Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

petrina82
2. bře 2012

no parada, tak mam o com premyslat, lebo vyzera to dobre. Ja mam radsej take kludnejsie miesta, nakolko s 2 detmi uz ma nebavi ruch a kopec ludi. Aj v Bibione sme boli na Lido del Sole kde bolo o polovicu pokojnejsie ako na Spiaggii. A ma to vyhodu v tom, ze sa rozlozis kde chces a nie si napr. v 15. rade slnecnikov. No uvidime, ale ked si mozem dat aj slnecnik svoj, tak to je super.

petruci6
2. bře 2012

Ahojte,chceli by sme ist v lete do Toskanska,vedeli by st emi odporucit dobru cestovku,apartman?paci sa nam ta krajina,hory,plaz,krasna priroda

seba1
2. bře 2012

@lauraa my ideme 23.6.na 14 dní 🙂

dakota14
3. bře 2012

tak my meníme termín a odchádzame 3. augusta na 11 dní moc sa tešíme dúfame že počko výjde baby chcela by som sa vás opýtať či ste si niektorá v Lignane kúpili tenisky značkové za dobré ceny keď sme boli naposledy tak mali celkom fajn zľavy ale to sme boli na začiatku júla a teraz ideme v sezóne mám celkom strach z preplnených pláži ale už sme raz boli aj v sezóne ale v Bibione a zas až také hrozné to nebolo tak dúfam že ani v Lignane to také nebude a teraz budeme bývať troška ďalej od lastúry tak tam nebude hádam tak plno minule sme boli priamo tam a mali sme dosť hlučno aj ubytko nedalo sa spávať teraz ideme do kľudnejšej časti tak bude isto lepšie na spanie a ak by ste niektorá vedeli čo tam v tom termíne organizujú nejaké podujatia tak napíšte skúšala som to hľadať niekde je dačo popísané ale zatim nič moc asi je ešte skoro a býva aj v Lignane ohňostoj tak ako v Bibi? diky za odpovede 😀

akdarka
4. bře 2012

caute, chcem sa opytat ci v Lignano sa da rozmyslat v juli (od 14.-28.) nad apartmanom bez klimy. ideme s 2 rocnym drobcom a neviem ci mam pozerat vobec apartmany bez klimy - co pozeram tak malo apartmanov ma klimu. dakujem za postrehy 🙂

xxmargaretka
5. bře 2012

ahoj @akdarka..
v lignane sme boli viac krat a s toho 1x posledne 2 julove tyzdne a klimu sme nemali ani raz a bolo to v pohode..

dakota14
5. bře 2012

my sme v taliansku klímu nikdy nemali

akdarka
5. bře 2012

@xxmargaretka ďakujem, uz sme našli celkom fajn ubytko s klimou takze pre istotu bude keby daco 🙂 jaj no, hádam bude dobre...ešte som takto apartmanovo bez stravy nebola, dá sa tam prestravovat po reštauráciách? Koľko vyjde cca obed na dospelu osobu?

vanessm
6. bře 2012

Ahojte, nevedeli by ste mi poradiť? Chceli by sme ísť s deťmi 4 ročnými do Talianska, ale neviem kam, chceli by sme piesočnatú pláž - ale nie že 500m a voda stále po kolená, aby tam boli nejaké ihriská pre deti. Zvažujeme aj Chorvátsko, ale tam keď je piesočnatá pláž, tak to je dlho dlho len po kolená a to zas nie je pre dospelých.

petusko
6. bře 2012

ahojte, uvazujeme o Bibione, konkretne Corso del Sole, vie mi niekto napisat, aka je tam plaz? Myslim kvalitu, cistotu, preplnenost... Budem vdacna za kazdu odpoved 🙂
Mmch, @kata2882 , daka za tip na "agenziu" 😉

kata2882
7. bře 2012

@petusko ahoj,plaz je pieskova, relativne cista, ked je priliv,tak su riasy, ale nemyslim,ze more je spinave.
preplnenost mas podla sezony, my chodime vacsinou maj-jun, stalo sa nam stale,ze okolo nas boli slnecniky prazdne, tak sme si poziciavali lehatka. plaz je v pohode, su tam aj preliezky pre deti, niekde aj siete na volejbal, miesto na futbal,hranie s loptou. 🙂

kata2882
7. bře 2012

@vanessm odporucam Bibione, je tam aj lunaparka, urcite sa nebudete nudit...my sa teda nenudime, kazdy den sme daco vymysleli a kazdy den boli na kolotococh 😀 , ihriska su na plazi, aj preliezky, lodka sa da pozicat, alebo po meste stvorkolky, bicykle stvorkolesove....je tam dost moznosti...

zuzka1.
7. bře 2012

baby viete mi prosim vas odporucit agenturu, ktra ponuka ubytko? kusok od plaze, v bibione, alebo caorle, alebo lignano, to je jedno, ubytko s kuchynkou, doprava vlastna?

kata2882
7. bře 2012

@zuzka1.
agenziaboreal.it alebo agenziasabina.it.....uz som tu pisala, dorozumies sa cesky, ked si zavolas na cislo co je na ich stranke 🙂 😉

petusko
7. bře 2012

@kata2882 dakujem velmi pekne za odpoved 🙂 Je m jasne, ze pri piesku nebude nikdy tak ako pri kamenoch v Chorvatsku, ale aj tak nas to tam laka 🙂
My chceme ist az posledny augustovy tyzden, snad nam pocasie dopraje 🙂

kata2882
8. bře 2012

@petusko ja som tam spokojna, mna zas nelaka na kamene....🙂
svokrovci chodia stale na dva tyzdne, my ideme tiez tento rok na dva, inak sme chodili na tyzden, z toho stale min 2 dni prsalo.ale inak je tam pekne.
drzme si prsty, aby pocasie vyslo 😉 😎

petusko
8. bře 2012

@kata2882 my sme minuly rok boli v Chorvatsku, bolo uzasne, plaz jemny strk ale detom vadilo ist do vody kvoli kamenom. A mne tiez, to neboli kamene, ale sutre.
Bola tam aj malicka pieskova plaz a to bola balada, deti sa uzasne vyblaznili. No len ta bola malicka a daleko.
Preto chceme ist na piesok.
S dazdom ani nestras, my mozeme len na tyzden kvoli praci, tak snad to vyjde. Chodievate aj tak koncom augusta??

kata2882
8. bře 2012

@petusko nie, my chodime stale koncom maja, zaciatkom juna, no svokrovci uz boli aj zaciatkom septembra a vyslo im dobre pocasie.
na piesku je super, hlavne na boso 🙂 ....
my sme tiez chodili na tyzden a stacilo, no teraz ideme na dva,lebo vsetci idu, teda ideme 3 plne auta.

xxmargaretka
9. bře 2012

@petusko ahoj..ja som bola 2x posledne 2 augustove tyzdne v lignane a bolo vzdy krasne pocasie,lepsie ceny nez v sezone,more teple atd aj tento rok ideme na konci augusta..pokazde sa nam posledny den poobede,alebo vecer pred odchodom pokazilo pocasie,ale to uz bol vzdy september..

strawberry17
9. bře 2012

ahojte, nevie niekto o lacnom ubytovani v lignane pre 1 dospelu osobu a 1 dieta? apartmany su vacsinou drahe, lebo su cenovo vyhodne minimalne pre 3 osoby a hotely ani nehovorim...mozno existuje nejaky apartman co sa financne oplati pre 1 dospelu osobu (max. 330e na tyzden), kludne koniec juna, dakujem

seba1
9. bře 2012

@strawberry17 pozri cez http://www.settour.sk/ubytovanie/hotely/lacne-h... zadaj so svoje údaje a klikni Furlansko - Julské Benátsko - Taliansko tam by mali byť zo dve také také lacnejšie ponuky

seba1
9. bře 2012

@kata2882 a to tam musí byť more studené koncom mája, či? Alebo ste taký studenomilný 😉 ?

kata2882
9. bře 2012

@seba1 no ja som teplomilna az moc 😀 😀 😀 😀 ,no manzel a svokrovci su zimomilni.
ale aj koncom maja je teple more, na to ze ja mam rada teplu vodu, tak bolo stale super, akurat tri roky dozadu som sa nekupala, lebo som bola tehotna.

katkav
10. bře 2012

ahojte, chcem sa len spytat, lehatka musime mat kupene iba v Bibione Pineda a Bibione Spiaggia, alebo vsade? na vsetkych plazach Bibione? dakujem 😉

seba1
10. bře 2012

@kata2882 my ideme 23.6.a to sa mi tak zdá už o niečo lepšie 😉 aj keď by sme brali radšaj koniec augusta, ako koniec júna, ale z týchto termínov nám vyšiel ten prvý, takže bude ten, ale má to výhodu, je to skôr 😉

masinka
10. bře 2012

@seba1 my chodime kazdy rok koncom maja a voda je v pohode - a to ja som teda riadna zmrzlina 🙂 a hlavne mas dost miesta aby si si zaplavala, v sezone je vo vode hlava na hlave 😖

seba1
10. bře 2012

@masinka tak fajn, ani by som nebola verila, ale keď máte skúsenosť dobrú, tak super, jediný problém u nás je so školou, lebo na dva týždne by nám ich neuvoľnili 😉

masinka
10. bře 2012

@seba1 my chodime cele roky taka vacsia banda - s mamou, starymi rodicmi, teta, ujo + sesternice, bratranec a bracho .... najprv boli na zs , teraz su uz niektori stredoskolaci a na VS a nikdy nebol problem s uvolnenim zo skoly (ci uz maj alebo zaciatok juna, vzdy na 2 tyzdne). V skole to nahlasime hned zaciatkom roka (kedze dovolenku si vybavujeme ako first moment) a ked to ucitelia vedia s dostatocnym predstihom, tak maju dost casu ich poriadne preskusat 😉 A v skole to prezentujeme ako ozdravny pobyt - ked nas na dva tyzdne uvolnia, tak decka dalsi rok nie su tolko chore takze o to menej chybaju 😉

kata2882
10. bře 2012

@seba1 nam to vyhovuje, lebo je menej ludi.aj chladnejsie, co nam vyhovuje, nemam rada hic, hoci mam rada teplo.takze pre nas je to idealne, jeden rok sme sli tiez koncom maja, tu bola este zima. v rakusku sme este mali prechodne bundy, ked sme dosli do ITA, tak bolo horuco.. 🙂 🙂

seba1
10. bře 2012

@masinka tak hej, keď sa to prezentuje ako ozdravný pobyt, to asi tak inak berú učitelia 😉

@kata2882 takže ste spokojní, sa niekedy hovorí, že v tomto čase je počasie stabilnejšie a väčšinou teplé ako napr.v auguste, kedy už môže byť viac dažďa