Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lucqa
29. led 2012

@malamargaretka ahoj, ja nemam skusenosti s takymto ubytovanim, vzdy chodime od soboty do soboty, ale skus sa opytat v agenture Boreal, oni rozpravaju aj cesky a slovensky.
Ale v maji je este prazdno, da sa este risknut a pobehat agentury az tam. Urcite sa najdu aj tie velke apartmany.
My chodime do mesnieho apartmanu a aj termin sme uz posunuli zo zaciatku juna na druhu polovicu a to sa uz neopovazim zistovat az na mieste ci vobec mame kde byvat, tak uz sme si minuly rok zajednali apartman v marci a na konci dovolenky rovno zajednali na tento rok.

kata2882
29. led 2012

my objednavame teraz do bibione.....tiez chodime od soboty do soboty
stane sa,ze sa uvolnia apartmany na last minut, ake tiez su od soboty do soboty.....
info na cestovky boreal-info@agenziaboreal.i​t-pani Katarina.......
alebo Sabina - denisa@callighergrou​p.it--ak Vam pride taliansky mail, tak tam akurat nieje, ale hned ako bude,odpise.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

malamargaretka
30. led 2012

@kata2882 dakujem za infošku🙂🙂velmi st emi pomohli🙂

malamargaretka
30. led 2012

@lucqa dakujem aj za taketo informácie urcite som aspon o trochu mudrejsia🙂nech sa darí🙂

malamargaretka
30. led 2012

@kata2882
@lucqa este otázka mamičky, su tam dobré pláže v bibione pre ročné bábatká?

malamargaretka
30. led 2012

@kata2882 možem poprosiť napísať tu prvu adresu, lebo mi ju mail nechce rozpoznávať- akoby bola zle napísaná, alebo neexistovala, dakujem

mart.s.
30. led 2012

@malamargaretka pro malé děti jsou tam podle mě pláže skvělé. Aspoň moi kluci tam byli nadšení, když byli malí. A vlastně jsou do teď 😉

lucqa
30. led 2012

@malamargaretka plaze su tam podla mna idealne pre malinke deti, perfektny vstup do mora, plytka voda daleko od brehu... nas mladsi tam minuly rok oslavil prve narodeniny, so starsim sme tam boli prvykrat tiez ked mal rok, ale kludne by som tam sla aj s mladsim dietatom 🙂

kata2882
30. led 2012

@malamargaretka s rocnym dietatom v pohode, my ideme s nasim 3 rocnym. 🙂
je tam parada, ihriska, preliezky na piesku, lunapark,kolotoce....no uzas.
ja som tam spokojna, ideme uz treti krat.
adresa info@agenziaboreal.i​t

na nete maju stranky, uz som ich pisala, su tam aj tel.cisla, takze ak zavolas, dohovoris sa.

malamargaretka
30. led 2012

@mart.s.
@lucqa
@kata2882 dakujem Vám maminky...no žial z pracovných dôvodov nemôžeme ísť na dlhšie, ale snáď to bude možné aj na takto krátko...už som písala do agentúry...už len držať palce nech to vyjde🙂vdaka

kata2882
30. led 2012

@malamargaretka
mozu ti ponuknut od soboty do soboty, s tym,ze skor odidete, ved uvidis.
napis co ti ponukli 🙂

bettie
30. led 2012

kočky, čo si rezervujete ubytovanie priamo cez IT agentúru, ako to riešite s poistením. Hlavne ma zaujíma poistenie storna zájazdu. Alebo zaplatíte zálohu a potom len zostáva dúfať, že budete môcť odcestovať? Doteraz sme išli cez SVK agentúry a vlastne pri zaplatení pobytu sme uzatvárali aj poistenie.

mart.s.
31. led 2012

@bettie ahoj, já tedy do Bibione jezdím přes českou cestovku, ale jinak do Itálie jezdíme přes italské a nebo si ubytování domlouvám přímo s Italama. A pojišťuji nás vždy u Allianz.

maata12
31. led 2012

Ahojte! Kočky poraďte mi, neviem sa rozhodnúť či ísť s 2 ročným dieťaťom do Talianska ..(Lignano, Caorle, Bibione - ešte neviem presne) Viem, že more je tam pre malé deti ideálne, ale nie sú tam pláže moc preplnené??? Náš malý je dosť hyperaktívny a mám strach, že ho tam budem celú dovolenku naháňať medzi lehátkami 😀. Ešte sme v Taliansku na dovolenke neboli, my sme viac na Chorvátsko.... Nájdu sa tam aj miesta, kde sú pláže súkromnejšie? Chceme ísť autom tak do 1000km od SK. Môžem sa spoľahnúť, že nájdem ubytko aj na blink hneď na začiatku prázdnin? Dopredu diky 🙂

kata2882
31. led 2012

@bettie poistenie ti daju aj v ita agenture, co sa tyka storna, neviem, lebo vzdy sme nahlasili dovolenku dopredu, takze uz bolo vybavene 🙂

kata2882
31. led 2012

@maata12 plaze nie su sukromnejsie, ale ak ides prve terminy, tak nie je vela ludi, co sa tyka deti, su tam ihriska,preliezky, urcite sa ti vyhra aj s pieskom,len staci vziat naradie 😀
my berieme vsetko mozne, aj bager a vedieko,lopatky.

kata2882
31. led 2012

@bettie alebo sa poistis u nas....cez nasu poistovnu ako pise mart.s., myslim,ze je to aj lepsie 😉

bettie
31. led 2012

@mart.s. len som nevedela ako to je v prípade, že platím len zálohu, zvyšok asi až na mieste, keď je to cez IT agentúru, alebo sa platí všetko vopred?. To poistenie musím uzatvoriť v deň zaplatenia zálohy? Asi sa budem musieť spýtať v poisťovni. Doteraz sme platili vo februári -marci všetko a hneď sa uzatváralo aj poistné, tak teraz neviem , ako to mám urobiť.

kata2882
31. led 2012

@bettie najprv platis zalohu, ostatne na mieste, lebo sa plati este k tomu kaucia.
poistenie si daj u nas, odo dna dovolenky do konca dovol., robia aj v Allianzi aj v Unione 🙂

mart.s.
31. led 2012

@bettie pojištění s tím nemá nic společného. Nebo aspoň my ho uzavíráme zvlášť. A za to ubytování je to všude jinak. My třeba už máme zálohu zaplacenou a doplatek platíme měsíc před odjezdem. A v srpnu jedu znovu do Itálie a tam u jednoho ubytování platím zálohu v březnu a u druhého to mám jen zamluvené a celé ubytování platím až na místě.

bettie
31. led 2012

@kata2882 to mi je jasné, len keď som tam chcela zahrnúť aj poistenie storna zájazdu, tak mi tvrdili, že komplet celé komplexné cestovné poistenie musí byť uhradené vtedy, keď aj ubytovanie

bettie
31. led 2012

@mart.s. keď napr. teraz platíš zálohu za ubytovanie a zvyšok na mieste, a chcem mať poistenie storna zájazdu, kedy treba to poistenie uzatvoriť, to mi nie je celkom jasné

mart.s.
31. led 2012

@bettie no buď jsou cestovky, které to nabízejí dohromady se zájezdem. tam to platíš přímo, protože ti to započítají do ceny. Takže většinou část se ti promítne do té zálohy a číst do doplatku. a nebo si pojištění platíš sama. V tom případě dojdeš do pojišťovny, kterou si vybereš a tam to zaplatíš. Přesný termín ti neřeknu, ale pokud chceš pojištění proti stornu, tak to musíš zaplatit podle mě tak aspoň dva měsíce předem. Lepší budeš mít, když si do té pojišťovny zavoláš. Ale rozhodně to nemusí být s podpisem smlouvy.
Jen jsem ti chtěla říct, nevím jestli to víš, ale oni ti stejně nevrátí vše co si zaplatíš. Proto to my už proti stornu nepojišťujem. Moje známá takto nemohla odjet, protože malá byla nemocná a nakonec jim vrátili jen asi třetinu. Protože jí vlastně vrátili peníze jen za malou a částečně za jeden doprovod. A to k tomu ještě otřebovali různá potvrzení od doktora...

evulik6
31. led 2012

caute baby... tak uz som asi vybrala ubytko v bibi... 🙂 cakam kym mi odpisu z agentury :D

mart.s.
31. led 2012

@evulik6 cauky, tak se pochlub. Co jsi Evi vybrala?

elllla
31. led 2012

ahojte, aj my pojdeme v lete do bibione, mame uz rezervovany pobyt, zaloha zaplatena, tesim sa 🙂 ideme cez SK agenturu, ale rakuskeho operatora, vyjde to o 150eur lacnejsie, nez cez slovenskeho operatora..
@evulik6 pozeram, ze tiez ste uvazovali o tivoli, idete nakoniec tam? ja som si to tam velmi oblubila 🙂

zuzana581
31. led 2012

Ahojte. Poznáte niekto tento komplex http://www.bibioneresidence.it/de/ ?

lucqa
31. led 2012

Ahojte, tak my to riesime tak, ze si zavolame vo februari do talianskej agentury, objedname si apartman a zaplatime zalohu. Vsetko ostatne platime az potom, poistne na SVK a zvysok v IT.

evulik6
1. únor 2012

@mart.s. este nie sme rozhodnuty na sto percent... ale paci sa mi to preto lebo je hned pri plazi, ma to klimu, bazen, vola sa to rezidencia Itaca... poznas? tusim je to tam ako ashanti hotel... ale nie som si tym ista, len sa mi zdalo na jednej z fotiek ze vidim ashanti

@elllla nooo tivoli vyzera fajn...rozhodujeme sa este... nasla som ubytko pri plazi co by bolo fajn..no muz vravi ze tam sa bude vela ludi prechadzat popod okna tak neviem.. 😝

evulik6
1. únor 2012

@zuzana581 nepoznam, ale vyzera to dobre...si mi dala zase chrobaka do hlavy... mozem premyslat :DD