• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v Chorvatsku, Řecku nebo Bulharsku? Poraďte

30. září 2016 
Přemýšlíme o letní dovolené prohlédly jsem už spousty katalogů a nějak si nemůžeme vybrat.Poradíte mi nějaký pěkný hotel stravování all inclusive,pěkná pláž raději by jsme písek,a nějaké vyžití pro děti.Trochu mám obavy z Řecka co se týče průjmů.O Bulharsku jsem hodně četla recenze že hotely v katalogu vypadají jinak než ve skutečnosti špína atd....V Chorvatsku jsme už byli ale u hotelu byla pláž s kamínkama a betonová plata to nás tedy vůbec nenadchlo a děti taky ne.Jsem už úplně bezradná.Díky
17. led 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Bulharsko hotel Grand Primorsko (loni tam byla lenya79), my jezdíme do soukromého apartmánu bez stravy, ale když písneš Lenči, určitě ti ráda poreferuje. mě zněla loni moc spokojeně :wink:
17. led 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
V Řecku jsem nikdy nebyla, ale prý je tam nádherně. Jenže mě odrazuje, že musíme letecky, máme malé děti a pro nás je nej. ideál cesta autem. V Bulharsku jsme byli jako bezdětní a kromě celopobytového průjmu mě odradilo i moře, které bylo špinavé, a plné medůz, kterých se bojím. Takže jezdíváme do Chorvatska a jsme max. spokojení, nejezdíme do hotelů, ale do apartmánů. Jezdíváme až dolů pod Makarskou, kde jsou nejkrásnější pláže a moře....
17. led 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Za mě Řecko, Kréta, Lefkáda - nádhera, vždycky si vypůjčíme auto a hodně cestujeme, jestli chcete, písnu do IP odkaz, jak je tam nádherně...:slight_smile: Po návratu z Bulharska jsem se léčila hodně dlouho... a takové krásné pláže tam nenajdete...
17. led 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Chorvatsko - pro nás je mínus kamínková pláž, boty na vlez do vody a asi i cesta autem, letadlo je pohodlnější. Pokud pojedete na pískové pláže, bude hlava na hlavě.
Bulharsko - byli jsme předloni v Grand Hotelu Primorsko, protože jsme měli prcka na kočárku tak byla cesta na pláž dost náročná a zdlouhavá, takže jsme ho pak nosili na rukou, k tomu všechno ostatní..., na pláži cucání palců, pláž fakt přeplněná. Asi bych tam už nevolila all in, protože všude spousta možností výborného jídla a pití za rozumné ceny, takže nám bylo i líto, že nezvládneme všechno ochutnat. Hotel jako takový naprosto v pohodě. A ještě jeden poznatek - co mě naproto vyděsilo a za co jsem byla vděčná, že jsme nepotřebovali byla místní nemocnice a sanitky - stačilo jen projít okolo a modlila jsem se, ať to tam nemusíme.
Řecko - byli jsme na Rhodosu, na Krétě a na pevnině a spokojenost veliká, z těchto tří destinací nejlepší volba podle mě.
17. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jezdim jen na recke ostrovy,more a jidlo uzasneee,prujem nikdy nebyl :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Řecko je pěkný, s vodou bývá problém max někde v odlehlých částech, ale to se Vás týkat nebude :slight_smile: Hotely, pláže atd. jsou v pohodě a je to krásná země.
17. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
v Řecku jsem nebyla (ale chtěla bych), v Chorvatsku máš pravdu většinou jsou to oblázkové pláže a taky se říká, že je tam nejčistší moře :slight_smile: dost často se vyskytují ježci, takže raději s botama do vody, s ubytováním jsme nikdy problém neměli, vše bylo super. Myslím si,že je to ideál pro rodinu s dětmi. V Bulharsku je písek, moře krásně teploučké, ale byly tam dost medůzy, ale ten hotel byl fakt nic moc - pokud byste si vybírali, tak jedině se 4* a více, my měli 3* a jako na přespání to stačilo, ale fakt nic moc, jídlo bylo ale v pořádku. Líbilo se mi obojí, je to zas trochu něco jiného, ale kdybych jela s malým dítětem tak bych jela do Chorvatska :wink:
19. led 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Do Grecka by som chcel ist pozriet. Pocul som ze je tam pekne, ale len na all, lebo stravovat sa tam je co som pocul drahe.Bol som v Chorvatsku, a tam sa mi naozaj nepacili tie kamienkove plaze, a museli sme mat obuv do vody, morsky jezkovia, a trosku tak nudne. Boli sme v Baska Voda. Ale okolie bolo super. A boli sme aj v Bulharsku. Slnecne pobrezie. Boli sme tam v roku 2009. Neviem, ale more sme mali ciste, a to sme prisli po burke. Tie meduzy su tam, ale su uplne neskodne. Pri brehu su take malunke biele, a ked sme boli na mole, v hlbsich vodach take velke modraste gule. O tych hoteloch neviem povedat. My sme boli v SHIPKA ci ako sa to volalo, a nebolo to zle. To uz treba o vyhliadnutom hoteli precitat skor recenzie od ludi. Plytke more, piesok, a lacne veci ci uz suvenir, alebo oblecenie, aj prestravovat sa tam dalo za prijatelnu cenu. Tam by som sa este vratil. Mnoho zabavy za rozumnu cenu.
19. kvě 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Volila bych rozhodně Řecko, jezdíme s dětmi do letoviska Nei Pori se širokou pláží, letos jsme si dokonce zajistili v tomto letovisku samostatné ubytování, na týden stojí apartmán se 2 místnostmi, kuchyní a koupelnou 10.500 Kč, koupili jsme si od www.greece-tours.cz :wink:
23. kvě 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že Řecko je jedno z mála zemí, kde právě z průjmů mít strach nemusíte :slight_smile:
My jsme byli loni s 10ti měsíční dcerkou na Rhodosu. Hotel Delfinia Resort v Kolymbii a dovolená super.
Malá byla zdarma a nás dovolená vyšla na cca 30tis. Za 13tis na osobu jsme koupili all inclusive na týden. Později cena klesla až na 8500Kč za týden. My jsme kupovali 3 týdny dopředu.
Až pojedeme s dětmi znovu, tak určitě půjdeme opět do all inclusice, určitě letecky a pravděpodobně zase Řecko!
Do Chorvatska s autem až se staršími dětmi tak na 3-4 roky a do zemí jako je Turecko, Egypt apod to s dětmi nemám vůbec v plánu!
23. kvě 2013 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taky doporučuju Řecko, nám se nejvíc líbilo na Krétě. Hotelů je tam spousta, záleží, co preferujete a taky jakou cenovou kategorii. Pro děti si mylsím ideální, dají se najít i místa spísčitou pláží.
23. kvě 2013 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
V Chorvatsku jsou i písečné pláže, např.. tady je deset nejhezčích písečných pláží v Chorvatsku:

Rajska plaža v místě Lopar na ostrově Rabu
Pláž Crni molo v Crikvenici
Pláž Bijeca v Medulinu - tady jsem byla osobně, můžu doporučit
Pláž Saharun na Dugém otoku
Pláž Sabuša, Kukljica na ostrově Ugljanu
Zaton - písečná pláž blízko Zadaru
Pláž Crvena luka blízko Biogradu na Moru
Pláž Sabunike blízko Ninu a Zatonu u Zadaru
Pláž Slanica na ostrově Murteru - tady jsem byla osobně, můžu doporučit
Pláž Vela Pržina, Lumbarda na ostrově Korčula - a tady jsem taky byla osobně, můžu doporučit

Já tedy dokud jsou děti malé volím Chorvatsko. Parádní zájezdy mají Vítkovice tours, které mají Neptun klub a nabízejí skvělé animační programy pro děti. Ubytování mimo c.k. - www.ubytovanivchorvatsku.cz - apartmány, vily, celé domy, parádní výběr podle místa za super ceny. Akorát tady není možná volba dopravy, jen vlastní. Ale my jezdíme autem, tak nám to vyhovuje.
23. kvě 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli na 2 týdny v Bulharsku - autem cesta cca 23hod.. měli jsme to bez jídla, ale za ty jejich ceny se nám vyplatilo chodit do restaurací každý den :slight_smile: Pláže kráááásný, moře čistý - ale ještě že jsme tam byli autem, pláž u hotelu nic moc, autem jsme si mohli vybrat a podívat se na víc míst.. jela bych znova, neváhala bych! Hlavně v Bulharsku je prostě levno, užili jsme si to mnohem víc, než bůhví kde za Eura, to si člověk nedá na pláži ani pivko, když je v přepočtu za 80,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sunglasses:
23. kvě 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čau!

Tak my byli 3 roky zpátky v Bulhrasku-Grand hotel Primorsko. Krásný,luxusní hotel, 5 hvězd. All inc.
Jak tady už někdo pasal, tak ta jejich mentalita a přístup ke všemu odpovídají tak třem hvězdám. Hoel čistý, bazény krásné,ale málo pro děti. žádná skluzavka , před hotel nic pro děti....:frowning2:
Já doporučuji Ŕecko. Byli jsme tam loni s dvěma malýma dětma-rok a 4 roky. Kréta-Aqua Sun Village. Úžasné zázemí pro děti, pokoj rodinný, 2 oddělené místnosti, aquapark, vyžití! Zase měl nevýhodu, že byl na kopci a od moře cca 8OO metrů. Jídlo dobré, ale přejí se to za týden,...
Letos zvažuji zase Bulhrasko-hotel Kotva. Vyžití pro děti.
My jsme nenároční, sem tam nějaká chybičky se vždy najde,ale já si jedu vždy dovolenou užít a netrápím se malichrnostma.
23. čer 2013 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

já sdílím názor Andy,taky nám vyhovuje Chorvatsko,vybíráme oblázkové pláže, moře je krásně čisté,byli jsme v Selce nebo ve Vodici,cesta autem nám vyhovuje,zastavíme si kdy chceme,letos jedeme na dovolenou na Slovensko,ale v září plánujeme ještě prodloužený víkend do Chorvatska,nám i dětem se tam líbí. :grinning:
24. čer 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “inzerce v diskusi”
27. bře 2014 ve 12:40 • mustangs
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. lis 2014 v 15:11 • snezankaguberska
Mně osobně přijde Chorvatsko jako takový český evergreen. Naopak vždy (aspoň mnou) opovrhované Bulharsko mě poslední dobou oslovilo. Koukala jsem, že často se navštěvují destinace Primorsko a Černomorec http://www.ck-apollon.cz/bulharsko-busem-i-letecky--343.html . Je to celkem blízko. takže se dá domluvit i plné auto a člověk tam může vyrazit i po svých. Ale to už záleží na preferencích, někdo rád s cestovkou a někdo rád sám po své ose.
26. říj 2015 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Já jsem vyrostla na Chorvatsku a opravdu na něj nedám dopustit. Chápu ale, že většina lidí z něj tak nadšená není. Bulharsko jsem vyzkoušela loni podruhé a oproti mému prvnímu zážitku (který byl příšerný) to byla BOMBA! :slight_smile: Byli jsme na jihu v Primorsku. Bylo to tam opravdu nádherné. Ubytování jsme našli na http://www.cestolino.cz/dovolena/bulharsko/ za hodně dobrou cenu, takže doporučuji mrknout. Jinak určitě zkuste nějaké restaurace s tradiční kuchyní a víno! :grinning:
26. srp ve 22:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Letos jsme byli s manželem poprvé v Řecku, na Lefkadě a už asi nikdy nechci jinam, než do Řecka. :slight_smile: Děti sice nemáme, ale v letadle jich s námi letělo dost, takže si myslím, že bez problému. Dá se tam půjčit kdekoliv auto, jet na výlet lodí, možností je spousta. Hlavně je tam nádherně modrá, průzračná a teplá voda. :slight_smile: My jsme se teď v pondělí vrátili, sezóna jim zrovna vrcholí, ale teploty více méně příjemné, žádné extra tropy, které by se nedaly snést. :slight_smile: O průjmy bych neměla strach vůbec, nám se nevyhly střevní potíže (zvracení, průjem) v Bulharsku, zrovna, když jsme odlétali domů, takže zpáteční cesta byla opravdu výživná. Řecko je v tomhle úplně v pohodě, a to jsem pili i vodu z vodovodu. Toho bych se vůbec nebála..
26. srp ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Skvělé! :slight_smile:
30. zář ve 22:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek