Itálie Caorle 2019

mira12
15. led 2019

Ahoj, jedeme poprvé s dětmi ( 6 a 8 let ) busem do Itálie - apartmánu. Prosím o rady, tipy, na co nezapomenout, co je dobré vědět, co zabalit. Děkuji moc 🙂

cherris
15. led 2019

Něco proti komárům, repelent i do zásuvky a plážový stan. Užijte si to.

mira12
autor
16. led 2019

@cherris díky za tip, ti komáři mě nenapadli. Máme v ceně plážový servis, 2 lehátka a slunečník, mám ale raděj vzít i stan? 😉

cherris
16. led 2019

@mira12 my byli v září a trochu pofukovalo, ale asi se to dá zvládnout, my jsme měli s sebou ročního prcka, tak se mi hodil i jako zázemí na kojení a tak...

budouci_maminka
25. led 2019

To co na každou letni dovolenou..netřeba se stresovat, ceny v obchodech srovnatelne, všechno se dá koupit tam. Jen asi jediné co v Caorle mě rozcilovalo, že málokterá restaurace brala karty, takže jsme museli pořád vybírat z bankomatu eura.. Jak máte v plánu jídlo? Varite si komplet nebo máte částečně zajištěno? Jestli si varite tak si vem takové ty základní suroviny cukr sul pepr (olej jsem si kupovala taky tam) houbicku na nádobí, uterku, jar, pytle na odpadky, toaletní papír. Některé apartmány to mají některé ne. Jo a pláštěnky. I v sezóně jsou chladné dny s destem. No a pak transformator na zásuvky. Ty jednoduché vidlice do jejich zasuvek strcis, ty široké hlavice občas zlobí a je lepší mít redukci.

mira12
autor
25. led 2019

@budouci_maminka děkuji moc za zprávu. Budeme si vařit. Ještě mě napadlo co dětem na pláž? Co za hračky? A máme vzít boty do vody? Ještě jednou díky 😉

budouci_maminka
25. led 2019

@mira12 boty do vody určitě ne, je tam písek a pozvolný vstup do moře, bez ježků a jiné havěti. Co se týká hraček tak asi nějaký nafukovaci - pneumatiky, míč. My jako dětí si brali ještě petanque. A neco na stavění babovicek (Ale to kup dětem taky tam aspoň budou mít suvenýr. Set s lopatickou kyblikem a babovkama ve tvaru kornoutu ze deti pak z pisku delaji zmrzliny stal dle velikosti 3-5 euro.

mira12
autor
25. led 2019

@budouci_maminka super, díky za další tip ☺