Maminky, jely jste s ročním dítětem do Chorvatska?

nvala
16. únor 2014

Chtela jsem se zeptat,jestli mate nektera zkusenost,ze jste jela s rocnim ditetem do Chorvatska? A jak jestli autem nebo busem a jak to dite zvladlo?Dekuji.

martinaj23
26. únor 2014

My jeli uz s 1/2rocnim synem k mori letadlem a super. Pak vroce do chorvatska autem a take vpohode, Ale je pravda, ze je syn zvykli na auto uz od narozeni. Vsedace vydrzel bez problemu v noci cestou tam i pres den cestou zpet. Delala jsem go tak,ze v aute jedl, pil... a pri zastaveni mel cas opravdu na probehnuti a tak

ia.
26. únor 2014

cestujeme s dětma autem odmala a to dost, první Chorvatsko si oba "odbyli" v 8M, oba byli úžasní, jezdívali jsme přes noc, aby spinkali. Letos poprvé pojedeme přes den, myslíme si, že už to v pohodě zvládnou..
myslím že hodně záleží na aktivnosti té rodiny, jak to bere. Někdo to má tak, že je to pro něho s dětma stres a neužije si to tolik, my to tak nebereme, jezdíváme od mala s dětma na lyže, na tůry do Tater, k moři....všechno se dá zvládnout, když člověk chce 😉

antarres
26. únor 2014

Já za sebe bych nejela, nemá z toho nic mimi ani ta mamča.Pokud bych se rozhodla, tak jedině letecky, určitě ne autem....my jsme si řekli, že pojedem nejdřív, až mladší dceři bude tak 5-6 let. Znám z mého okolí plno případů, kdy dovolená s malým dítětem neskončila zrovna dobře.....

holubice.petra
26. únor 2014

Zalezi jak je dite zvykle cestovat...nas je velky cestovatel..byli jsme v ,9mesicich letecky na Korfu..v roce na Slovensku (jednw ccesta 350km + zpet) v 18mesicich Slovensko(650km +650km zpet) a uplne v pohode...zpivali jsme povidali..nebo jsem mu poustela pohadky na tabletu ..zbytek prospal..je fakt ze my dost autem jezdime tak je v celku zvykli 🙂

jika10
26. únor 2014

Do Chorvatskane, ale v 8m jsme si letecky dali Řecko, ostrov Samos a malá to zvládla úplně v pohodě a 1x za 14 dnů jezdíme ne víkendy 240 km (cesta tam i zpět) a malá zvládá. Je takhle zvyklá cestovat od malička