Dovolená s dítětem se sádrou na noze. Zkušenosti?

mer
3. srp 2020

Zdravím, máte někdo zkušenost s dovolenou se sádrou na noze, náše osmiletá má nalomený 4 metatars (má zatím dlahu), a za 14dní máme jet do Českého Švýcarska. Je tu někdo kdo zvládl dovču se sádrou na noze? Nějaké zkušenosti, už jsem přemýšlela i o starém kočárku - že ji budu vozit pokud se vleze (i když už má cca 28kg) i za cenu toho že kočár se rozbije. Ale ráda bych nějaký zkušenosti, dá se to zvládnout? Jako určitě nechci aby jen seděla na penzionu. Strašně se těšila a hrozně to obrečela.

mer
autor
3. srp 2020

??

janah22
3. srp 2020

Zkusenost uplne nemam.. ale uz je to nekolik let, co si segra cca mesic pred dovolenou u more udelala neco s kotnikem. Mozna by bylo fajn se pobavit s doktory, protoze segre sami rekli, ze s klasickou sadrou na noze to bude u more naprd. Nabidli ji nejakou lehci, byvavaly kdysi takove barevne, asi se i platily a mozna i nejak snedla vodu...a tim ze to bylo mesic pred dovolenou, tak ji pak sadru sundali a dali nechodici ortezu, chodila pak o berlich. Do more ji pak tatka odnesl.

mer
autor
3. srp 2020

Na tu lehčí sádru se chci určitě zeptat

konidana
4. srp 2020

@mer zkusenost nemam, ale myslim ze 8 leta zvladne i berle na kratsi prechazeni po meste, muzea atp. Nejake skalni vystupy holt asi budete muse ozelet, ale rozhkednu po schodech by take mohla dat. Zalezi jak je zdatna. My jeli na tyden na vodu ani ne tyden po tom, co synkovi v 7 letech sundali sadru a vyndali draty z komplikovane zlomene ruky. Bala jsem se strasne, ale v pohode denne padloval a ruku tak krasne rozhybal.

konidana
4. srp 2020

@mer berle bych vyzkozsela jak klasicke tak francouzske. Moje deti maji radsi ty francouzske, nejsou tak tezkopadne a jsou pohyblivejsi

j.a.n.i
4. srp 2020

@mer latinu neovladam, takze netusim, co ma nalomeneho, nicméně ja pokazde nejpozdeji po tydnu dostala chodici sadru a i s klasickou jsem zvladla tyden intenzinviho courani po pamatkach.

mer
autor
5. srp 2020

Diky za zkusrnosti, bude mit tu lehci sadru, tak uvidíme co zvládne