 2019

@eithelwing Já ještě dodám zříceninu Cornštejn, bývají tam i akce, ale nevím jak v červnu.

lv
17. čer 2019

@veroniquecz fakt? Píšu zkušenost před 3lety, pravda, tenkrát to bylo fajn..a Cornštejn miluju

hezz17
17. čer 2019

@lv myslíte tu minizoo?

eithelwing
autor
17. čer 2019

Díky moc za tipy! Já tam naposledy byla jako bezdětná na kole, a to se člověk orientoval úplně jinak. :D