Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  lv
  22. lis 2020    

  Na hruškove knedliky - jake testo, tvarohove, nebo kynute? Diky

  lv
  6. lis 2020    Čtené 127x

  Test Dixi u Vlků

  Vlasová péče Dixi u nás obstála. Oceňuji balení výrobků - průhledné obaly šamponu a kondicionéru, protože ráda vidím, kolik přípravku v obalu skutečně je. Líbí se mi jednoduchost - bílá s motivy kopřivy je jasným sdělením, netřeba tisíce barev, nápisů, atd.

  Účinnost přípravků je výtečná, šampon dobře myje i jedním mycím cyklem, není potřeba šamponovat hlavu 2x. Manžel má poměrně citlivou pokožku hlavy, i denní mytí mu nezpůsobovalo žádné potíže, spíše naopak šampon moc chválil. Ampulky proti vypadávání vlasů si s nadšením aplikovala starší dcera. 

  Mně vyhovovala kombinace šampon a maska, přece jen, mám vlasy namáhané nedávným stahováním barvy a také velmi jemné a kondicionér mi nepřišel dostatečně výživný. 

  Přípravky mají velice příjemnou vůni, z té jsme nadšení všichni. Výrobky bych určitě doporučila, v naší vlčí koupelně budou mít stálé místo. Hezký den, Lenka 

  #test_dixi a #recenze #dixi_kopriva_skusenosti

  lv
  29. říj 2020    

  Holky prosím radu, nová lednice: v návodu je nechat stát 1h, pak zapnout, řidiči říkali 12h, ale nevi co je to za typ, doporučení výrobce atp. Jak dlouho by jste nechali? Máme ji 2h, jestli už, nebo čekat.

  lv
  27. říj 2020    

  #test_dixi u Vlků - šampon mi vyhovuje, zkoušela jsem s kondicionérem x maskou. Maska mi vlasy vice vyživila, mám raději "hutné" přípravky po umytí. Přece jen - i když už stahování černé barvy není o popalených vlasech - vlasy dostaly zabrat a potřebují péči.

  lv
  24. říj 2020    

  #test_dixi u Vlků - testuje bloncka: prochází obdobím zvýšené péče o sebe, pleť a svoje nádherné, husté, zdravé vlasy. Zkouší šampon, masku a tonikum, je nadšená vůní, i účinky.🥰 Pro nebrněnské - bloncka = blondýna 😝

  (2 fotky)
  lv
  22. říj 2020    Čtené 128x

  #test_dixi u Vlků

  Jak název napovídá, do testování jsme se pustili všichni. Zveřejním vždy dojmy jednotlivých členů naší tlupy. Dnes testuje Šedý Vlk - pochvaluje si pocit dobře umytých vlasů, hned prvním šamponováním. Vyhovuje mu vůně, konzistence, pěnivost. Šampon mu byl příjemný, i když má hodně citlivou pokožku hlavy.