Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

kiwinka
27. čer 2011

@labell n ekonvice tam neni...
ale neni ti treba,, v jedalni aj v poll bare ti daju aj horucu vodu .

labell
27. čer 2011

@kiwinka malá potřebuje mlíčko někdy i v noci a určitě ráno kolem 5.

@urll Thassos je nejhezčí ostrov na kterém sem byla 😉

kiwinka
27. čer 2011

@labell konvica tam neni.
moja karolinka tiez papá mliecko- nutrilon, nato nemusis mat horku vodu. da sa urobit aj z vlaznej uplne normalne. ja som jej horku ani nedavala,, v noci sa neda aby bola horka, jedina ak si vezmes svoju konvicu.. co je podla mna zbitocne, deti to vypiju aj s normalnou vodou.

labell
27. čer 2011

@kiwinka jako že sis nechala večer nalít vřelou vodu do termosky?

dzej
27. čer 2011

@labell Luci, vem si s sebou termohrníček nebo termosku a All máte určitě do půlnoci, takže si na konci nech nalít horkou vodu. S konvicí se budeš zbytečně tahat. Nebo nemáš takovou tu ohřívací pružinku? Ta je skladná 😉

ivkapon
27. čer 2011

@zdeniii doporučujem hotel Lindos Princess http://www.lindosprincess.com/en/gallery.html na Rodose.

ivkapon
27. čer 2011

@zdeniii tak si skús pozrieť hotel Donat pri Zadare v Chorvátsku.http://www.falkensteiner.com/en/hotel/donat/

kiwinka
27. čer 2011

@labell aj to sa da ked si vezmes termosku z dou, ze si tam nalejes horku vodu .
ale ja som nemala termosku... ja som davala malej normalnu vodu ani teplu, ani studenu, proste normalna voda.
bol tam barel kde sa dala capovat horuca voda aj studena voda.... nacapovali sme studenu normalne a kym to papala, tak uz nebola studena ale mala izbovu teplotu a normalne som jej s tym urobila nutrilon a bez problemov.

ffiinnkkaa
28. čer 2011

Byl někdo na ostrově Skopelos?

dendisa
29. čer 2011

Ahoj, co jste byli na Kosu v Gaia Village - prosím, jaký je rozdíl mezi Gaia Village, Hotel Gaia Village a Hotel Royal Village? Ceny se liší, ale co služby? Moc díky

ivett1
2. črc 2011

Ahoj, tak sme sa včera úspešne vrátili z dovolenky na Korfu - hotel Mitsis Roda Beach a hotel Gelina Village (resort&spa)...takže sme mali nechtiac dva hotely v jednom turnuse😀

mata1976
4. črc 2011

@ivkapon suhlasim, pred 2 tyzdnami sme sa odtial vratili, bolo tam uzasne 😵 😵 😵

zuzanka97
9. črc 2011

Ahojte, čítala som si tu niektoré príspevky... a pre upresnenie...
Hľadám - pekné čisté more- priezračné, pieskovú pláž, nie veľmi vietor, nie veľa komárov..all inculsive- grécky ostrov..🙂 Čo by ste mi odporúčili? Thassos, Korfu, Zakyntos?? Ďakujem za rady🙂

jeinabe
10. črc 2011

@zuzanka97 My sme boli 2krat na Thassose a nevieme si ho vynachvalit.....pozicali sme si auto a presli sme ho cely......vsade su krasne ciste plaze...no nadhera....

iluss
11. črc 2011

Ahoj, mám dotázek. Za dva týdny letíme do Řecka na ostrov Zakynthos (Laganas). Chtěli bychom si tam půjčit auto a procestovat ostrov sami, protože máme malou dcerku a s ní organizované výlety autobusem přes cestovku by byly asi nic moc.
Nevíte náhodou, jestli v půjčovnách aut tam půjčují také dětské autosedačky???

krpcek
11. črc 2011

@iluss ano, v niektorych dokonca mas autosedacku zadarmo. 🙂

kach82
11. črc 2011

@iluss my se před pár dny vrátili z Rhodosu a na půjčení auta jsme se tam taky ptali. Delegátka říkala, že dětská autosedačka je samozřejmost. Takže by to neměl být problém. 🙂
V Laganasu jsme byli, bylo tam nádherně. Snad se vám poštěstí a "potkáte" při koupání želvu. 🙂

dendaz
11. črc 2011

@iluss Byli jsme minulý týden na Zakyntosu a autosedačka je v půjčovnách samozřejmost... 🙂 Ale v taxíku nikoli...

onlika
11. črc 2011

@iluss my sme sice neboli na zakynthose, ale na kefalonii a sedacku tam poziciavali normalne. Myslim, ze to bude standard.
Peknu dovcu prajem 🙂

iluss
11. črc 2011

@krpcek , @kach82 , @dendaz , @onlika jeee, holky tak to jste mě moooc potěšily! 🙂

@kach82 na tu želví pláž se chystáme, ale myslela jsem, že je to jen lákadlo pro turisty, že přes den se tam želvy moc nevyskytují, že prý spíš v noci.

kach82
11. črc 2011

@iluss no na pláži jsme teda taky žádnou želvu neviděli, tam jsme viděli jen ty hnízda, mají to označené takovou trojnožkou, co tam dávají ochranáři. Ale pujčovali jsme si šlapadlo a z něj jsme želvy viděli. Plavaly normálně u hladiny, takže jsou pěkně vidět. A pak jsme vlastně jednu želvu potkali normálně při koupání, na naší pláži. Plavala si tam mezi lidma a rozhlížela se. To se bude malé moc líbit. 🙂

iluss
11. črc 2011

@kach82 jeee, tak to už se těším ještě víc! 🙂 já už takhle se nemůžu dočkat!

kach82
11. črc 2011

@iluss to věřím 🙂 Moc si to užijte. 🙂

klimka17
11. črc 2011

chodíte niekto do Grécka na blink, ak ano tak kam, Adriána

kiwinka
11. črc 2011

@klimka17 podla mna nikto nechodi do grecka na blink 🙂)
ale ne srandujem,,, neberte ma nik vazne 🙂

krpcek
11. črc 2011

neboli ste niektore v mikri poli na rhodose alebo calimero porto angeli na rhodose?

ivkapon
12. črc 2011

@krpcek bola som v Mirki Poli na Rodose pred 3 rokmi.

clarysek
12. črc 2011

Ahoj holky, byla jste některá z vás na Skiathosu nebo Skopelosu??? Můžete mi doporučit které letovisko na těchto ostrovech??? Preferujeme studio bez jídla ve městečku, kde je turistický ruch - ale né diskošky a bary....chceme tam,kde jsou taverny, pobřežní promenády atd....ale nechceme hotel s bazénem a all inclusive..... chceme spíš tu pravou řeckou atmošku, bez diskoték.....
Třeba něco jako je Kokari na Samosu nebo Poros na Kefalonii nebo Agios Nikitas na Lefkádě.....
Dík za vaše tipy 🙂

krpcek
12. črc 2011

@ivkapon ako sa ti pacilo? citala som recenzie a vraj vsetko OK, az na plaz a more.

ivkapon
12. črc 2011

@krpcek more bolo pekné, čisté, pláž upravená, ale nevyhovovalo nám to, že trebalo ísť cez cestu a za lehátka a slnečníky sa platilo a hoci hotel je all inclusive, tak na pláži nie je bar. To bolo pred tromi rokmi, neviem, či sa niečo na tom zmenilo. Nebol tam vtedy ani slovenský animátor, teraz myslím, že už je. Strava - zatiaľ najlepšia zo všetkých hotelov čo sme boli, ubytovanie príjemné v samostatných domčekoch, izby priestorovo štedré a čisté, služby hotela super. Komplex je tak trošku orientovaný na nemeckú a taliansku klientelu. Nemci sa zdržiavajú pri bazéne. Taliansky animátori chodia aj na pláž, ale ináč talianska klientela má zvlášť bazén a amfiteáter. Všetci čo tam boli s deťmi sa sťažovali len na to, že sme pre deti nemali slovenského alebo českého animátora. Skôr by som volila hotel Lindos Princess pozri http://www.lindosprincess.com/en/gallery.html na Rodose