Krásné ubytovaní, tip pro maminky s dětmi i celou rodinu

lindastar
20. únor 2012

prave jsme se s manželem vrátili z Českého Ráje a byli jsma nadšeni z ubytování,kteří nám doporučili známý vhodné pro maminky s dětmi!!!!Jmenuje se to Apartmány český ráj a jsou zde moc příjemní.Je zde dětký koutek pro děti,krásná příroda a určitě se tam vrátíme znovu v létě.Vřele doporučuji i já!Mají www.apartmanyceskyraj.cz

florentina
20. únor 2012

@lindastar ahoj, to vypadá moc pěkně. Jen nevím, zda bych se tam s malými dětmi trochu nebála kvůli tomu, aby něco nezničili. Když vidím jak naše roční dcera se vším mlátí a jak máme doma poškrábanou podlahu atd...A taky by mne zajímalo, píšeš, že tam je dětský koutek. Kde je umístěný? Je přímo v tom apartmánu, či někde ve společných prostorách? Přece jen vyžití pro dítě na dovolené je pro mne prioritou. Jinak děkuji za pěkný tip.

lindastar
autor
20. únor 2012

ahoj apartmany jsou hodně prostorný a detský koutek je na požádání přímo uvnitř,zidlicka,stolecek,koberec,knižky pastely atd

anatanka
23. únor 2012

@lindastar Ze ty tam pracujes... 😉

lindastar
autor
3. bře 2012

vypadá to tak?ne,to fakt ne..... 🙂 🙂 🙂

tajemna30
3. bře 2012

@lindastar a mohu se zeptat, měli jste v koupelně vanu? Rádi se s malou koupeme 😉

lindastar
autor
13. bře 2012

ahoj,klasicka vana tam neni,ale je tam proskleny srchový kout s vanickou,mozna lepsi v lete,kdy tam je bazenek pred domem 🙂 ahojky

janneufuss
13. srp 2013

Pěkně je v apartmánu Lipno.

hanicinka
15. srp 2013

Nemáte někdo prosím vyzkoušeno toto ubytování a masáže?
http://www.karafiatovi.cz/
Děkuji za jakékoliv odpovědi. 😉