Dovolená na Slovensku. Poraďte ubytování v soukromí

konja
3. led 2009

Ahoj koníkovky. V létě by jsme rádi s celou rodinkou vyrazili na Slovensko, nejlépe do Tater. Nechceme se ale ubytovat někde v hotelu nebo penzionu, rádi by jsme si pronajali chaloupkui, mít svůj klid, moct děti vypustit na zahradu, zagrilovat si a nebýt nikým rušeni. Nemáte někdo typ na netové stránky, kde by se dala nějaká ta chaloupka vybrat?

aponchie
3. led 2009

ahoj ,byli jsme primo pod Tatrama v Nove Lesne ,ale nemeli jsme celou chaloupku pro sebe prave..taky bych to ocenila..prosli jsme celou vesnici a vsecko je sharing s nekym..ale myslim,ze kdyz zaplatis vsecky pokoje tak ti nechaji celej barak pro sebe 😀 zkusim po necem kuknout mmt 🙂

konja
autor
3. led 2009

gíky moc, prohlédnu to 🙂

aponchie
3. led 2009

konja neni zac ,uz vite kam presne nebo jedete poprve?ja chtela nejlepe Stary Smokovec pac tak dojdes skoro vsude pesky na Hrebienok a je to takove male mestecko uplne pidi,ale je tam zabava da se tam projit po chodnicich obchudky restiky proste super a je to spojove misto zeleznice na T.Lomnicu a na S .Pleso jenze...je to ta mastne jak hrom aby taky ne kdyz je to uprostred deni skoro.. 😝 ja si fotila po ceste tabule s nejakyma reklamama na ubytovani tak to zkusim pohledat a poslat ti to jestli neco vylustis a kdyztak jim napises uz ted bych se klidne informovala a sondovala pac potom bude srumec preleti unor brezen a objednavky uz jsou celkem plne..nicmene uz nejedeme v sezonu(srpen)s detma ani nahodou.. 😲 narvane vlaky busy vsude milion lidi neda se jit po stezkach,vseci do tebe strkaji,plne parkoviste,narvane restiky proste hruza,kdyz jsme jezdili bez deti dalo se to clovek se neak vmackne,ale ted jsme meli co delat narvat krosnu i s ditetem do vlaku a kazdej sme stali na jinem konci a hodinu stali ve vlaku fakt opruz 😝

beras
3. led 2009

Ahojky jezdíme na Slovensko do Tater a za dovolenou u moře bych to neměnila.Je to mezi nízkejma a vysokejma Tatrama kousek od Liptovského Mikuláše.Jmenuje se to Liptovský Michal .Tam jsme ubytovaní u moc fajn mladejch manželů.Je to takovej penzionek kterej má 8 pokojů.Na pokoji je televize a koupelna se záchodem.Je tam možnost stravy snídaně a večeře.My si teda bereme jen snídani a ta je teda vydatná.Večeři řešíme třebas po cestě z výletu.Tady z tohohle ubytování pěšky jdeme do termálů Bešenová.Asi tak 20 km dál jsou termály Tatralandia.No anebo prostě jezdíme na výlety.Liptovský Mikuláš,Poprad,Strarý Smokovec ,Demenovské jeskyně,Jasná tam je lanovka,Pavčina Lehota tam je bobová dráha.Je to tam prostě super a už se tam zase těšíme.Hlavně na koupání.Loni bylo tak fajn počasí,že jsem přijela opálená jako od moře.Pokud budeš mít zájem tak napiš a já někde pohledám kotakt na to ubytování a na netu je i fotka penzionku a mám dojem,že i pokojů.

unka7
3. led 2009

Ahojky Beras,

něco takového bych si představovala, tak kdyby si byla, tak hodná a našla kontakt byla bych ráda.

Děkuji

beras
4. led 2009

unko jak se odpoledne vrátí manžel tak to hned pohledá a pošlu adresu.

aponchie
4. led 2009

kolik km je to z Besenove do Tater?me se to zdalo celkem hodne prave kdyz jsme jeli domu tak sme se stavovai obkouknout tu Besenovou a byla to teda dalka..jezdili jsme do Vrbova na koupani je to cca 10km od Tater 🙂

beras
4. led 2009

Tak ta adresa je www.penzionmirabel.sk nevím kolik km je to do Tater.Koukám,že unka má prdolku dvouletou a další mimi na cestě tak to na tůry asi moc nebude.Tady u tohohle ubytování je taková pěkná louka na které je skluzavka pro děti a pergola s grilem kde si můžete sami grilovat.Ale upozornuju,že nedaleko od ubytování jezdí vlak i v noci .Tak pokud vám nevadí chvilkovej hluk tak tohle bude dobrá volba .

beras
4. led 2009

Aponchie už jsem to našla do Vys .Tater z Bešenové to je 40 km.

aponchie
4. led 2009

tak to je fakt dost teda ja si rikala,ze jsme jeli hodne dlouho 😝

beras
4. led 2009

Tak na výlet to je pohoda.Máme cácorku co se ráda koupe a ta Besenová je zase níže a je tam tepleji nežli nahoře. 😵

aponchie
4. led 2009

tak to jo na jeden vylet treba z tydne to jde ja prave myslela,ze konja chce byt primo v Tatrach to je potom daleko ,nicmene zatim jsem nenasla nic krom penzionu a ona chtela chaticku pro sebe uplne..teda ja bych to taky brala ,ale to bude desne drahe v Tatrach 😲

bu_bu
4. led 2009

Ahojky,
já Tatry úplně miluji, jedeme tam taky příští rok. Jezdíváme většinou do penzionů, kde už teda někdo bydlí, ale vždy jsme měli soukromí a většina penzionů má i zahradu, kde je třeba i to ohniště. Naposled jsme měli celý apartmán pro sebe - kuchyň s obývacím pokojem, ložnici a 2 koupelny!! Cena jen 350 Sk, fakt to bylo úžasné. Majitelé hrozně vstřícní, museli jsme nakonec odjet o 3 dny dříve, protože mě hrozně rozbolely zuby, tak nám dokonce vrátili peníze a ještě mě hrozně litovali. Skoro vedle je i hotel s bazénem, který můžete využít.
Tady je to místo kde jsme bydleli my http://www.vilamontana.com/sk/vila-montana/ a letos to tam objednáme asi taky. A doporučuji termín konec srpna - září. Většinou vyjde počasí a není tolik deštivo, tak doufám, že letos taky 😀
Jinak se koukni tady http://www.vysoketatry.com/ubytovanie/ubytovani...
Vyber si podle města, kde budete chtít bydlet. Osobně doporučuji třeba Novou Lesnou, je to blízko a není to tam tak drahé jako ve Smokovci.
Záleží, ale jestli budete chodit hodně po horách (i když asi s mimčem moc ne, leda že by jste brali babičku a dědečka na hlídání), nebo spíše dělat výlety do středisek, to můžete zvolit i nějakou vzdálenější městečko. Tak hezké hledání a ať něco najdeš. Tatry jsou fakt krásné 😵

konja
autor
4. led 2009

Ahoj. Díky moc za rady a typy. Já jsem našla na stránkách http://slovensko.bktour.cz/leto/vysoke-tatry/ toto: http://slovensko.bktour.cz/leto/vysoke-tatry/st... a nebo toto http://slovensko.bktour.cz/leto/vysoke-tatry/st.... To se mi líbí. Jelo by pět dospělích, syn a skoro roční dcera. Když se cena za celou chatu rozdělí mezi šest osob, tak je to paráda. 🙂 Ale ještě omrknu i další stránky.

nika
4. led 2009

ahoji my jezdíváme do Roháčů - západních tater taky je sper odkaz na ubytování, nejlépe hledat podle digi mapy a máš to.
http://www.slovenske.cz/

aponchie
4. led 2009

stara lesna je super myslim,ze adetka co tady chodi na konika tam bydlela v hotelu(potkali jsme se tam ) 🙂 ale je to trosku z ruky ta stanice vlaku rekla bych tak do 20az30min pesky tak nejak 😎

kejna
12. únor 2016

odporucam Stredne Slovensko - Liptov. Idealne ubytovanie v sukromi za prijatelne ceny s moznostou vlastneho varenia (www.apartmanliptov.sk, www.podchocom.sk), nachadzaju sa v obci Lucky. Priamo v obci su termalne kupele, v blizkosti dalsie termalne kupaliska - Besenova, Tatralandia, prirodne jazierko v Kalamenoch. Moznosti turistiky v okoli.