Bulharsko. Máte tipy na dovolenou, dobré ubytování i služby?

vercy88
12. led 2020

Zdravim potrebuji tip na dovolenou v Bulharsku. Moji rodice a muj 3,5lety velmi aktivni syn. Ale hledam opravdu top ubytovani a sluzby. Hlavne cisto, all inclusive, pozvolny vstup do more, pokud mozno misto kde se nevyskytuji velke vlny, nebo alespon ne casto. Animacni program nepotrebuji. Projela sem hodne recenzi na hotely a dost me desi to co sem se docetla. Hodne zminuji plisen a to ze cesi jsou ubytovavani v pokojich horsi kvality nez jiny turiste a ze si musite lepší pokoj vyrvat atd... Prosim o tipy kde jste byli spokojeni, asi mam mozna vyssi pozadavky, ale co se tyka dovolene tak jsme asi narocnejsi no...

blondynka400
14. únor 2022

@marcicek84 ofico ano, ale právě v těch okrajových termínech už je BG fakt marné... I poslední týden v srpnu už to s počasím není žádná hitparáda.... Proto jsem se ptala, jak to vidíš ty 🙂

nnnadja
14. únor 2022

Luxusní hotel na Slunečním pobřeží s all in a top!

marcicek84
14. únor 2022

@blondynka400 souhlasim s tim,ze prelomove terminy cerven/cervenec a srpen/zari je to neslavne.Ale ono prsi klidne i druhy ci treti tyden v cervenci nebo od pulky srpna.Tam tam to mas ruskou ruletu,snad jen konec cervence a zacatek srpna je nejstabilnejsi...

blondynka400
14. únor 2022

@marcicek84 jak už jsem psala, já tam nikdy zatím neviděla v létě ani kapičku, ale třeba jsem měla štěstí a je fakt, že to byla vlastně vždy první půlka srpna. Jen jednou konec června v Primorsku, ale to už je hrozně dávno, bylo to s kamarádkama a potřebovaly se dostat na hodně nízkou cenu, ale i tak to bylo super. Tenkrát bychom podobnou dovolenou za tyto peníze nikde neměly.

azanka
14. únor 2022

Byla jsem v Bulharsku třikrát a nikdy víc. Hotely navrch huj a vespod fuj. Ani jednou se mi tam nijak extra nelíbilo, potřetí jsem tam jela jen kvůli penězům. Teď si raději připlatim za Řecko. Ti taky nemají bůh ví jak skvělý hotely, ale jsou příjemní a moře je tam bezkonkurenční.

dendy88
14. únor 2022

V Bulharsku jsme byli s dětmi 2 krát, poprvé hotel Kotva(rodinný hotel)asi 4 roky zpátky, za nás spokojenost ,děti se tam vyřadili,jídlo nám chutnalo, plíseň jsme necítili ,jen máme prokletý koupelny asi . Loni jsme byli podruhý v Aqua paradise resort , asi tři roky nový hotel , krásný pokoje , vše vypadalo hezky ,jídlo nám taky chutnalo . Jen zase ta koupelna 😀 a teda moře se nám tam nelíbí, samá řasa . Jak kdysi tak loni. Letos by jsme chtěli zkusit jinou zemi .

aselluska
14. únor 2022

@blondynka400 Říkám snad, že úroveň hotelu není o penězích? Byli jsme v různých typech hotelu. Byli jsme třeba i ve 4* za 18 na týden pro dva. Fakt žádný rozdíl mezi lepšími a horšími hotely. Jestli považuješ gurmánský zážitek, když každý den jíš humry a kaviár, tak se tu asi bavíme každá úplně o něčem jiném. To nemá cenu. Prostě my máme takovouto zkušenost, nazdar. Nebudu to rozebírat do nekonečna, jaký hotel a jaký jaký jídlo. Prostě u nás to bylo takhle, několikrát.

aselluska
14. únor 2022

@azanka děkuju

aselluska
14. únor 2022

@marcicek84 ale jo, restaurace byly v pohodě. A moře bylo taky super.

blondynka400
14. únor 2022

@aselluska máš pravdu nemá to cenu, ale ne z důvodu tebou uvedeného. Zvlášť jestli jsi nepochopila, že to bylo myšleno z legrace .-)