• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

3. července 2017 
@zdraviezprirody My sme boli v tomto hoteli http://www.livenza.com/minisite/minisite.php?stid=6&lg=it&pid=1
je blízko pešej zóny / o 3 ulice ďalej/ a aj pláž je na 5 minút.... :wink: :wink: :wink: Keď tam pôjdete, tak pozdravujte Bibione!!!! AHOJ!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určite pozdravím! :wink:
15. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes mi kamoska napisala sms-ku, ze vraj v taliansku musi mat dieta do 5 rokov vlastny pas, je to pravda? cestujeme 26.5. nikde na nete o tom neviem nic najst, maleho mam zapisaneho v pase.
16. dub 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkav
Ja tu bydlim..mam deti zapsane v pase...dokud je pas platny, tak i vse co je v nem-vcetne deti...

:wink:

Jak je to s obcanskymi pasy? Muj manzel jezdi misto pasu s obcanskym prukazem a staci to.. :wink:
V pripade, ze by jel SAM s detma, musely by mit deti samostatny pas..
16. dub 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkav my sme boli 3 roky dozadu, maly mal 4 roky, a tiez som ho mala len zapisaneho v pase. minuly rok sme boli znovu - syncek mal uz 6 - mal uz svoj pas, a dcerku (vtedy mala rok) som mala zapisanu v pase. dieta MUSI mat svoj pas OD 5 rokov, nie do 5, mozno ste sa s kamoskou zle pochopili...
16. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jé tady se to pěkně rozjelo :slight_smile: . Dlouho jsem tu nebyla. Budu vás muset dočíst :grinning:

@katkav - Mému mladšímu synovi je 6 a jezdili jsme každý rok jen tak , že jsem ho měla zapsaného v pase.Až letos má svůj. Takže klidně můžete :wink: . Hezkou dovču.
16. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katkav dotear bolo tak, ze do 5 rokov bud mal vlastny pas alebo si ho mohla mat zapisaneho v pase......od minuleho tyzdna je u nas zmena, vsade to pisali, uz aj dieta do 5 rokov musi mat vlastny pas!
16. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah82 no vsak aj ja tak viem, ze kym je v pase, do piatich rokov, tak pohoda, to mi kamoska dnes rano napisala taku smsku, ze to davali v spravach, tak preto sa pytam, lebo som spravy nepozerala.
@sorciera24 http://najmama.aktuality.sk/clanok/229761/pozor-ani-male-deti-si-uz-do-pasu-nezapisete-musia-mat-svoj-vlastny/ my cestujeme 26.5., tak aj keby chceli vlastny pas, tak je to az o mesiac neskor. Este sa manzel zajtra popyta na pasovom, nech vieme, kde je pravda.
16. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tejto stranke nic nespominaju
http://www.mzv.sk/sk/cestovanie_a_konzularne_info/cestovne_doklady_a_viza-cestovanie_maloleteho_dietata_do_zahranicia
takze asi v pohode. ved nejdeme ani do britanie, ani do ziadnych krajin, ktore to vyzaduju
16. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky viděly jste ty strašné ceny benzínu v Itálii? Pořád to jde nahoru. Litr tam stojí v průměru od 1.8 do 1.9 eura :unamused:
16. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkav aha, ano, tak do 25.6. sa este da zapisat dieta do pasu, od 26. uz musi mat vlastny pas......

@mart.s. no, u nas sa to predpokladam tiez tak vysplha a tam to pojde hore....no, vyrATAT TO TAK, ZE TAM NETANKOVAT, ALEBO LEN NEVYHNUTNE MINIMUM......
16. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorciera24 je pravda že my ještě vždy tankujeme v Rakousku . Tam je to levnější. Ale nám stejně nezbude nic jiného, než brát i v Itálii protože tam dost najezdíme. Jezdíme se vždy podívat i do hor. No - nedá se s tím nic dělat. :wink:
16. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart.s. ahojky :slight_smile: :slight_smile: , no to je hrozná cena :frowning2:
16. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak mame dieta v pase, ale o 2 mesiace po dovolenke bude mat 5 rokov, a Taliansko vyzaduje mat 3 mesiace platny pas, tak z toho asi vyplyva, ze mu musime dat urobit pas, ze? (Kedze nesplna podmienku este 3-mesacnej platnosti)
16. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba1 jé ahoj :slight_smile: :slight_smile: .Je to strašný, a to ještě zvýšili i dálniční poplatky. Ale je pravda že u nás jde taky vše nahoru :slight_smile: :unamused: .No stejně s tím nic nenaděláme.Už aby byl konec června a jelo se :grinning:
16. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart.s. aj dialničné poplatky :unamused: ? Chcem sa ťa spýtať, vy chodievate v noci, alebo cez deň? Ja chcem cez deň, ale niektorí mi to vyhovárajú. A tie poplatky sú asi tak ako v Chorvátsku, že na začiatku plateného úseku diaľnice beriem kartu a potom na konci platím?
16. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba1 Ano, na začátku dostaneš kartu a na konci platíš. My jsme do loňska jezdili vždy tak, že jsme vyjeli po půlnoci a ráno kolem osmé jsme byli na místě. Ale když jezdíme v srpnu do vnitrozemí, tak se nám osvědčilo vyjíždět déle. Bylo to příjemnější, člověk nebyl tak ospalý. Takže jsme se rozhodli, že letos dáme budík tak na tři. Vše bude připravené a jen vyjedeme. Aspoň budeme trošku vyspalí. tak uvidím, co bude lepší :slight_smile:
teď jsem po dlouhé době nakoukla i na O. Fakt je prada, že se v Bibi nesmí na pláži kouřit? To by bylo skvělé. Jen jsem zvědavá, jestli to budou dodržovat.
16. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart.s. je to zrejme niečo ako doporučenie, tak keď sú ľudia netolerantní k druhým je to o ničom, ako minulé leto v chorvátsku sedíme na terase, malá spí v kočíku, hneď pri nej pani 50 cm od nej si zapálila :angry: a potom sa fajčiari čudujú, že od všadiaľ ich vyhadzujú, a tých miest, kde sa platí, je po trase do Bibione/Caorle viac alebo len jedno? Ja som trošku viac zvedavá, lebo budem šoférovať prvýkrát dlhšiu trasu a som z toho trochu nesvoja :pensive: .
16. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba1 Já to taky nesnáším, zvlášť když si mi někdo sedne vedle dětí a fouká jim to pod nos :unamused: .
Ne platí se jednou. Najede se hned za hranicema, tam dostaneš papírek a do Bibione sjíždíme v Latisaně. A tam zaplatíš. Právě jsem se dívala , kolik se letos platí. A do Latisany to stojí 9,9 euro.
16. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart.s. my ideme do Caorle, takže iným výjazdom, tak asi nejaký ten cent plus to bude, my chceme vyrážať až okolo 07,00, neviem ako dopadneme, snáď tam okolo 15,00 budeme, v noci sa bojím mikrospánku a chlapci by sa ani moc nevyspali, v tých sedačkách pre väčších to už moc pohodlné nie je
16. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba1 snad nechytíte nikde zácpy. Na dálnici je většinou u Udine a potom u Latisany. Ale mrkni se do mapy. Dá se to objet po silnici, když si těch nápisů všimneš dřív :wink:
A tím spánkem- u nás je to tak, že starší syn zaspí většinou celou cestu a mladší naopak je vzhůru ať jedeme ve dne nebo v noci :grinning: . A od kdy jedete? My vyrážíme 23.6.
16. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart.s. rovnako 23.6. :wink: , ukľudňujem sa tým, že je to ešte v podstate pred sezónou, tak snáď tá cesta nebude tak plná, tak budem sledovať, či tam niečo bude o kolónach, našťastie mám aj navigáciu, tak snáď neskončíme niekde na Sicílii :grinning:
16. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba1 aj keďidete do Caorle, mám taký silný pocit, že schádzate v Latisane, tam sa to potom delí, my na Bibione rovno a vy na Caorle doprava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limoncino asi sa aj tak dá, neviem, či to má plusy, možno, keď sú kolóny na diaľnici, ale nám vyhľadávač ukazuje iný zjazd z diaľnice pri meste Santo Stino di Livenza
16. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, sludujem vas tu trosku a zacinam mapovat cestu, takze system platenia za dialnicu je rovnaky ako v Chorvatsku?
Ideme tiez do Caorle, ideme sami, tak mam troska obavy, budeme mat navigaciu, ale aj tak sa bojim... :unamused:
16. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chceme vystartovat v noci okolo 2-3...
16. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petusko neboj, zvládneme to :wink: , ja som tiež šla najviac 4-hodinovú jazdu a snáď to pôjde, vy idete priamo do Caorle, my do Porto Santa Margherita, to je prvé mestečko za Caorle smerom k Benátkam a pôjdete v noci, či cez deň? My pôjdeme s rodičmi a oni si netrúfajú šoférovať, takže jedno auto šoférujem ja, druhé mm
16. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petusko ja si to neviem predstaviť, vytiahnuť našich troch uprostred noci z postele, ale možno to nie je zlý nápad, možno by sme to aspoň na tú 05,00 mohli dať
16. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte. Určitě to zvládnete :slight_smile: .Vše je tam dobře značený
16. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek