• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená u moře s ročním mimčem. Máte zkušenosti?

2. srpna 2013 
golfové palice sú kočík :grinning:
baby, inak my ideme do turecka tam, kde je hned na začiatku hlboká voda :confused: , ešteže máme tie bazény.
A mám zlúsprávu, naša malá dnes dostala nádchu, myslíte, že do pondelka bude fit? :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule však práve som hladala a hladala a vždy niečo chýbalo :angry: proste hotel 4* minimalne už teda polpenzia kedže all inclusiv v tých končinách nenajdem no a ešte to ihrisko a bazen pekna plaž ked už nie sukromna ... proste nič také tam asi neexistuje :zipper_mouth: :sweat_smile: a penzion nechcem lebo hrnce na dovolenke nechcem ani vidieť .. viem iná alternatíva je Taliansko, je rodinnejšie založené ale ked ja som chcela ist do chorvatska :confounded:
10. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, prečo chorvátsko? Naozaj to nie je krajina priateľská k deťom podla mna, nechcete radšej grécke ostrovy? myslím, že v Chorvatsku je strašne málo bazénov a neviem, či AI tam poznajú :grinning:
10. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
áále lebo manžel tam vkuse chce ist, a chceme ist autom ... takže asi fakt to taliansko, ja fakt neviem na čo tam tí chorváti čakajú a nevybudujú tam dačo poriadne :rolling_eyes:
10. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvoja malá už aspoň chodí, ale my sme v tom najhoršom období, urobí 5 krokov a potom štvornožky a padá, bojím sa, že si tam rozbije hlavu :frowning2: Tí Chorváti sa spoliehajú na to, že aj tak tam budú mať plno a kašlú na to, asponže dialnice stavajú. Manžel sa chce potápať? :wink:
10. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my co ideme tak su tam rovno bazeny tri :sweat_smile: ja neviem. nebola som s malou este ani v taliansku ani v chorvatsku. ale podla mna to take strasne nebude. ja som aj celkom rada ze tam ten piesok nebude - aspon ho mala nebude mat vsade :confounded: hlavne ked bude padat
10. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusil, to je pravda s tým pieskom, my máme štrkopiesok :wink: a tie 3 bazény sú super, kde idete presne?
10. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky :grinning: :grinning:. Já si naopak myslím, že v 8 měsících už by golfky mít mohl :wink: samozřejmě s polohovacími zády. Tu autosedačku - brácha jezdí s dětmi přes noc a mají takové ty sedačky jak se dají trošku polohovat, takže děti úplně nesedí, jsou v takovým pololehu a spí celou noc, ani se nehnou :slight_smile:

kristi - já myslím, že by neměly, ne??? :confused: No to mě nestraš :grinning:
10. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
babula - já myslím, že do týdne fit bude :wink: a když ne, tak já mám zkušenost takovou, že rýma u moře zmizela do dvou dnů...zrovna tak na horách :slight_smile: - mořský a horský, to jsou léčivé vzduchy :grinning: :dizzy_face:
10. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber, bodaj by si mala pravdu, som nešťastná z tejto situácie, je veľmi, veľmi mrzutá, nič neje a neviem si predstaviť ju takúto na dovolenke! :frowning2:
10. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
babula - odsávej a stříkej vincentku a určitě bude v pohodě :wink:
10. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babula, fakt jo :confused: tak to teda čumim, že by se opravdu za ten kočík platilo :unamused: to slyším opravdu poprvé, no tak uvidíme, co sofik napíše
10. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: včera jsem koukala na čedoku na last minute a našla jsem tam to co hledáš. Řecko-Kréta**** za 7990+poplatky, chce to sledovat a pak odletět, za rok určitě takhle jednou letím :grinning: a jednou itálie autem
11. čer 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, prisli pokyny k odletu, letime ve ctvrtek (19.6) v 12:10 dopo, takze ze by to prospala nehrozí... :frowning2: snad se ji to al bude libit.
11. čer 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně bramburko ji vem pití na cestu až budete přistávat, ten vzlet byl celkem ok, ale při přistání děti strašně plakali, boleli je ouška a to i ty 3 leté...přesně tenhle čas jsme vloni jeli do Bulharska taky...jen je opruz čekat ty 2h předem na letišti, ale mimi ti ještě neutíká, tak to je prima :slight_smile:
11. čer 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jeli jste nekdo s mimisem autobusem? Neumim si to moc predstavit, jak stare dite by to uz zvladlo. Autem by to bylo samozrejme lepsi, ale nejsem moc zkuseny ridic a nevim, jestli bych to zvladla.
11. čer 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha tak autobusom si to neviem predstaviť :confused: a do autobusu treba autosedačku alebo ako by tam sedelo?
11. čer 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
do autobusu bych neěla, staví až po 4-5 hodinách :confused:
11. čer 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
daasik, pokud si nejsi jistá řízením, tak spíš než autobus bych volila letadlo.
Já si to teda nedovedu představit ani s 3 letým dítětem(ten autobus). nikdy nevíš, jak bude reagovat a aby pak dítě řvalo na celý autobus-to není asi to pravé....
11. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule.h - ty lasty jsou super, ale s dítětem starším než dva roky je blbý, že musíš už kupovat letenku i jemu. My jsme naopak zvolili first minute (máme to září zaplacený od února) a máme pro 6letý dítě kromě pobytu zdarma i letenku. Problém je, že těch dětských letenek je v letadle vždycky jen několik :confounded: . Takže jsme zjistili, že levněji vyjde mít dítě komplet zdarma než pár tisíc sleva na last minute :unamused: . A taky bacha na tyhle super lasty, protože se většinou pak ukáže, že hotel je u rušné silnice a pláž třeba až za ní, nebo je km daleko atp. Takové ty hotely s pěkným umístěním se do lastů většinou už nedostanou, to je fakt spíš náhoda :confounded:

daasik - my jsme jezdili s našima do Jugošky už když nám byly 2 roky - nejdřív jen já a pak i s bráchou - busem a prý jsme to snášeli nejlíp ze všech, říkala máma, celou noc jsme spali jak dřevo.
11. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se dostane asi na lasty jen když to někdo odřekne z vážného důvodu, to naše bylo vyprodaný už v lednu, koukala jsem na reference od angličanů, tady jsem nějak nenašla a super!
11. čer 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka - já taky vždycky lovím na netu reference na hotely :slight_smile: , tomu co píšou v svém katalogu cestovky se bohužel nedá věřit :confounded:
11. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka - tak to mate podla mna super cas odletu....keby sme tak mali my..tak sa vytesujem...vtedy maly spava :slight_smile: inak aj my letime v ten isty den,ale o par hodin skor ....o 3 tej rano :slight_smile:
11. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber - ja si tiez vzdy najdem hotel ,ktory sa mi paci a potom na nete citam recenzie....niekedy to aj lutujem.....lebo potom si nikdy nic nenajdem....v kazdom su aj zle recenzie.......ale tento rok to beriem s rezervou, ved kazdy nemoze byt spokojni.....
napr. na tento hotel co ideme, su len dobre...tak sa tesim :slight_smile:
11. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka:porad mi, kam jedete..máme skoro stejněv s0tarého prcka :wink:
díky :slight_smile:
11. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
babula sem: http://www.valamar.com/croatia/krk/hotel/koralj
na plaz asi budeme chodit niekam v okoli, lebo zrovna tieto betonove nemusim. ja radsej kamienkove. no uvidime. ved po navrate podam infose
11. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber: já taky koukám na recenze na invii...
jinak všeobecně, last minute jsou dělané hlavně proto, že nedoprodají kapacitu, tak než na tom ztratit, raději sníží cenu ...oni taky zájezdy některé navíší a někdo nedá 17500,- a pak 8000,- je něco jiného...
recenze jsou dobré, ale vždy se najde rejpal, já např. byla s manželem v super hotelu, recenzi jsem přidala, byli tam kladné i my byli spokojeni a taky se našel rejpal, který si stěžoval na blbiny :slight_smile: on někdo si nechce připlatit víc peněz a čeká zázraky a luxus...
11. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde čtete české recenze?

jinak Snupik pro děti ideální ale je to bez jídla :frowning2: http://www.ckalex.cz/in/detail-zajezdu-new/?MainProductID=48&ProductID=48&DestinationID=112#
11. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez jídla s dětmi je to blbý, když jsou okolo 11měsíců a navíc to pití stojí peníze, to je nej all inclusive když letíš
11. čer 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na www.invia.cz je nadpis recenze a tam najdeš zemi, hotely a vše, já tam taky přidávám
11. čer 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek