Dovolená v ČR s téměř 3měsíčním miminkem, je to vhodné?

safarikovag
6. črc 2016

Chci se poptat na nazor: puvodne jsem si delala zalusk na dovolenou v Chorvatsku (jsem totiz na mori tak nejak zavisla...), ale okoli me presvedcilo, ze je to hloupost. Ale chtela bych jet alespon nekam po CR, courat po krajine, relaxovat... Je to vhodne? Diky za nazory 🙂

safarikovag
autor
6. črc 2016

Jeste na upresneni, jsem ted v 37tt, jeli bychom tak v rijnu, to by mela mala skoro 3 mesice 🙂 Ocenim i tipy kam, jsme z Brna 🙂

eloise02
6. črc 2016

My s malým jezdíme, poprvé jsme s ním byli když měl necelých 6 měsíců (na Šumavě, na týden) Jelikož jsem nekojila, měla jsem sebou vždy termosku s horkou vodou, mlíko jsem dělala kde jsem potřebovala. Postýlku nám půjčili v hotelu, na koupání jsem měla sebou lehátko do vany, to jsem dala do sprch. koutu, malého osprchla... bylo to fajn. Letos jsme vyrazili poprvé do zahraničí a taky o.k. Cestu nám vesměs prospal, až ke konci byl už trochu protivný, přece jen to bylo dlouhé. Ale dovolenou zvládl taky v pohodě i když byla vedra.

lv
7. črc 2016

jet s miminkem se dá, lehce nevýhodou je množství těch věcí zabalit, ale dá se to. Záleží však na miminku - některé rádo svoje prostředí, rituály, jiné má koliky a pláče (to zní tak mírně), s dalším cvičíš..

lenbela
7. črc 2016

Jeli jsme s dcerou, když jí byly 4 m do Českého ráje, pohodlný hotel v klidné zóně poblíž parku, s polopenzí a bazénem, na pokoji dětská postýlka, balkon. Malou jsem plně kojila, takže její jídlo bylo vyřešené, sprchovala se se mnou - pak jsem jí předala manželovi. Za mě naprosto pohodová dovolená, a to jsme i 4x denně cvičili Vojtovku a každý den podnikali výlety po pamětihodnostech. Nějaké ty věci navíc ( např. kočárek) auto uveze 🙂

paracka
7. črc 2016

@safarikovag ahoj, krasne je u nas na jizni morave 🙂 lednicko valticky areal - prochazky s kocarkem super 🙂

wendak
18. led 2017

@lenbela mohu se zeptat na název hotelu? díky

lenbela
19. led 2017

@wendak Hotel U Karla IV. ( snad jsem to nespletla) 🙂