Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

ludva
23. čer 2010

@cka V Řecku dost vaří na olivovém oleji, tak s jídle neporadím. My si vezeme skleničky
V obchodě jsme viděla kravičkové mlíčko pro mimina. Mají několik příchutí, nemusí se ohřívat, je ale dost drahé. Osobní zkušenost s ním nemám, páč moje dítko nic takového nechce.

ludva
23. čer 2010

@cka Samozřejmě krabičkové mlíko 😀 😀 😀

labell
23. čer 2010

cka: jídlo mají výborné, to můžeš dát i malé a vem si sebou ze dva pytlíky Sunaru (či co malá pije) a je to.

labell
23. čer 2010

su osel...umělé nepije 😀 . Krabicové mléko se tam dá v poho koupit.

cka
23. čer 2010

@labell
@ludva
kocky, vdaka.....
no to hej, umele nechce. Boli sme na svadbe, nechala som malu pri mamke, reku ze nech sa konecne zabavim, mamina namiesala v noci, ked sa prebudila umele, mala to vypluvala, a strasne plakala, ze sa nedala utisit, tak som musela prist a nakojit. Rano mi mamina hovori, rob daco, bo ked odstavis tak nebude ziadne mlieko...pediatricka ze nech dam krabicove. tak sme skusili a mala je po nom besna. 🙂) dva pohare, a dala by aj viac, ale to este chcem moje mliecko udrzat. preto sa bojim, ze ako to zvladneme.
Ak sa tam da kupit, tak v pohode, musime si nejako uz len poradit.
A strava, to staci ked budeme mat polpenziu? Neviete ake su ceny v restikach, ked sa tam chceme ist naobedovat, tak aby aj mala nieco zobla? Vdaka.

cka
24. čer 2010

A este holky....
nemate info o tom, ze co stoji cca. pozicanie auta a ci tam su vybaveny sedackami pre babatka do auta? chceli by sme si aj auticko pozicat, ale v noci ma napadla takato vec 🙂
Dikes.

ludva
24. čer 2010

@cka Auto si můžeš domluvit i přes cestovku tady u nás nebo přes delegáta. Trošku levnější je to přímo na místě v nějaké půjčovně, ceny se liší podle velikosti auta a tak. Autosedačky jsou za příplatek.

domika007
24. čer 2010

Ahojte 🙂

boli ste uz niekto v Kefalonii? ak ano ake mate skusenosti?

Dakujem 😉

maruska22
24. čer 2010

Dominika, na Kefalonii som bola pred styrimi rokmi...nie sice na dovolenku, ale este ako studentka pracovat...strávila som tam jedno leto...krásny ostrov, určite stojí zato vidieť ho... 🙂
kukni stránku www.kokolis.com

domika007
25. čer 2010

@maruska22 vdaka 😵

labell
26. čer 2010

cka: my si půjčovali to nejmenší auto a chtěli 35 euro na den. Za autosedačku nechtěli nic. 😉

krpcek
28. čer 2010

ahojte, zaujimalo by ma, ci mate nejake miesto, ktore by ste mi urcite neodporucili a ci je nejaky hotel s ktorym mate zlu skusenost? dakujem

ludva
28. čer 2010

@krpcek Dobrá otázka 🙂
Určitě bych nejela na Krétu - Gouves do hotelu Gouves Park ☹ ☹ ☹
Špinavý bazén, plíseň na pokoji, děs běs a to má hotel 4 hvězdičky 😠
Pláš městská 😠 - pro děti nic moc

ludva
29. čer 2010

@krpcek Jukni na www.recko.name, jsou tam recenze hotelů. Docela fajn stránky a určitě najdeš ijiné 🙂 🙂
Komplexy Princess patří mezi ty lepší, si myslím, ale osobní zkušenost nemám 🙂

lienkalenka40
29. čer 2010

Ahojte zienky,
viete mi poradit ohladom Rhodosu? Konkretny hotel? A hlavne na plazi piesok, dcerka ma 4 roky, ideme len na tyzden, tak by som chcela aby si to uzila. Dakujem 🙂

darina60
30. čer 2010

Lienkalenka40 ja idem budúci týždeň na Rhodos do hotela Irene Palace, boli sme aj minulý rok a hrozne sa nám páčilo. A švagrovci idú tak ako minulý rok do hotela Lindos Princess a tiež bolo super, len je to drahší hotel. Ak budeš potrebovať podrobnejšie napíš IP

krpcek
7. črc 2010

ahojte. vcera bolo v spravach na markize aj jojke reportaz o hoteli http://seneca.sk/dovolenka/rhodos/costa-lindia-... - sluzby ktore CK ponuka nezodpovedaju tym, ktore su naozaj ponuknute na mieste. 😠

llllucka
7. črc 2010

V hotelu Irene palace jsme byli:hotel a jídlo super,pláž bych pro malé děti nedoporučovala.Muselo se hodně vybírat,aby člověk na něco nešlápl.Mě a ještě pár lidí tam navíc požahala nějaká medůza či co.

malovani
7. črc 2010

Ahoj holky, nevíte náhodou některá, jestli je ještě řecké městečko (vesnička) Nea Vrasna (poloostrov Chalkidiki) dovolenkové místo? Neznáte to tam náhodou některá??? Těsně vedle je městečko Asprovalta.
Byli jsme tam před 16! lety na dovče, bylo to tam úžasné, ale turismus se tam teprve rozvíjel, tak nevím, jestli to tam náhodou úplně neupadlo v zapomnění... Žádná cestovka, ve které jsem hledala toto místo bohužel nenabízí...

malovani
7. črc 2010

Holky, nic, jsem mimo, už jsem to našla...

enny3
12. črc 2010

Holky ahoj- mámenabídku od známé(ředitelka cestovky) na dovolenou v Řecku- ostrov Kos hotel Atlantis(allinclusive)- s roční dcerou.Původně jsem chtěla jinam,ale nabídka je skvělá,tak váhám- dost často čtu,že je pláž špatná-špinavá a kamínky- máte někdo zkušenost???Díky

spimira
12. črc 2010

@enny3 My jsme byli na Kosu v letovisku Marmari, tam byla pláž super i vedle v Tigaki. Jinak všude po ostrově, hlavně okolo Lambi (tam byla pláž asi nejškaredší) a hlavního města byly docela velké nánosy mořských trav, jeli jsme okolo na motorce a byli jsme moc rádi,že tam nebydlíme.Na pláži se válely hromady nahrnutých mořských trav a do vody se přes ty trávy pomalu nedalo vejít. Známí byli v hotelu Apollon s holčičkou a byli dost znechucení nad tím,že strávili svoji dovolenou u bazénu. Nevím, chce to asi zjistit nynější situaci, my tam byli v roce 2007, možná se to zlepšilo.

spimira
12. črc 2010

@enny3 ještě jsem si vzpomněla,že i v Kefalosu a poblíž byla taky čistá voda

enny3
12. črc 2010

No to je právě v tom Lambi 😢 No já se bojím,abych známou neurazila-ale zaseu moře jde hlavně o pláž 😖 No nevím 😅

lante
12. črc 2010

Babule, my sme boli tu a bolo skvelo 😉 S dvomi deťmi Vili má 2r a 9m a Miško tam oslávil svoj prvý rok.

http://www.firotour.sk/dovolenka-pobytove-zajaz...

lante
12. črc 2010

Ja na Kos mám véééľmi zlé spomienky. Na stredisko Marmari a hotel Blue Bay Beach budeme s manželom ešte dlho spomínať.

Na Kréte sme boli už viac krát a vždy sme boli spokojní a radi sa tam vraciame....sú však miesta na nej, kam by sme určite nešli...sme si ich obzreli naživo, keď sme tam chodili ešte ako bezdetní.

spimira
13. črc 2010

@enny3 A proč by si ji měla urazit, vždyť bys to platila ty a ne ona, pokud je to dobrá známá, tak ti řekne na rovinu jestli to stojí za to nebo ne. Já mám taky kamarádku v CK a vždycky když si něco vyberu, i když sbírám informace na netu, tak mi pak sama řekne jestli je to v pohodě nebo ne. Nech si zjistit ,jestli je pláž u hotelu v pohodě nebo ne.

spimira
13. črc 2010

@lante Nebyl to náhodnou hotel Blue Jay ? Ten byl hnusný, nevím jak ubytování, ale chtěli jsme si tam s manželem posedět a dát nějaké jídlo v jejich restauraci a během chvilky jsme odešli, špinavé stoly, nikdo si nás nevšímal .... atd. My jsme taky byli na Krétě a taky jsme byli spokojení, letos chceme jet s prckem v září na nějaký last a zrovna cactus beach patří k mým horkým favoritům 🙂 ,ale když to nevyjde poohlédnu se po jiném ve Stalidě nebo Malii. Určitě bych asi nejela do střediska Bali.