Dovolená s 2,5letým dítětem v Řecku - máte tipy?

eviczka85
31. kvě 2017

Ahoj, poraďte mi prosím hezký hotel v Řecku s dobrým all inclusive poblíž písčité pláže vhodné pro malé dítě. Chtěli bychom letět koncem srpna kvůli ceně, ale abychom měli ještě hezké počasí. Všem děkuji za tipy.

kocour1
31. kvě 2017

Já byla s dvouletou dcerou na Krétě, je tam velmi krásné moře, pozvolný vstup do moře, hezké pláže, lehátka byly také. Jen trochu vlny a malá se jich bála a tak chtěla být spíš u bazénu, ale ten byl docela malý...také jsme tam byli koncem srpna a bylo tam šílené horko (větší, než o rok později v Egyptě). Malá v podstatě byla celou dobu v takovém tom UV oblečku. Jen jsme neměli sluneční brýle a hned první den ji tak slzely oči, že jsme je hned musely koupit...doporučuji si s sebou vzít nějaký zklidňující krém po opalování - já měla bepanthen krém a super, lepší než panthenol🙂...

eviczka85
autor
31. kvě 2017

@kocour1 A v jakém hotelu jste byli?

semmi
1. čer 2017

My letíme v červenci na Krétu konkrétně městečko Rethymno a hotel Seafront. Hotel je blízko pláže a vypadá to tam báječné. Tak jsem zvědavá. A let z Brna 2,5 hodinky, což se také dá zvládnout.

eviczka85
autor
1. čer 2017

@semmi Díky, podívám se na to. Od jaký to máte cestovky?

semmi
1. čer 2017

@eviczka85 CK Victoria ;)

hojda
1. čer 2017

Zakhythos, ten je pro děti vyhlášený a více zelený než Kréta, te je hodně kamenitá.