Dovolená na Istrii, máte zkušenost?

radana1
23. lis 2017

Ahoj, můžete se prosím podělit o svůj názor na dovolenou s malými dětmi na Istrii? Zvažuji město Pula nebo Medulin. Jaké jsou vaše zkušenosti nejen na plážích, ale i v restaurací, u památek... Díky

arevb
23. lis 2017

2x jsme byli s dcerou v Medulinu, loni v létě měla rok, letos 2 roky. Velká spokojenost, moře ideální pro děti, dětský bazén u hotelu, dětské hřiště...do restaurací jsme nechodili, byli jsme na výletě lodí v Poreci

soniee
23. lis 2017

Byla jsem jak v Pule, tak i Medulin. Za mě pláže i restaurace nic moc, byla jsem z obou letovisek zklamaná.

8slunicko6
23. lis 2017

Můj kamarád byl v Medulinu a pak jeli s rodinou na výlet do Puly a moc si to pochvaloval-že bylo vše supr, i co se týče restaurací tak hlavně památek v Pule...ukazoval mě fotky a dost mě nalákal, že bych tam taky jela...je tam menší koloseum a nějaký antický chrám, dřív to byla myslím Římská provincie, takže proto to tam asi je...

sara84
23. lis 2017

My byli letos v Pule, doporucuji cast Vedurela nebo Stoja, tam jsme my chodili se koupat. Byli jsme i v Medulinu, pro deti super, ale dospeli se nudili 🙂 a je to kousek 🙂)

nekiaxy
23. lis 2017

Byli jsme tam letos, památky v Pule i Medulinu hezké, ale koupání bída. Pláže buď navezený písek a kamínky na městské pláži a nebo tráva a ostré skály, kameny. A moře není příliš čisté. Pro ďěti podle mě nic moc, na koupání jsou v Chorvatsku rozhodně lepší místa.

radana1
autor
25. lis 2017

Děkuji za vaše reakce. Co si myslíte o Rabacu? Na bookingu jsem našla několik ubytování s opravdu pěknou pláží... Rabac mi přijde už trošku více moderní. Je to tak?