Poraďte ubytování v Londýně a leteckou společnost

Ahoj tety koníkovky,

prosím ty z vás, které byly v Londýně, jestli by mi neporadily nějaké dobré ubytování, případně i společnost, s níž jste letěly. Dostala jsem od manžela k Ježíšku vstupenky na Fantoma opera do Her Majesty´s Theatre a rádi bychom tuto cestu pojali dovolenkově. 🙂
Budu vděčná za každé zkušenosti... 🙂

dora13
7. led 2014

@misulenka_pepousek
s ubytovanim ti bohuzel neporadim, ale letenky vzdycky kupuju bud pres wizzair, ryanair nebo easy jet, ale ten uz je trochu drazsi. popripade se muzes podivat na skyscanner.net, kdy jsou nejlevnejsi a se kterou spolecnosti 🙂

misulenka_pepousek
autor
7. led 2014

@dora13 : Děkuju, mrknu 😉

smisekivuska
7. led 2014

@misulenka_pepousek My jsme v Londýně byli ubytování u jedné Slovenky - bylo to super. Sice to není přímo v centru, ale nevadilo nám to. A byli jsme i Fantomovi a úžasné, fantastické,..... Hned bych tam jela znovu 🙂 Do zprávy Ti pošlu kontakt a uvidíš, jestli to využijete 🙂

misulenka_pepousek
autor
7. led 2014

@smisekivuska : Děkuju převelice 😉

lenka5731
10. led 2014

@misulenka_pepousek blbý dotaz ... co si bereš na sebe (oblečení) pro takovou příležitost a na takové místo?

jinak s ubytováním neporadím, my jsme zvolili podle recenzí na booking a tripadvisor v zóně 1, takže centrum, kvůli pohodlí a blízkosti památek. Ten penzion, který ti napsay do IP tady holky (předpokládám), jsem zvažovala taky, ale je to zóna 4, takže dost z ruky a byla jsem varovaná, že o víkendu se tam nedá spolehnout na metro, má tam na konci prý časté opravy a odstávky. Navíc už jsem dost stará na to, abych s někým cizím sdílela koupelnu 🙂

smisekivuska
10. led 2014

@lenka5731 Omlouvám se, že odpovídám za Mišku, ale podle toho, co jsem tam viděla... Já šla v sukni, protože mi to tak přišlo - divadlo = lepší oblečení. Ale tam normálně chodí v riflách a nikdo to neřeší. Ale já bych si asi připadala divně 🙂

lenka5731
10. led 2014

@smisekivuska děkuju za odpověd. Takže tam bylo hodně lidí jen v džínách?

No taky se mi to nelíbí, ale do Londýna pojedeme s dvěma malými baťůžky, takže na něco "lepšího" nebude místo a i kdyby jo, tak by se to stejně zmačkalo. Leda bych si ten den koupila kompletní garderóbu. 🙂

smisekivuska
10. led 2014

@lenka5731 Jj, většina jich tam tak byla. My tam byli na týden a já sama nechápu, jak jsem zvládla "narvat" oblečení na každý den jiné do kufru, který jsem si vzala do letadla, který mohl mít jen omezené rozměry 😀

lenka5731
10. led 2014

@smisekivuska no já plánuju fakt jen na každý den čisté triko, spodní prádlo, ponožky, kartáček na zuby + pastu, malovátka (5 kusů), krém na obličej, náplasti, smectu, ibalgin a peněženku 😀

smisekivuska
10. led 2014

@lenka5731 Brnkačka 😀 Já měla tohle vše + milion dalších věcí a jako perličku i druhé boty 😀

misulenka_pepousek
autor
12. led 2014

@lenka5731 : Ahojky Leni, ještě uvidím, co si vezmu, ale rozhodně něco společenského. Nensáším blbce, kteří jdou do divadla v džínách a tričku! 😠 Takže buď sukeň nebo společenské kalhoty 😉