Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

racik
9. kvě 2012

@diana23 my sme mali super cenu 1100 e. 2 dosp. 2 deti all inc. 8 dni ... teraz by sme tiez tak chceli, ale este niesu last minut ...

diana23
9. kvě 2012

@racik to je super cena!aj hotel vyzera skvele. a cez co si to objednavala?...ja som hladala nieco na viac ako 7 noci, na 14 je uz zas moc...

seba1
9. kvě 2012

@diana23 ak chceš niečo medzi 7 a 14 dní pozri napr. www.airstop.sk alebo www.settour.sk, osobne sa dá cez tuireisecenter, spostredkúvajú produkty nemeckých cestoviek, my chodíme s nimi roky a veľká spokojnosť

racik
10. kvě 2012

@diana23 pozri www.lignano.it nastav si slovensky jazyk ...je to talianska cestovka, kde je mozno aj 1000 hotelov a apartmaánov... nase cestovky ich vsetky v ponuke nemaju a ked sme porovnavali ceny ktore su v slov. a tal. cestonke, tak jednoznacne su tam lepsie ceny .. je tam nastavenie co konkretne chces najst .. mapa atd.

tilly
12. kvě 2012

baby co je lepsie lignano pineta alebo bibione? mam dve ponuky, jedna je na hotel v bibione kusok od plaze aj centra, druhy hotel je v lignano pineta, 400m od plaze a km od centra... cena je ta ista... len v lignane je to polpenzia a v bibione len ranajky

dakota14
13. kvě 2012

baby mali ste niektorá už zajednaný ten turecký stan na pláži v lignane my o tom uvažujeme je tam aj celodenný vstup do jakuzzi zadarmo malo by to byť pre 6 ľudí len mám cenník spred troch rokov a tam je cena niečo cez 20 eur na deň ale je tam aj cena že da6 a14 gg. neviem či som to dobre pochopila že si to môžeme za tú cenu zobrať ale musíme to vziať na viac ako 6 dní čiže keby to chceme na 8 dní tak by cena bola lacnejšia o nejaké 3 eurá na deň teraz to bude samozrejme iná suma ale budem rada za každý tip ďakujem a tie čo viete po taliansky ako si máme vypýtať dáždnik do napr. 3 rady s dvomi lehátkami ale takými na ležanie lebo minule nám ponúkali tie akciové balíčky na 7 dní ale tam je len jedno lehátko na ležanie a jedno na sedenie a také nechceme a potrebujeme to na viac ako 7 dní diky moc za všetky rady

beasi
15. kvě 2012

Neviete niekto aké ceny sú v lunaparku?

zuzinr
16. kvě 2012

neviete mi poradit dostat v it nejaku kojenecu vodu? Ak ano poprosila by som o nazov, nechce sa mi trepat cely pack z domu. 🙂

irriss
16. kvě 2012

@zuzinr
Acqua San Gemini 😉

a jak ji poznas?

https://www.youtube.com/watch?v=7etuLNqzaUQ
zuzkkkaaa
17. kvě 2012

ahoj všem, nejedete někdo náhodou do bibione do girasolli od 16 června??
A nevíte někdo jak jsou apartmány vybavené, jeslti je tam klasická trouba?? 😉 Jelikož si neberem žádný potraviny, tak se chci aspoň psychicky připravit, na rychlou přípravu jídla 😀 😀
Nemáte někdo tipy co vařit, aby to bylo rychle uvařený, z místních surovin a vhodné i pro dvouletku?? 😅

vierka48
20. kvě 2012

Ahojte 🙂 Chcela by som sa Vás opýtať na nejaké dobré apartmány v oblasti Caorle - Lignano 🙂 V Júni by som chcela ísť s manželom a 15 ročnou dcérou vlastným autom do Talianska ale nepoznáme žiadne spolahlivé cestovné kancelárie alebo dobré - slušné apartmány. 🙂 Nevedeli by ste mi niečo poradiť ?

lauraa
21. kvě 2012

@vierka48 my chodime cez lampo.at dobra kancelaria priamo v taliansku, je tam zamestnana ceska tak v pohode mozes pisat aj slovensky..... ale v juni by som isla len tak do kancelarie(je ich na kazdom kroku niekolko) a vybrala si priamo tam.... len pozor vacsinou ubytuvaju len od soboty do soboty......my chodime do porto margharita , je to take predmestie Caorle, menej ludi, tichsie ale nam to vyhovuje..... 🙂

lucy56
21. kvě 2012

@racik ja sa chcem spytat ci sa da najst aj all inclusive pobyt v tejto oblasti a ked ano tak v akom hoteli, my by sme chceli ist vlastnym autom ale na all inclusive a takych pobytov som v taliansko v bibione nasla malo, asi len jeden hotel

skybaby
21. kvě 2012

@lucy56 myideme do lignana, hotel medina uno a mame plnu penziu

skybaby
21. kvě 2012

@lucy56 prepac je to marina uno

seba1
22. kvě 2012

@lucy56 ja som v Bibione našla 2 hotely (viac ich asi ani nie je) s all inclusive, tu to nemá tradíciu

lucy56
22. kvě 2012

@seba1 a mozes mi napisat nazov hotelov, bola by som rada, ja viem ze v taliansku je to problem,ale moj muz inak nechce na dovcu, lebo ako chlap rad jedava a preto sa nam all inclusive najviac oplati

seba1
22. kvě 2012

@lucy56 ok 🙂 , sú to Luna Bibione a Alemagna Bibione

seba1
22. kvě 2012

@lucy56 vlani sme uvažovali tento hotel http://www.bikinitropicana.it/ ale tento je južnejšie, ale tiež nie až tak ďaleko, tiež je s all inclusive

miriamapeter
25. kvě 2012

Má niekto prosím skúsenosť s apartmánom Meridiana v Lignane ? ďakujem 🙂

racik
25. kvě 2012

@lucy56 na tejto stranke www.lignano.it myslim ze najdes all inclusive ... ja to pravidelne sledujem, lebo tiez tam chceme ist, ale potrebujeme termin zaciatok jula a to este niesu ..

bebel
28. kvě 2012

Ahojte, my ideme 30.6. do Lignana, odporúčate cestovať v noci, aby sme sa vyhli zápchám alebo môžme ísť nadránom?

bebel
28. kvě 2012

@irriss už som si kúpila taliansku vreckovú konverzáciu, snáď sa niečo dovtedy niečo samonaučím...hovorím francúzsky a mierne španielsky 😀

certica
28. kvě 2012

@bebel my sme boli v lignane v podobnom termine asi 3x, nadranom uplne v pohode. cesta nam trvala zakazdym
6 -6,5h

bebel
28. kvě 2012

@certica takže žiadne zápchy ako v Chorvátsku/Slovinsku?

certica
28. kvě 2012

@bebel ziadne

irriss
29. kvě 2012

@bebel 😉 🙂
Ahojky!!
Tak ted uz jen chut a pevnou vuli 😉

Urcite budes cerpat i ze zakladu francouzstiny a spanelstiny..Dcerka ma ted jeden z povinnych jazyku Fra...a jde ji perfektne, prave kvuli italstine.. 😉

Zato ja dnes koktam, jeste, ze to na te klavesnici neni poznat 😀 😀 😀 ..vcera jsem tu mela 13 deti na oslavu narozenin a doslova jsem prisla o "slovo ve vsem jazycich" 😀 Byly strasne moc hodne..vsichni...ale prave moje slova slouzily jako mantinel v tom smyslu, - udrzet jejich pozornost a aktivitu.. 🤐 🤐 🤐

p.s. kazdopadne, pokud budes potrebovat..jsem "tu".. 😉 🙂

bebel
29. kvě 2012

@irriss máš prosím nejaké tipy na dobré jedlo a pitie...baby friendly v okolí? Budeme bývať priamo na pláži Lungomare Trieste v časti Lignano Sabbiadoro

irriss
29. kvě 2012

@bebel
☹ Ted mi to asi nemysli - ☹ mas na mysli detske jidlo v Restauraci?nebo potrebujes vedet, co a zda se da sehnat v obchode?

A hlavne komu:
Krtkovi Prdkovi nebo Cicine.. 😀 😀 😀 predpokladam, ze Micka ma svoje magicke, ze s ni problem neni.. 😉 🙂

p.s. Jinak ohledne "okoli", kam jedete, se musis obratit na nekoho jineho, kdo tam jezdi..ja jsem uz mimo obzor...a hlavne daleko 😉

jajkax
29. kvě 2012

Holky zájezd do Bibione zaplacenej už od ledna, těším se jako blázen...a teď začínám mít trochu obavy z těch zemětřesení na severu itálie.Nějak mi to svírá hrdlo ☹