• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jezdíte na dovolenou bez dětí?

16. října 2016 
@mnadja Jeďte!! Mé obavy, že ke mne bude po návratu odtažitá atd., se nenaplnily. Odjížděli jsme v noci, takže nás malá neviděla odjíždět. Dle maminy ani jednou neplakala. Po návratu vše jako před odjezdem. Po zkušenosti a čím víc jsem nad tím přemýšlela - podle mne takto malé děti nevnímají délku odloučení - podle mne to pro ni bylo, jako bychom odjeli na vikend. Podle mne nevnimala, ze jsme byli pryc 12 dni. Po navratu se chovala, jako bych byla pryc 5 minut - proste jako bych nikde nebyla.
12. říj ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jujatko
Děkuji moc za povzbuzení! Jsem rada, ze to u vas tak bylo. Nezbývá než doufat, ze to u nas taky takhle klapne :slight_smile:
14. říj ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejezdime, ani mě to popravdě nenapadlo
14. říj v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jezdíme s dětmi i bez dětí :wink: zvládáme to všichni naprosto bez problémů :thumbsup:
14. říj v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já si jezdím každý rok na 2-3 dny s kamaradkou nebo s přáteli zalyžovat a hlídá přítel. Sama s přítelem bych bez dítěte nejela protože nas spojuje spíše jen to dítě a jinak máme raději každý sve přátele :slight_smile: ale tak 3x za rok jezdíme k moři všichni jako rodinka snažím se to využít než pujde malej do školy
16. říj ve 20:50  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek