Dovolená v Caorle Altanea

pabka
1. črc 2018

Hezky den, prosím, mate někdo zkušenost s dovolenou v Caorle, oblast Altanea? Případně s konkrétním hotelem? Jde mi zejména o to, jak oblast vypadá, zda jsou tam restaurace, na plazi třeba občerstvení atd.? Od Caorle je to par km, tak jestli se i v této oblasti dá najít nějaká zábava pro deti a restaurace. Děkuji moc.

myska25
1. črc 2018

taky mě zajímá více informací, letos do této oblasti jedeme na dovolenou 😀

cherris
2. črc 2018

Loni jsme tam byli s ročním prckem. Super pro děti, takové klidné, Caorle žije pořád, dá se tam najít spousta akcí, Občerstvení v pohodě. V restauraci jsme byli dvakrát, ale nijak nadšeni jsme nebyli, pizza byla lepší. Doporučuju výlet do Jesola, je tam krásný sea life a tropicarium, a v okolí je též spousta výletů, záleží, jak jste aktivní. Kdybychom měli trávit celou dovolenou jenom v Altanea, tak se asi zblázním, protože je to vyloženě jenom taková plážová oblast plná různých půjčoven všeho možného s animačními programy a tak. Někomu to vyhovuje...

nukyna
2. črc 2018

Zrovna v sobotu jsme se vrátili po hezky strávených dvou týdnech. Byli jsme tam už podruhé a spokojenost. Letos si to kluci užívali plnými doušky (3 roky), hlavně animační program. Ale i výlety do mořského akvária a Benátek atd.

babanci
3. črc 2018

Jezdím do Caole každý rok, ale do města přímo, Ptám se vždy lidí, kteří bydlí v Altanea, jak se jim líbilo a říkají, že je to tam klidné až moc. Ve městě super, bydlím vždy přímo na hlavní ulici, která se večer uzavírá pro auta a stane se z ní pěší korzo. Penzion je pár metrů od moře, kolem samé restaurace a obchody, jmenuje se Stella d´Oro. Doporučuji.

pabka
autor
5. črc 2018

@cherris
@nukyna
@babanci
Děkuji za zkušenosti, zítra jedeme, tak uvidíme...

myska25
6. črc 2018

@pabka do kterého střediska přímo jedete? mi jedeme Ai ginepri, za týden.

pabka
autor
21. črc 2018

@myska25 teď už jste asi zpět, jak se vám tam líbilo? My byli kousek od vás, Villagio Ai Pini.

myska25
23. črc 2018

@pabka ahojky, vrátili jsme se v sobotu večer, dovolená byla skvělá. Moc se nám tam líbilo, děti byli nadšený z bazénu, z moře, mušliček a i večerní zábavy. Koukam, že jste bydleli hned vedle nás 😀. Příští rok možná vyrazíme znova, děti už nějak ted Chorvatsko neláká 😀.

pabka
autor
23. črc 2018

@myska25 nám se tam taky moc líbilo. Deti nadšene 😂😉👍
A zeptám se, kam jezdíte do Chorvatska? My zvazujeme pro změnu to a já tam 20 let nebyla 😂😂🙈🙈

myska25
23. črc 2018

@pabka dvakrát jsme byli přímo v Makarské (to jsme měli asi 1200 km), pak jsme byli několikrát Vodice (980 km) a teda ve Vodicích je voda jak led v porovnání s Itálií 😀. Fakt jsme si po dlouhé době, užívali teplou vodu v moři a to i do Chorvatska jsme jezdili v tuto dobu jako letos Itálii. A děti (8 a 4 roky) byli z písku více nadšený než z kamení.

myska25
23. črc 2018

@pabka kdy jste byli v Itálii? my od 14.7-21.7. 😀 a Čechu jsme potkali mnoho. Jen 4 leté dceři chyběla kamarádka s kterou by si večer zatancovala tu minidisko v Happy areně 😀. Syn na to totiž není 😀