Dovolená pro maminky s dětmi

emimka20
25. čer 2018

Zdravím všechny maminky. 🙂 Napadlo mě „uspořádat“ dovolenou pro partu ženských s dětmi. Mám dvouletého kluka a rádi bychom někam vyrazili. Asi by se jednalo o pronájem nějaké chalupy na týden, vařili bychom si sami, nějak se prostřídali 🙂 lokalitu by jsme ještě domluvili. Mám auto a pokud by bylo třeba, můžu někoho vyzvednout, případně v tom týdnu rozvozit na různé výlety 🙂 Nedokážu momentálně upřesnit cenu, protože nevím kolik by nás jelo, ale chtěla bych aby to vyšlo co nejlevněji aby mohli jet i maminky které si nemůžou dovolit drahé dovolené ;) Dovolená pro ženy s dětmi, na počtu a věku dětí nezáleží 🙂 Byl by zájem?

zdenkaell
25. čer 2018

K9o9nnn9n

zdenkaell
25. čer 2018

J

zdenkaell
25. čer 2018

Pardon. Dcera 🙂

radkahradec
25. čer 2018

Predbezne by me to zajimalo, mam dceru 22mesicu a syna 7let.

emimka20
autor
25. čer 2018

@radkahradec zatím je nás málo, dnes mě to napadlo 🙂 pokud víš o nějakých dalších maminkách, tak šiř dál ať je nás co nejvíc! 🙂 bylo by to super, chtěla bych to zvládnout do ceny tak do tří tisíc za to ubytování na týden pro rodinu 🙂

klaudyse
25. čer 2018

Já mám zájem určitě! Mám 9,5 m syna. Budu ještě šířit dal.

lida9
25. čer 2018

ja bych se taky klidne pridala s 19m raubirem🙂

emimka20
autor
25. čer 2018

@klaudyse děkuji za šíření 🙂 to je super, začíná nás přibývat! Jen tak dál 🙂

emimka20
autor
25. čer 2018

Holky paráda. Až bude nějaký slušný počet maminek, tak vám všem napíšu a zkusíme vymyslet víc, kam jet atd. Vymyšlejte nápady na místo :D

klaudyse
25. čer 2018

Nápadů je spousta. Přimlouval bych se za místo, kde se dá chodit na výlety či procházky s kočárkem. Jinak za mě a malého stačí pokojík a společná kuchyňka ;) tak by to mohl být i nějaký penzion. Třeba by nám dali í lepší cenu pri velkém počtu ;)

emimka20
autor
25. čer 2018

@klaudyse našla jsem chalupy, vyšlo by to cca na 2500-3000 za ten týden. To si myslím je super 🙂 byl by tam bazén, gril, nějaká zahrada,hřiště pro děti.. akorát co jsem tak našla tak spíš jeseníky, krkonoše, nebo karlovarský kraj. Mě by to nevadilo, ba naopak 🙂 ale zase aby to nebylo pro ostatní daleko ;) dáme dohromady lidi a uvidíme 🙂

bacika
25. čer 2018

To zní zajímavě, počkám si jaké by byly nabídky 🙂, a to by bylo pro samoživitelky nebo i pro ženy s dětmi co by si chtěly odpočinout od chlapa 😀.

klaudyse
26. čer 2018

@bacika já předpokládám, že í to druhé :D

terezs2716
26. čer 2018

Mě by to taky zajímalo a kamarádka by se taky určitě přidala. Máme holky 16 a 17 měsíců. Ale Brala bych tak Vysočinu,jsme od Brna.

emimka20
autor
26. čer 2018

Holky a byli by jste schopné být s dětmi třeba dvě v jednom pokoji? Samozřejmě vlastní postel, ale jeden pokoj? 🙂 mě třeba malej spí dobře ale aby se pro vás ten pohodový týden nestal noční můrou v podobě probdělých nocí :D mám tedy předběžně i se mnou osum maminek, to už je slušný 🙂

hope09
26. čer 2018

To zní zajímavě ☺ Mám 16 m chlapečka, tak budu sledovat, co tu vymyslíte a třeba bychom se také přidali ☺

lida9
26. čer 2018

nam je jedno kam se pojede, jsme pojizdny🙂 blbi je ze maly je zvykly spinkat sam, coz pro nej bude tezke zkousnout i me v pokoji 😀 tak bychom potrebovali samostatny pokoj, klidne priplatim oproti spolecnymu pokoji . za klidne spani se to vyplati😀

radkahradec
26. čer 2018

Starsi spi dobre, ale ta mladsi nic moc,takze s nama na pokoji by se asi ostatni moc nevyspali. Kazdopadne zalezi na lokalite,pres pul republiky bych s nima sama urcite nejela.

emimka20
autor
26. čer 2018

@radkahradec a ty jsi z Hradce? Mě se docela líbil ten nápad s Vysočinou. Ale to už je asi přes půl republiky. Jde o to že chalupy jsou vesměs výhodnější než penziony atd. Většina chalup má třeba 6 ložnic, tak vzhledem k tomu že někdo určitě odpadne, tak by to mělo i vyjít tak, že by každý měl svou ložnici, kdyby se našla maminka s dobře spícím dítětem, můžeme být na pokoji dvě, já teda možná sebou budu mít i ségru, té je 11, ale ta tak maximálně chrápe :D zkusím se po něčem podívat ve středních čechách, to by mělo být asi ideální pro každého ;)

radkahradec
26. čer 2018

@emimka20 jojo, z Hradce a dlouhy cestování autem je s nasima detma o nervy.

klaudyse
26. čer 2018

Já potřebuji taky pokoj kvůli malému jen pro nás. Je zvyklý spát sám, tak i já budu problém pro něj:D taky si priplatim. No a jaké termíny se plánuji?

emimka20
autor
26. čer 2018

Termín nechám na vás. Mě by se hodila druhá polovina července i srpna, ale přizpůsobím se 😊 a tedy to místo.. co třeba ty krkonoše? Jeli by jste do Krkonoš? 😁

dayella
26. čer 2018

Ta myšlenka je krásná, ale lokalita bude skoro vždycky problém. Krkonoše pro někoho od Brna jsou přes půl republiky natož pro někoho od Ostravy. Mám děti dvě (26 měsíců a 8 měsíců). Starší spí celou noc jako dudek, mladší se jednou, dvakrát budí na kojení. Nějak si nedovedu představit, že s nimi jedu sama na tří hodinový výlet autem, zatím jsem se neodvážila ani k našim (cca 2 hodiny). Osobně bych brala tu Vysočinu, přijde mi to jako takový střed ČR.

lida9
27. čer 2018

na posledni chvili rezervovat chatu taky nebude uplne jednoduche, asi jich uz bude i dost obsazenych... kor v tech turisticky navstevovanejsich oblastech...

klaudyse
27. čer 2018

Já bych dojela í do Krkonoš. Nicméně vzhledem k ostatním se priklanim pro střed republiky. A za mě ta druhá půlka srpna je vyhovující.

emimka20
autor
27. čer 2018

@lida9 je pravda, že ty chalupy jsou hodně rozebrané, ale sehnat se pořád dá. Jen by to chtělo se domluvit právě kam. U většiny chalup, je jedno kde, jsou volné třeba dva prázdninové týdny.. 🙂 ve středních čechách je to akorát hodně přebrané, což je škoda, protože to by vyhovovalo asi nejvíc 🙂

hope09
27. čer 2018

Ahoj, ta Vysočina zní pěkně. Ať jsou aspoň děti na čerstvém vzduchu 🙂 a bude to blízko pro všechny. Jinak za nás také raději samostatný pokoj. Malý chodí brzo spát a brzo vstává (19 - 6), takže večer by ho budil spolubydlící a ráno zase on jeho 😀 A co se týče termínu, tak můžeme kdykoliv mezi 14.07. - 25.08. 🙂

versatilka
27. čer 2018

Ahoj, sleduji, jak se to tu vyvíjí. Pokud by se našlo místo a hodil by se termín, tak bych se mohla přidat. Mám dvojčata 3,5 roku. Vysočina zní fajn a jsem pro pokoj zvlášť, klid v noci by byl fajn :D na druhou stranu pokud se najde prcek co spí zhruba jako ti moji, tak se klidně sloučíme. Měla bych i kamarádky, co by se přidaly, ale nejsou mobilní.

emimka20
autor
27. čer 2018

Tak koukám že vysočina pro většinu vyhovuje. Tak se podívám po něčem tam 🙂

bacika
28. čer 2018

@klaudyse To by bylo fajn 😀, někdy si maminka potřebuje odpočinout nejen od dětí 😀