Dovolená v jižních Čechách, doporučte město, ubytování

kessien
13. kvě 2016

Ahojky, kdo byl na dovče v jižních čechách a doporučí mi město nebo místo a hotýlek-penzion. Nemusí to být kde se zabaví děcka, jedem letos bez nich... Děkuji 🙂

prostenika85
13. kvě 2016

Pro děti doporučuju penzion U lišky v Jarošově nad Nežárkou (velká zahrada se zázemím pro děti), pro pár penzion Keramika v Děbolíně 🙂 V okolí Hluboká, Červená Lhota, Třeboň, Krumlov... Krásný kraj, letos se tam snad vydáme zase 🙂

kessien
autor
13. kvě 2016

A vy tam pak jste jako na hotelu? Já koukala dnes na Lipno 🙂

prostenika85
13. kvě 2016

@kessien Ubytovaní jsme na jednom místě a z něj vyrážíme do okolí na výlety. Každý den jiný program a večer zpátky na večeři a načerpat síly na další den 🙂 Lipno zmapované nemáme, tam by mne lákala akorát stezka v korunách stromů.

krystalka
13. kvě 2016

@kessien - na Lipně jsme byli předloni, sice se 6 letým synem, ale myslím, že i pro dospělé se tam dá najít zábavy dost....bydleli jsme v Penzionu Kovářov, byli jsme tam moc spokojení, do Lipna to bylo jen pár minut autem - byli jsme lanovkou na Stezce v korunách stromů (ta je fakt moc pěkná), přímo v Lipně je i bobovka, v Marině je fajn půjčovna kol, jezdili jsme kolem jezera, svezli se přívozem z Frymburku, nebo přímo z Lipna jezdí výletní loď....v Lipně je i krytý bazén, udělali jsme si výlet do Českého Krumlova.....jižní Čechy jsou krásné, my se letos chystáme na dovču poblíž Tábora 🙂

krystalka
13. kvě 2016

@prostenika85 - přesně, děláme to taky tak, najdeme si lokalitu, kde je hodně zajímavostí, památek apod., tam si najdeme ubytování a vyjíždíme každý den na výlety....máme vždycky pobyt s polopenzí, takže ráno s v klidu bohatě nasnídáme a odjedeme na výlet.....vrátíme se večer, chvilku před večeří, umyjeme se a jdeme jíst 🙂

kessien
autor
14. kvě 2016

@krystalka@ jéé super, díky za info, na ten penzion se podívám,. Zní to parádně 🙂

prostenika85
14. kvě 2016

@krystalka Naprostý souhlas, dovča me gusta 😀 Teď se tak chystáme do Krkonoš a v létě snad zase jižní Čechy (zřejmě Českokrumlovsko, možná to Lipno) a následně přesun do Rakouska (Alpy) 🙂