Neapol - nějaké tipy?

kacasa
4. srp 2017

V zari letime do neapole, kde si pujcime auto a pojedeme dolu smer sorentsky poloostrov a pak zpet, den ve meste. Kdo tam byl..nějaké tipy, nebo na co si dat pozor atd?
diky

zyx
4. srp 2017

My jsme jeli autem pod Neapol a musím říct, že návštěva Pompejí mě nadchla. Byli jsme i s dětmi (10,7), také se jim líbilo, jen bylo vedro. Moc hezké je i Paestum. My jsme byli z jihu Itálie nadšení a určitě tam zase vyrazíme. Užijte si to!

kacasa
autor
4. srp 2017

@zyx dekuji..taky je planujeme..jen jsem mela problem vybrat tam nekde ubytovani..bud je to silene drahy..nebo nic moc..nasla jsme neco u nerana a budeme jezdit..a jeden den mame v neapoli..ale asi z toho budu na nervy

msimankova
5. srp 2017

Udelejte si vylet lodi na Ischii, je tam nadherne, doporucuji hrad.

zyx
6. srp 2017

S bydlením neporadím. Buď je moc drahé... . My jsme bydleli v Capacciu, na bookingu to vypadalo krásně, asi to i krásné bylo, ale v koupelně se nedalo sprchovat, nebyl tam tlak vody... Když jsme tam přijeli (já poprvé na jih, jinak znám oblasti Rimini, Bibione), překvapila mě chudoba a bohužel i binec. Přišlo mi, že jsou všude odpadky. Ale i tak musím říct, že to byla jedna z nejhezčích dovolených - dětem se tam líbilo třeba i více než na Mauriciu 🙂. Ale je to opravdu chudší destinace, tak se na to připravte. Za mě opravdu jedna z nejhezčích dovolených, jen jsem si musela na některé věci zvyknout. A ještě jeden postřeh - na jihu vyjma velkých měst či historických míst se vůbec nemluví anglicky. Měli jsme i zkušenost s návštěvou nemocnice, všechno fungovalo, ale museli jme používat google překladač do italštiny. Ani doktor neuměl anglicky 🙂.

elvira88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz