Dovolená v Polsku u moře s dětmi, máte tip na ubytování?

sara84
12. únor 2016

Shanim tip na ubytovani v polsku u more. Pro 2 dospele a 2 male deti. Nemate nekdo osobni zkusenost? Nechci jet uplne na slepo s 1 a 4 letymi detmi. Dekuji 🙂

andy80
12. únor 2016

Ahoj, my jsme loni jeli naslepo. Ubytování je hromady. Taky jsme jeli 2 dospělí a 2 děti. Jinak můžeš zkusit:

http://www.newtravel.cz/dovolena/polsko/

http://www.novasol.cz/rekreacni-domy/polsko.html

Taky jsme tam koukali, že bychom někdy příště zkusili, ale je fakt, že na místě seženeš levnější. Nevím jak máš malé děti, našim dětem bylo 10 a 7, takže nebyl problém objíždět a hledat. Jinak za mě jednoznačně doporučuji, Jen bych příště míst v červenci jela v srpnu, kdy je moře víc vyhřáté. Ale dalo se.

sara84
autor
12. únor 2016

@andy80 prave ze male, 1 a 4r v lete..A kde, ve kterem meste jste byli a prumerna cena za ubytovani? Dekuji

pety91
12. únor 2016

Ale voda bude studená 😉 😉

andy80
12. únor 2016

@pety91 nebyla až tak studená, jasně, že moře nemá 25 stupňů jak na jihu, ale takové nádherné moře a překrásné široké pláže jsem nikde neviděla. Navíc vyžití pro děti úplně suprové.

@sara84 byli jsme v Pobierowo, měli jsme tedy chatu ne apartmán, ale za chatu jsme platili 4000,-- Kč/týden. Až pojedeme příště bude nás o jednoho víc, takže půjdeme do APT a tam se ceny pohybovali kolem 100 - 150 PLN za noc, což je na naše asi 600 - 900 Kč, takže za týden do 7000 Kč.
Zkus kouknout sem: http://pobierowo.b-polsko.cz/

andy80
12. únor 2016

Takhle to tam vypadalo. Úžasný západ slunce a nádherné široké písečné pláže. Byla jsem opravdu mile překvapená. Když manžel přišel s tím, že pojedeme do Polska k moří ťukala jsem si na hlavu, ale protože jsem si vždycky vybírala dovolenou já, tak jsem si řekla, ať je po jeho. A fakt mě to překvapilo. Navíc je tam pro nás levně, takže pro mě to byla dovolená jak se patří. Každý den jsme chodili na oběd i na večeři, takže jsem se nemusela o nic starat, v okolí byla spousta zábavných parků pro děti, takže za mě fakt super.

lenbela
12. únor 2016

Polsko je opravdu super. My tam byli už 5x, vždy v městečku Dziwnow. Sami s manželem, těhotná ( dokonce 2x), s malým dítětem... Vždy perfektní. Bydleli jsme vždy na stejném místě, v soukromí, měli jsme pokoj s vlastní koupelnou, ledničkou, mikrovlnka byla společná na chodbě... Pláže jsou tam úžasné, krásný písek, vše přesně jak píše andy80. Navíc se tam dobře jede po německé dálnici směr Berlín na Štětín. Cesta z Lovosic trvá cca 6 hodin. Navíc se tam domluvíš.
Posílám odkaz na ubytování:
www.uwandzi.republika.pl
Chceme tam příští rok zase. Už se těším.

sara84
autor
12. únor 2016

@andy80 aaa, krasne, dekuji! Po tech letnich silenych vedrech se nam prave chce jet spise na sevet nez na jih 🙂))) a hlavne zdravotni aspekt, na dychaci cesty lepsi nez chorvatsko. Byla jsem tam jako male dite, tak bych se tam rada podivala 🙂

sara84
autor
12. únor 2016

@lenbela dekuji za tip, vse prohlidnu.A kolik jste platili cca?

lenbela
12. únor 2016

@sara84 Za třílůžko myslím 160 nebo 180 zlotých. Pokoj byl ale opravdu pěkný. ( Mají pokoje se starším vybavením i pokoje nové; v odkazu je ceník, proto ten cenový rozptyl).
Mám sestru, která trpí na astma, ta tam jezdí každý rok už 10 let. Pochvaluje si to tam moc.

sara84
autor
31. črc 2016

Tak hlasim, ze jsme letos byli a moc jsme si to uzili! Je tak krasne 🙂 byli jsme Wladyslawowo - Hel. A z Tesina cesta pohodovych 8h.

lenbela
31. črc 2016

@sara84 To mě moc těší. A my už mame rezervaci na příští rok 🙂

sara84
autor
31. črc 2016

@lenbela haha taky zvazujeme, jestli si neudelat rezervacku na pristi srpen. 🙂

wampzee
31. črc 2016

@sara84 Hel je nádherný... jezdili jsme tam jako malí na ozdravné pobyty☺ a z Těšína ☺ příští rok máme Hel taky v plánu ☺

sara84
autor
1. srp 2016

@wampzee je tam krasne, jen ten dojezd...ve Wladyslawowu se to vzdy ucpe a jede se krokem...jinak parada!

