Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vlasová kosmetika Dixi

Kopřivová vlasová kosmetika Dixi má tradici ještě z Československa, kdy se prvně začala vyrábět v roku 1927. Dixi je nejen symbolem kvality, ale je zároveň představitelem tradice děděné generacemi. Tradiční receptury se uchovaly dodnes a kopřivové portfolio značka rozšířila o další produkty – kromě šamponu a tonika dnes nabízí taky kondicionér, masku a další. Nejenže je tato tradiční značka kosmetiky ověřená generacemi, ale také splňuje ty nejpřísnější normy a je i cenově dostupná. Díky tomu je ještě blíže ke každému z nás.

Řada kopřivové vlasové kosmetiky Dixi, kterou budeme testovat, je určena pro všechny typy vlasů a dodnes v sobě uchovává původní recepturu. Jelikož víme, že každá žena touží po krásných, zdravých, lesklých a hustých vlasech, potěšíme vás bohatým balíčkem kopřivové vlasové kosmetiky, ve kterém najdete:

KOPŘIVOVÝ ŠAMPON pomáhá v boji proti vypadávání vlasů a podporuje zdravý růst těch nových. Šetrně se postará o suché, namáhané, ale také rychle se mastící vlasy. Také redukuje tvorbu lupů a neobsahuje silikony ani parabeny.

KOPŘIVOVÝ KONDICIONÉR dodá vašim vlasům potřebnou výživu, péči a lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů a postará se o jejich snadné rozčesávání. Rovněž neobsahuje silikony a parabeny.

KOPŘIVOVÁ MASKA NA VLASY nabízí kvalitní hloubkovou péči. Díky ní budou vaše vlasy vyživené, pružné a zářivé. Jemná textura vlasy nezatěžuje, ale zanechává je vzdušné a lesklé. Obsahuje složení bez syntetických barviv.

KOPŘIVOVÁ BEZOPLACHOVÁ KÚRA ve spreji je určena pro každodenní použití. Vlasy vyživí, posílí a dodá jim lesk. Díky svému složení s obsahem kopřivy a pšeničných klíčků si poradí s každým vlasovým problémem.

TONIKUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ posiluje vlasové folikuly, dodává vlasům potřebné živiny a bojuje proti jejich vypadávání. A to vše díky složení účinných látek, jakými jsou kopřiva, kořen lopuchu, kofein, provitamin B5, vitamin F či hydratační přísady.

Díky kopřivové vlasové kosmetice Dixi si maminky na Modrém koníkovi dopřály komplexní péči o svoji korunu krásy. Jak na ně zapůsobila?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s vlasovou kosmetikou Dixi

Máš zkušenost s vlasovou kosmetikou Dixi?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost