Dovolená v Chorvatsku a počasí na začátku června?

oliras
21. bře 2017

Ahoj, uvažujeme letos, že bychom na dovolenou do Chorvatska jeli už na začátku června. Má někdo zkušenost s počasím teplotou moře popřípadě kam. Děkuju za info

boure888
21. bře 2017

já byla před 7 lety na konci června a týden nám propršel ..a kdyby vám svítilo slunce ,tak moře nejspíš bude studené, my byli vloni v řecku v pulce června,bylo teplo,ale moře studené,proto chci jet radši na konci srpna....

janulkav
21. bře 2017

Jezdí každý rok srpen/září . Moře v červnu bude ještě studené , s počasím je to stejné jako by jste chtěla odhadovat jak bude u nás v červnu . Záleží také kam chcete je. Jezdíme do Biogradu nad Morem ...tam je ale moře chladnější oproti třeba na ostrovech např. na Pagu je to lepší

oliras
autor
21. bře 2017

no právě konec srpna mi vyfoukla kolegyně v práci jezdíme tak rok co rok a září nemůžeme protože dcerka jde do školy poprvé červenec srpen je sezona hlava na hlavě a to já nemusím :( mám právě obavu aby nás nevypeklo počasí v tom červnu

ev.ka
21. bře 2017

Raději konec června, každý týden je znát na teplotě moře. Počasí je loterie.

pav_la
21. bře 2017

My byli minulý rok od 18.6. týden v Chorvatsku na Istrii. Měli jsme fakt štěstí na počasí. Zataženo bylo jeden den, ostatní dny krásně a kromě toho jednoho dne jsme se každý den koupali, voda byla super. Byli jsme s malými dětmi, takže jsme se chtěli vyhnout těm největším pařákům a přecpaným plážím. Za nás ideál. Ale je to fakt o štěstí, jaké počasí se chytne.

oliras
autor
21. bře 2017

no jeli bychom až někde dole kde je počasí lepší k Sibeniku .....jezdíváme na Pag a tam je počasí nejisté i v srpnu a když jsme byli nahoře v sv Juraj u Senji tak tam den před našim příjezdem byla bura a moře bylo fakt ledové asi 19 stupnu a to byl konec srpna

kkubikula
21. bře 2017

Bude studene more.ale je to loterie.jezdime kazdy rok v srpnu od 2008 a pokazde jsme meli teplo.loni jsme jeli po te hrozne bource (cca v pulce srpna) a more bylo studene,ze jsem prvni dva dny skoro do more nevlezla.

gilotek
21. bře 2017

loni od 18.6. bylo fakt krásně, týden byli neuvěřitelná vedra, voda jako kafe ( Pag). Byli jsme na 3 týdny a 2 dny bylo více větrno a 1 den pršelo. Krása 🙂 Ale loterie je to vždy. V září jsme byli asi 3x a bylo také pěkně.

Pár dnů po našem příjezdu pak zavřeli trajekt i most kvůli bouřce 😀 Štěstí no 🙂

oliras
autor
22. bře 2017

děkuju za odpovědi 🙂 a teď fakt nevím jestli jo nebo ne je to vlastně jako sazka do loterie :D