Delfinárium Varna

m34
21. čer 2019

Prosím byl někdo v delfináriu ve Varne?chtěla bych vedet jaký to tam je,kolik je vstupné atd.Děkuji

stef9328
22. čer 2019

Jsem Bulharska,byla jsem v delfinariu ve Varne, ale je to hodne hodne davno, moju se kouknout na bulharskych stranek,popripade se zeptat rodinou kolik je tam vstupne

stef9328
22. čer 2019

@m34 Poslu Vam tabulku oteviraci doby + cennik, na ceniku najdete castku pro deti do 12let v sezone 20lv (10euro) a dospeli 25lv (cca 12.5euro). Kdyby jste chteli plavat s delfinama je to 200lv (cca 100euro),je to ot 12let a museli by jste se dostavit 15min pred predstaveni u pokladni s rucnikem,plavkama a zabkama. Pokud jeste neco chcete vedet napiste. Jsou tam 4delfiny, delaji show a vim ze mela takove balony na provazcich zachytnute a hazeli je na publikum a samozrejme se jim balony vraceli zpet. No ja jako dite byla z toho unesena a byla bych porad!

stef9328
22. čer 2019
annynka94
23. čer 2019

Byli jsme tam asi 12 let zpátky 😂 ale já tenkrát milovala delfíny a byl to pro mě skvělej zážitek 😊

m34
autor
23. čer 2019

@stef9328 moc děkuji jste zlatá mi právě letime v sobotu na slunečné pobřeži i s mamkou kteta miluje delfiny a je to jeji sen akorat alexandrie nabizi výlet do delfinaria plus mesto za 75 leva spis přemyslime jit sami.Nevite musi se tam to objednat dopředu?myslim to plavani a foceni?

stef9328
24. čer 2019

@m34 Nemusite to hlasit dopredu,pouze musite tam byt tech 15-20min dopredu u te pokladny s tema zabkama,rucnik a plavky. A kdyz uz v te Varne budete,tak se projdete pres Morskou zahradou,je nadherna. Jsou tam i kolotoce (kdyby jste mela deti,se vyradi) , ale to i ve Slunecnem pobrezi. Tam jezdime kazdym rokem,letos bohuzel ne,mame male miminko,tak vynechame. Preji krasnou dovolenou

m34
autor
25. čer 2019

@stef9328 juuu moc vam dekuji mame 7 letou dcerku tak to se ji bude libit 😘moc vám děkuji za informace přeji Vám hodně zdraví a uživejte miminka.