Kočárek Espiro Nano 2016 nebo Joie Muze 2016?

eliskacechova
31. srp 2016

Zdravím maminky zrovna vybíráme pro syna golfový kočárek a vybrala jsem si dva a teď se nemůžu rozhodnout který, tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo z vás nemá s nimi zkušenost je to Espiro Nano 2016 a Joie Muze 2016. Moc děkuji za odpovědi 🙂 🙂

michajela23
7. zář 2016

Dobrý den taky jsem se dívala na oba a nakonec jsem dnes objednala nano až přijde napíšu zkušenosti.

eliskacechova
autor
8. zář 2016

@michajela23 jé to budete hodná taky u mě převládá Nano ale u Joie se my líbí, že když se složí tak zůstane stát ale už jsme na něj našla recenze a prý dost rachtá.

eliskacechova
autor
14. zář 2016

@michajela23 tak jsem si objednala taky nano dneska dorazil a zatím velká spokojenost a synovi se v něm taky moc líbí už se těším až vyrazíme ven

ninizoi
13. říj 2016

Ahoj holky! Taky jsem na něj koukala! Syn už má přes 2,5 roku a tak chci něco na dojezd a nano se mi moc líbí! Tak jak se vám s ním jezdí? Nebude to hrkotka? Dekuji

michajela23
14. říj 2016

Ahoj tam my jsme taky moc spokojeni, syn nechtel ani z kocarku. Zatim mi to jako hrkotka neprijde, ale uvidime casem.

eliskacechova
autor
14. říj 2016

@ninizoi Ahoj s kočárkem už jsme něco najezdili a musím říct že je super i když začalo pískat přední kolečko ale to není nic hrozného namažeme a jedeme dál, ze začátku jsem měla strach na nerovných cestách nebo dlážděných kostkách aby nerupnul nebo tak něco ale jak má odpružený přední kola tak úplně v pohodě 🙂

ninizoi
14. říj 2016

@michajela23
@eliskacechova Děkuji holky! Já shanim golfky už jen na dojezd a shanim je už 14dni a nemůžu nic slušného sehnat! Nechtěla jsem zbytečně nový ale pokud nenajdu nic slušného do konce týdne tak přemýšlím že koupim tady ten 🙂 bazarovy zatím nejsou ☹

eliskacechova
autor
14. říj 2016

@ninizoi já jsem taky sháněla bazarový kočárek a nic se mi nelíbilo a když tak byl drahý. Tak jsem nakonec koupila nový a jsem spokojená. Tak přeji ať taky vybereš a jestli koupíš tento určitě zklamaná nebudeš 😉

ninizoi
14. říj 2016

@eliskacechova Jo je fakt pěkný ta vysoká kulatá bouda je krásná a jsou to spíš na způsob golfek! Akorát si pamatuji v tom obchodě když jsem je zkoušela tak se ta konstrukce na nohách v těch holích jako by prohybala ale prý to tak má být! Prý je to tak pro to odpružení! Já měla strach ať se to nezlomí! 😀 A jakou barvu máte? 🙂

eliskacechova
autor
14. říj 2016

no přesně toho jsem se taky bála a pak jsem zjistila, že to je to odpružení 😀 chtěla jsem modrý ale nebyl skladem a nechtělo se mi čekat 6 týdnů tak máme černý a je krásný

michajela23
15. říj 2016

My máme šedý a je taky moc hezký takový neutral.

ivulacek1
4. lis 2016

Holky, ráda bych se přidala s dotazem. Srovnávali tento kočárek s Valcem, u kterého mi vadil přístup do košíku, hlavně, když mimi spí, tak to bylo špatný... Jak je tady přístupný košík? A to odpružení je fakt znát? Děkuju za postřehy🙂

janysa69
6. lis 2016

@eliskacechova dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jste našla něco co vám na kočárku vadí? co kolečka nerachotají na nerovném terénu? přemýšlím také o koupi, vypadá moc pěkně,děkuji

eliskacechova
autor
6. lis 2016

@janysa69 dobrý den, s kočárkem jsem hodně spokojená, kolečka nerachtají ale když se jede po horším terénu třeba kostky nebo polní cesta tak dost drncá, že se mi kolikrát až syn probudil ale zase beru, že to není kočárek dělaný do terénu, že je spíše do města tak to nějak neřeším. A potom mi trochu vadí košík když dítě spí tak do něj nic nedáte nebo dáte ale jenom malé věci, když se položí zádíčka vznikne tam malá škvíra, ale jinak si nemůžu stěžovat za mě doporučuji 😉

eliskacechova
autor
6. lis 2016

@ivulacek1 u tady toho je to úplně stejný, taky když dítě spí tak se do košíku nedostanete nebo dostanete ale jen pro malé věci. Já to řeším tak že jsi rozepnu cvočky z boku a nákup si dám z boku 😉

janysa69
6. lis 2016

@eliskacechova mockrát děkuji, já to chci taky jen do města tak to mi bude stačit, syn už stejně v kočárku být nechce tak to beru jen jako pojistku když si přeci jen bude chtít odpočinout, ať zbytečně netaháme těžký kočár 🙂

ivulacek1
11. lis 2016

Dívaly jste se některá na Baby Design Clever?

marikost
23. led 2017

Ahojte, ja sa tiez rozhodujem medzi nano, baby design clever a easy go virage. Potrebujem ho na spanie, teda by som chcela aby tam bola poloha lezmo a dostatocne dlhe miesto na vylozenie noziciek. Zatial vyhrava clever, ale virage ma zasa hlinikovy ram 🙂. Neviete aky ram ma nano? Nie je to plast? Poradte prosim

marikost
23. led 2017

@ivulacek1 ahoj, mas clever alebo sa rozhodujes?

marikost
23. led 2017

@michajela23 aky ram ma prosim kocik nano Fe, Al alebo plast?

michajela23
23. led 2017

Proboha plast néééé 🙂 myslím, že je to hliník a není to napsáno v popisu kočárku?

marikost
23. led 2017

@michajela23 praveze som to pozerala na viacerych strankach a nenasla som odpoved

michajela23
24. led 2017

Určitě je to kov 🙂

avionkaa
26. led 2017

Holky jak se vam jezdi po hladkem povrchu? Mne se seknou predni kolecka a kocarek je neovladatelny :(

blabla2222
20. bře 2017

Maminky, jste stále spokojené skočářkem Espiro Nano? Rozhoduji se mezi tímto a Baby Design Clever.

blabla2222
20. bře 2017

Ještě jsem se chtěla optat. Jaká kolečka má espiro nano? Plastová, pěnová nebo jaká?

janca123
7. črc 2017

Hezký den,
dá se potah z Espira Nano sundat a vyprat? A je tím okénkem dobře vidět na dítě?
Moc děkuji.

janca123
10. črc 2017

Je potah pratelný, prosím?

ninizoi
12. črc 2017

To fakt netuším. Lepší asi v nějaké prodejně se zeptat 😉

axa81
17. črc 2017

Zdravím, já mám nano 3 měsíce a jsem velmi spokojená. Jediné, co mi na kočárku vadí, jsou ty fuky z boku ve stříšce. Jinak je super skladný a i do auta pohoda. Už jsme zvládli i cestu v terénu (kamínky s polní cestou), na kořeny stromů nedoporučuji. Pokud je jen terén samý štěrk a kameny, tak nelze s kočárkem projet po všech 4 kolech. Malému se v něm líbí více než ve sporťáku s nafukovačkami. Krásně se chytne madla a už frčíme. Pokud nejste moc nároční, tak na dovození dítěte úplně stačí a na běžný nákup taky. Mám tmavě modrý 2017.