Espiro Sonic 2016 - recenze na tento kočárek?

20. srp 2016

Maminky, máte prosím některá zkušenosti s kočárkem Espiro Sonic 2016 ?? Prosím pokud ho máte napište prosím recenzi? 😉

23. srp 2016

Kočárek pro rodiče na cestách, snadné ovládání kočárku zvládnete jednou rukou. Příjemný materiál a prostorné sezení zase ocení Vaše děťátko.

Lehká hliníková konstrukce.
Výškově nastavitelná ergonomická rukojeť s brzdou.
Přední kola otočná s možností aretace.
Plné odpružení všech kol
Látka s UV+50 je nejlepší ochrana proti dešti, slunci nebo sněhem.
Opěrku zad lze polohovat až do úplného lehu.
5ti bodové polstrované bezpečnostní pásy.
Bezpečnostní madlo před dítětem.
Možnost aretace rámu ve složeném stavu pro snadné přenášení.
Prostorný nákupní košík se snadným přístupem.
kolekce 2016

Velmi oceňuji prostornost kočárku, polohovatelnost do úplného lehu, polohovatelnost nožiček, skvělá bouda, kterou lze prodloužit a udělat tak děťátku krásné soukromí, lze ho zkontrolovat odkrývacím okýnkem se síťovinou. Brzdu má na madle. Je velmi lehký a krásně se skládá. Součástí je nánožník ve stejné barvě a reflexními pruhy.

26. srp 2016

taky hledám recenze a nic... novinka :(

27. srp 2016

@katka300914 dostala jsem recenzi od jedno maminky, co kočárek prodává z důvodu, že ho koupila pouze na dovolenou k moři a dítko už má téměř tříleté. Jedu se na něho podívat do Českých Budějovic.. tak Vám ještě napíšu 🙂

27. srp 2016

To by bylo super. Tady znám jeden obchod, kde je možné si objednat zboží nezávazně a pokud se líbí koupit nebo taky ne... Jenže v obchodě nepoznáte, jaký je... díky moc, tohle pomůže 😉

29. srp 2016

Přidávám recenzi od paní uživatelky:

Je to příjemný, svižný a hlavně lehký a prostorný kočárek.

Já ho moc zatěžovala v terénu a začala mi zlobit aretace předního kolečka (aretoval se sám od sebe), byla jsem s ním v reklamaci a v rámci záruky vyměnili bez řečí kolečko.
Záruka je u nových kočárků bezva věc.
Nicméně po městě si myslím, že je uživatelsky komfortní.

30. srp 2016

Jj prodavacka rikala, ze maji vadne kolecka. Kosik je standartni takze ani maly ani velky. Ja bohuzel potrebuji velky kosik. A ma kratke polohovani nozicek a je tezsi nez Valco. Ale ano, jinak vypada skvosne a taky zalezi co od kocarku chcete 😁 takze ja budu hledat dal..

14. zář 2016

Kočárek jsem viděla na vlastní oči, a nevypadá špatně. Jen paní prodavačka mě upozorňovala, že jsou reklamace na přední kolečka. Košík byl pro mě moc malý, ale pro někoho by byl asi akorát.

14. zář 2016

Ach jo 😁 zítra se jedu na něj podívat, ale taky na valco snap ultra a Baby design clever...jsou to tři favorité... A musím už vybrat, jinak se nikam nedostaneme, dokud budu těhotná, páč máme jen trojkombinaci a ta je hrozně těžká...

15. zář 2016

já ve finale koupila Recaco Citylife a jsem maximálně spokojená. Polohovací rukojeť, obrovský košík, stahovací bouda, prostorný kočárek pro mimčo.

15. zář 2016

Je nádherný, ale moc peněz 😕 tolik nechci dát.

16. zář 2016

Koupila jsem ho na bazoši za 6 tis

katerinalukas
9. lis 2016

Za me nedoporucuji koupila jsem si kocar uplne novy za 5000 na konci prezna a od te doby je uz po druhe na reklamaci. Poprve se mi pretrhla lanka na brde a zacla mi blbnou aretace zacla si delat co chce a padat mi packa na aretaci. A po druhe se mi znovu pretrhla lanka jen ze poprve mi to neuznaly jako reklamaci ale presto mi lanka vymely a aretaci opravily a k tomu mi vymenily zniceny kosik pod kocarem. A ted cekam co me prekvapi priste. Kdyz jsem dala kocar na druhou reklamaci bylo mi receno ze mi vymeni cely system tak jsem zvedava kdy se to zas pokazy. Ale mozne ze mam jen nejaky vadny kus. 🙂

9. lis 2016

@katerinalukas To je mi líto. Asi bych po opravě kočárek prodala a koupila něco jiného.

katiikk
20. dub 2017

Kocarek jsem po vybírání nakonec objednala a je krásnej. Kupodivu ve středním terénu dobrý sice do koleček se zapichuji kamínky což bude asi u každých penovek ale moc nedrnca. Takže za mě mohu doporučit. Na obrubníky se nenajizdi tak jednoduše ale holt pružiny na pomoc tam jako u trojkombinace nejsou. Ruční brzda super alespoň nebudim dítě ale přijde mi krátké sedátko ale to už je maličkost. Malej se v něm krásně vyspi zádová opěrka je pevná a dobře se polohuje. Celkově za mě zatím ano

21. dub 2017

Tak to jsem ráda, že jste spokojená. Souhlasím, že sedátko je trošku kratší. Tak ať dobře slouží 🙂

verasis
4. čer 2017

Kočárek mám. Boudicka je super dá se krásně zatáhnout.jen to najizdeni na lobrubníky nic moc,musím se do toho více opřít.jizda trochu drnca po nerovnem terénu, ale aby byla jízda lepsi musela by být kolecka nafukovací. Celkově jsem spokojená.

vmaky
10. srp 2017

Kupovala jsem s nadseni kocarek v unoru zacala jsem ho pouzivat na jare coz zanema brezen duben. Od te doby uz jsem hi mela 2x v reklamaci kvuli brzovemu lanku. Velice se mi libi striska ktera nepromokne a ani nepropusti UV zareni hlavne je dostatecne dlouha a kdyz fouka maleho zakreje..😊 bohuzel zlobi mi i kolecka a aretace. Ale vzhledem k tomu ze odjizdim na divcu a reklamace se stihla jen tak tak tak pockam. Kolecka se brzy ojezdily a na hladkych povsich moc nezataci. Za me uz bych si kocarek nekoupila cekam kdy se brzda znovu rozbije a budu zadat o vraceni penez.😞

10. srp 2017

@vmaky přesně tohle mi říkala paní v Babycentru v Českých Budějovicích. Abych ho radši nekupovala... proto jsem koupila Recaro City life a za mě supééér

sukynecka01
9. říj 2017

Holky. On neni odpruženy?

12. říj 2017

Myslím, že není. Jen přední kolečka. Zadní ne.

18. led 2018

Ahoj maminky, máte ještě některá další zkušenost s tímto kočárkem? Opravdu je u něj tak častá reklamace? Manžel ho vyhlídnul na internetu a chceme se jít na něj podívat do krámu. Já mám vyhlídnutý Joie Litetrax 4, manželovi se líbí Espiro Sonic. Takže jsme na vážkách😃

19. led 2018

@wwercaa Běžte se podívat na oba a porovnejte to. Záleží jak máte velkého prcka. Přijde mi, že Espiro má krátké nožičky, takže až bude větší tak mu při spinkání budou ty nožky čouhat. Ale jak říkám, běžte do obchodu jukněte na oba vyzpovídejte prodavačku.

19. led 2018

@wwercaa ještě jukněte na tenhle BABYSTYLE OYSTER Zero.

19. led 2018

@olinaf moc děkuji za odpověď, určitě se na oba radši kouknene v obchodě a uvidíme ☺ bude to určitě lepší si je vyzkoušet oba

20. led 2018

@wwercaa držím palce 🙂

21. led 2018

@olinaf děkuji😊

misulla88
12. črc 2018

@katiikk ahojky prosím chtěla by jsem se zeptat jak ses spokojená stimto kocarkem ? Mam v plánu ho koupit pro syna kolekci 2018 s nafukovacími koly,když sem si volala do jednoho obchodu tak mi řekl prodavac že má malou korbu ,tak bych chtěla vědět jestli je dost prostorný a jestli se do něj vejde v zimě fusak? Děkuji za odpověď

katiikk
12. črc 2018

Fusak se určitě vejde. To místo na sezení je dost široké ale moc hluboké není nám ale nevadilo. Jinak jsem s ním byla spokojená i když moc dlouho jsme ho nevyuzivali, malej už chtěl chodit. Na větší dítě když chce spát tak už to není mu pak couhaji nožičky. Na druhou stranu ruční brzda super, košík dole akorát a skládání paráda.