V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciácký klášter, vodopády sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené památní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatská stezka I. II., Švédské šance Radvanov - solná stezka. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoe a raftem. V okolí navštivte hrad Rožmberk, Český Krumlov (historická památka UNESCO).

  Apartmá se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, přírodní rezervace Vyššebrosko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švarcenberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina - vyhlídka Vítkův hrádek sv. Tomáš.

  janneufuss
  23. črc 2013    Čtené 0x

  Dovolená s rodinou na přehradě Lipno a Šumavě.

  Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky 🙂

  janneufuss
  23. črc 2013    Čtené 0x

  Ubytován v Apartmánu Lipno

  Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny s dětmi a skupiny každé do 7 osob /ubytování v soukromí 2A. 14os. / přímo na cyklostezce Vyšší Brod 6 km - Lipno nad Vltavou 3 km s garáží a zahradou u lesa, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Švarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem.

  Apartmá se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanový park. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, přírodní rezervace Vyššebrosko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švarcenberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina - vyhlídka Vítkův hrádek sv. Tomáš.

  janneufuss
  31. bře 2016    Čtené 21x

  Apartmán Lipno

  Ubytování v soukromí ideální pro rodiny a skupiny ve dvou apartmá každé do 7os. 2A.-14os.

  Přímo na cyklostezce:

  • Vyšší Brod 6 km
  • Lipno nad Vltavou 3 km

  A garáží a zahradou u lesa, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč.

  Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout:

  • nedotčená příroda
  • Švarcenberský kanál
  • a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem.
  • Skiareáli Lipno Sternstein Hochficht