Krkonoše a okolí, máte tip na ubytování?

lejkas
16. črc 2016

Holky prosím máte nějaký tip na ubytování v okolí Krkonoš? A kam by se dalo jít na výlety s kočárkem? Mám i nosítko... Děkuji moc za tip.

popelucha
16. črc 2016

@lejkas Ahoj, jsem přímo z Krkonoš. S kočárkem se dostaneš i třeba na Luční boudu, teoreticky i na Sněžku přes Úpské rašeliniště. Vrbatovo návrší a směr Labská bouda, Černá hora... a samozřejmě naše města a obce jsou kočárkem přístupná.
Víc se ale bude hodit nosítko - na pěší túry ideální a dostaneš se úplně všude - třeba nádherné jsou naše Rýchory jako de facto nejvýchodnější část KRNAP.

laisobel
16. črc 2016

Ahoj, my jedem letos s malou do Vitkovic.
Planujem Pramen Labe, z Misecek na Dvoracky, planujem Zaly a Benecko, Rovinku, zbytek uvidime podle toho, co mala snese a jak ji to bude bavit.
Jde o to co chces videt, kam se podivat.
Ja vic jak 10 let jezdila do Krizlic a pak busem jsme se dostali vlastne vsude 🙂
Jediny problem - je beznadejne obsazeno snad vsude ☹
Drzim palce s hledanim!

gepe
16. črc 2016

@lejkas Horni Misecky - pension Horske zatisi. Prizpusobeni maximalne i na deti vcetne detske domaci stravy nejen pro deti. I detske prikrmove polivky apod, vcetne zazemi stopro babyfriendly. Na vylety super vychozi misto.
@popelucha k mohyle a navrsi, vcetne pramenu Labe, ci Labsky kocarkem uplne v pohode, dal na vodopady aj spis nositko/krosna. 🙂 pekna i medvedi stezka - taky ok s kocarkem na Medvedin. I vylet dolu do Spindlu a zpet lanovkou - kocarek za 0,- a nositko ok i na lanovce. Aj. pekne moznosti vyletu ci prochazek. @lejkas

popelucha
16. črc 2016

@gepe Snaží se teď stezkami vycházet vstříc i Správa KRNAP, aby byly Krkonoše dostupnější rodinám s dětmi i imobilním rodinám ;)

gepe
16. črc 2016

@popelucha jj to souhlas 🙂 my uz mame x km najeto i nachozeno 🙂) a prave napr z HM je moznosti uz docela dost, nemluve o tom, ze i tam primo je pekne 😅

popelucha
16. črc 2016

@gepe přesně tak, ona každá část Krkonoš má své, já bydlím ve východní části a je jiná než západní a to "centrum" jako Špindl, Vrchlabí a pod. Ale ten pohled, když jdu věšet prádlo a koukám na Sněžku, je prostě k nezaplacení ;) už se těším, že budeme s prckem vše procházet.

gepe
16. črc 2016

@popelucha verim 🙂 my prave dole to moc nepreferujeme a jedno o jakou cast jde.. jezdime pravidelne nahoru a tam to neni jeste tak "zalidneny". My jsme stele jen pravidelni "luftaci" 😅

marti0nek
22. srp 2017

doporučuji obec Černý Důl pro rodiny s dětmi naprosto užásné. Klidné středisko s kvalitním ubytováním kde si vybere opravdu každý.

isabela111
28. dub 2023

Ahoj, za nás určitě Horní Malá Úpa a Krnapka https://boudamalaupa.cz/krnapka/
S mimčem v nosítku odtud mužete dojít až na Sněžku 😀 😀

journals
29. dub 2023

@isabela111 to miminko už je po šesti letech ve školním věku 😆

isabela111
30. dub 2023

Jej, já si nevšimla toho data 😂