wampzee
1. srp 2016

@sara84 děkuji za info.. 🙂 já mám v plánu vyrazit tam s rodinkou tak někdy koncem jara... kdy je ještě vzduch nejlepší na astmatické a dýchací potíže... kvůli manželovi, má problémy 🙂 tak snad to nebude tak drastické jako v létě..ale ráda slyším, že je to tam pořád nádherné... 🙂 Jsou tam ještě tuleni na Helu? 🙂

sara84
autor
1. srp 2016

@wampzee ano stale tam je fokarium 🙂ale my jsme nebyli...jeli jsme radeji plavbu na lodi

hejsa
2. srp 2016

Wladislawowo-písečná kosa..bylo to nádherné.Jeli jsme naslepo,mám zkušenost,že ubytování se prostě vždycky najde.Tentokrát jsme bydleli v podstatě v internátě školním/o prázdninách pronajímají/ za pakatel.Moře krásně čisté,vstup pozvolný pro děti,jídlo jako tady-ceny,jedli jsme hodně různé ryby a pochoutky z nich... 😵 🙂

hejsa
2. srp 2016

@lenbela Vím,že Rujana není až tak atraktivní,ale máme dítě s astmatem,sjezdili jsme hodně různých rekreací a dovolených,dokonce k moři až 3xza sezonu/střídáme se/,ale musím říct,že nejlíp se Petříkovi dýchalo a ,spravil, se na dlouho právě na Rujáně.Když jsem to řekla doktorce,odpověděla mi,že tam jezdí i lidi s problémy se štítnou žlázou,že tam je vzduch prosycený jodem...jezdili jsme tam potom ob rok a Petřík se neuvěřitelně zlepšil...tedy-žádný Egypt,Kanáry,Řecko, obyčejná Rujána! 🙂 😵 : 🙂

lenbela
2. srp 2016

@hejsa Ano, souhlasím. Nám je tam také dobře, jezdíme tam už mnoho let, i v době, kdy jsme kvůli tomu byli za exoty 😉. A navíc služby pro turisty se tam každým rokem neskutečně zlepšují 🙂.
A co se týká toho astmatu, tak jsem zjistila, že v tom místě, kam jezdíme (Dziwnow) byly v minulosti největší lázně na Baltu na léčbu plicních chorob. Bohužel byly při bouři zničeny a už nebyly obnoveny. Na jednu stranu ještě že tak, můžeme si to takhle za velmi rozumný peníz krásně užít 🙂

hejsa
2. srp 2016

@lenbela přesně,tak bych to napsala taky..nemusíme mít zpevněnou pískovou cestičku/aby se nám písek nedržel mezi prsty/ a donášku z baru na lehátka...trocha ,divočiny, v létě neškodí..ale přeháním,na Rujáně je to teď jiné nežli dřív - máš pravdu-velice se zlepšují rok od roku - tak - ahooj na Baltu!!! 😵 🙂

sara84
autor
3. srp 2016

@hejsa jojo ryby. Tak dobre ryby jsme jeste nejedli a vsechny nam ted prijdou doma jako polystyren :(

hejsa
3. srp 2016

@sara84 přesně,nejlíp mně chutnaly uzené...chrochty chrochty... 😀

luca.olivka
3. srp 2016

My jsme letos byli v Jestrzeba Gora, kousek od Wldislawova a Helu....taky paráda, akorát jsme měli cca 150 schodů po svahu dolů k moři...ale i s dětma (3,6) to bylo ok. Balt miluju, je to pro mě nejkrásnější moře...ty pláže........klid a čisto....
Ceny jsou už trochu vyšší než bývaly, ale pořád je to celkem levné. Manžel pochází z Polska, takže tam jezdíme každý rok za jeho rodinou. Je to tam fajn.
Jo a doporučuju Gdańsk na výlet - romantika jako blázen 🙂

nikinnna
3. srp 2016

Já doporučuju k moři Sopot a od tama určitě na výlet do Gdaňska

sara84
autor
3. srp 2016

@luca.olivka haha, my byli v Rozeviu, u Majaku, tj hned vedle 🙂 krasa strida nadheru,moc se nam libilo, a utes sel sejit i s malym v Manduce 🙂

sara84
autor
3. srp 2016

@hejsa akorat jsme zjistili, ze koupit jen dve porce znamena, ze se naji deti ( 4r a 1r) a my mame hlad....a to bezne je k jidlu oba premlouvame 🙂

sara84
autor
3. srp 2016

@nikinnna ano ano, byli jsme, sice na chvili ale moc krasne! Na starsiho syna max zapusobila replika piratske lodi. Jeste ted o ni basni!

lenbela
3. srp 2016

Jak to tady čtu, tak já už se nemůžu příštího roku dočkat... Těším se na krásné písčité pláže, ideální na stavění hradů s dětmi, procházky podél moře a borovým parkem, uzené ryby , majáky, nadherné západy slunce, dobré jídlo a pivo, krasné lázeňské město Medzyzdroje s molem moře, vyjížďku "historickou" lodí po moři, rybí trh v přístavu, na park miniatur v Niechorzce... uáááá...kam se hrabe Tunisko 🙂

hejsa
4. srp 2016

@lenbela Přesně tak...navíc jsme měli pocit určitého příbuzenství s Poláky,chovali se k nám vynikajícně! 😵

lucief83
24. únor 2017

Ahoj já doporučuji Mezizdroje, byli jsme tam loni se 2 dětmi a letos se chystáme zase 🙂